Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rks titanic 150 Alacağım Kafamda sorular var yardımcı olabilir misiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Şimdi ben dijital ekran istiyorum ama dijital ekranlar sorunluymuş motorlar 110 u geçmiyormuş

bu yüzden 2014 modeller analog yapmışlar analog ekranda mobilet gibi duruyo ezik bir şey olmuş.

şimdi 3 model var 150 nin

dijital ekran - yanda vites göstergeli dijital ekran - analog ekran

karar veremedim ne yapmalıyım ben dijital ekran seviyorum ama sorunluymuş hepsi

4000 tl bütçem var başka ne alabilirim dijital ekranlı yada daha güzel göstergeli

tabi takıldığım nokta gösterge sanmayın motorda güzel olması lazım.

rks ilgimi çekmesinin sebebi kasası kaslı ve bakınca " aa dijital gösterge " ne güzel dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

up up yardım edin yok mu rks si olan yeni alan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    yebere,cebefe,tevese'bence bu üçlü ideal.

Bende apaçiyi alırken hoşuma gitmişti dijital göstergesi fakat bence buna göre motor seçmen yanlış olur.

İzlediğim kadarıyla ninja250'ninkide kamyon göstergesi gibiymiş ?

Hemen uplamana gerek yok,15 dakika gene iyi sabretmişsin ama

(Sabır etmek diye mi yazılıyordu aklıma gelmedi :( )

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    2012 model tvs apachelere bak,2013 modelini 5050tl+plakaya veren yerler var bütçeni zorlarsan!

ea1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Bayiler sorunluydu falan diyor ama yurt dışında bildiğim kadarıyla hala dijital olarak üretiliyo ve dijital göstergeyle kullanan arkadaşım vardı hiç bir şekilde sorunu yoktu göstergenin

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı ea1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiler sorunluydu falan diyor ama yurt dışında bildiğim kadarıyla hala dijital olarak üretiliyo ve dijital göstergeyle kullanan arkadaşım vardı hiç bir şekilde sorunu yoktu göstergenin
    Motor alırken gösterge paneline takılan arkadaşda ilk seni görüyorum. Millet tork a çekişe yakıt a silindire beygir gücüne bakar sen panele bakıyorsun dostum.

Yalnız bildiğim kadarıyla RKS 150'nin solda Analog devir saati, sağda Km djital göstergesi var.

senin aradığın da böyle bir şey olmalı. Ama sorun olup olmadığı konusunda Marka RKS olduğu için net birşey söyleyemicem.

Apache'de aşağı yukarı aynı devir saati analog km saati dijital. CBF e bakma hepsi analog YBR'de full analog. Apache tavsiyem olabilir RKS ye kıyasla. Derdin analogsa...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)