Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

DEPREM ....

Motovento
    REKLAM ALANI
    güvenyahya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette hemide 2005 70 cc oldu
    dalga gecenleri allah öyle bir sallarki ben depremde çatıda anten kuruyordum babam antenci artcılarıda motorda gecirdim atıyosun diyenler oradan şeyleri yayıpta konuşmak kadar kolay bişey yok... depremi atlatanlar gecmiş olsun...
    PİSTON SARMIŞ HAYATIMA SEGMAN ATSAN NE FAYDA...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.5 aylık cbf nin üstüne çatı yıkılmış motor iki parçaya ayrılmış. kazasız boyasız diye satılığa çıkarsa haberiniz olsun demek istiyo arkadaş
    fatih.met bunu beğendi.

çatıda anten takarken ev yıkılsa iyi. evin en tepesinde kalıyor neden koşarak aşagıya iniyorsunuz ki hacı xD xD XD XD
    fatih.met bunu beğendi.

Alıntı güvenyahya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dalga gecenleri allah öyle bir sallarki ben depremde çatıda anten kuruyordum babam antenci artcılarıda motorda gecirdim atıyosun diyenler oradan şeyleri yayıpta konuşmak kadar kolay bişey yok... depremi atlatanlar gecmiş olsun...
    Sen yinede iyi dileklerde bulun , insanlar bazen umursamaz oluyorlar, bu konuda ise panik ile kaleme aldığın yazının karmaşıklığını, aleyhine kullanmışlar, konunun ciddiyetini anlayamamış'lar (haklı olarak)

Noktalama işaretlerine özen gösterilmeden yazılan her yazıda, benzer sonuçlar meydana gelebilir tekrar geçmiş olsun, Allah beterinden korusun, herkesin kandili mübarek olsun.
    alper_becker bunu beğendi.

"Çanakkale’de, Richter ölçeğine göre, 4.8 ve 4.3 büyüklüğünde büyüklüğünde iki deprem meydana geldi"

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    hintçeden türkçeye google çeviri...

geçmiş olsun

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    geliboluca mı bu ?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.5 aylık cbf nin üstüne çatı yıkılmış motor iki parçaya ayrılmış. kazasız boyasız diye satılığa çıkarsa haberiniz olsun demek istiyo arkadaş
    gözlerimden yaş geldi, espirilere devam :D ya miğdeme kıramp girdi allahııım :D

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen yinede iyi dileklerde bulun , insanlar bazen umursamaz oluyorlar, bu konuda ise panik ile kaleme aldığın yazının karmaşıklığını, aleyhine kullanmışlar, konunun ciddiyetini anlayamamış'lar (haklı olarak)

Noktalama işaretlerine özen gösterilmeden yazılan her yazıda, benzer sonuçlar meydana gelebilir tekrar geçmiş olsun, Allah beterinden korusun, herkesin kandili mübarek olsun.
    evet konuyu açan kişi doğal olarak bozuluyor ama bizimde gülmeye ihtiyacımız vardı giderdik :D ama bende ilk onu düşündüm. heyecanla yazdığı belli çünkü imla kuralı yok dümdüz yazmış.

ben normal yazıları zor anlıyorum zaten bundan hiç bişey anlamadım :D okudum ama ne okuduğumuda anlayamadım. cbf 150 ikiye bölünmüş yazısını görünce öyle gözümde canlandırdım sonra "anten" yazısını görünce bizim çatıda anten geldi gözümün önüne ve deprem deyince de işte yine.. kelimeleri görünce gözümde nesneler canlandı sadece.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Kim lan bu Richter?
    Her depremi ölçüyor..
    Bu nasıl bir zevktir abi?
    Bir de bildim bileli böyle, kimseye bırakmaz, illa kendi ölçecek.
    Çalışkan mı, egoist mı yoksa kimseye mı güvenmiyor, anlamadım.
    Bir de, kendi olcegiyle ölçüyor.
    Orijinal adam.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözlerimden yaş geldi, espirilere devam :D ya miğdeme kıramp girdi allahııım :D

evet konuyu açan kişi doğal olarak bozuluyor ama bizimde gülmeye ihtiyacımız vardı giderdik :D ama bende ilk onu düşündüm. heyecanla yazdığı belli çünkü imla kuralı yok dümdüz yazmış.

ben normal yazıları zor anlıyorum zaten bundan hiç bişey anlamadım :D okudum ama ne okuduğumuda anlayamadım. cbf 150 ikiye bölünmüş yazısını görünce öyle gözümde canlandırdım sonra "anten" yazısını görünce bizim çatıda anten geldi gözümün önüne ve deprem deyince de işte yine.. kelimeleri görünce gözümde nesneler canlandı sadece.
    Youtube'da bile senin yorumlarınla karşılaşıyorum, iyiye alamet değil bu.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube'da bile senin yorumlarınla karşılaşıyorum, iyiye alamet değil bu.
    demek ki aynı şeyleri seyrediyoruz. neden iyiye alamet değil?

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Bilgisayar yazıların içlerindeki kodları çözmeye çalışırken mavi ekran verdi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Benim anladığım: Asansör odasından kablo çekerken deprem olmuş, yanındaki direk yere düşmüş(elektirik direği sanırım) , asağı doğru koşup insanları uyarmış. Sonra ybr sine binip arkadaşını artçı almış ve o sırada sarı civcivi ezecekmiş az kalsın. Bide cbf paramparça olmus. :D ilk okuduğumda anladıgım buydu

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Arkadaşın yazısı deney gibi birşey heralde ilk okuyuş da insan ne anlıyor gibi birşey.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anladığım: Asansör odasından kablo çekerken deprem olmuş, yanındaki direk yere düşmüş(elektirik direği sanırım) , asağı doğru koşup insanları uyarmış. Sonra ybr sine binip arkadaşını artçı almış ve o sırada sarı civcivi ezecekmiş az kalsın. Bide cbf paramparça olmus. :D ilk okuduğumda anladıgım buydu
    yani istesek böyle bir şekilde konu anlatamayız ama dimi :D ciddi ciddi okuyayım diyorsun ama birden gülme tutuyor insanı.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski konu ama olay ciddi. Allah kimseyi bu durumda bırakmasın ama konuyu açan arkadaşın , olayı anlatımıda hakikaten ilginç

Bende ilk okuduğumda şöyle anladım.

"Asansör odasında kablo çekerken, kabloya bir asıldım deprem oldu. vidaları gördüm !?? Yanımdaki direk aşağı inmeye karar verdi , bende peşinden gideyim dedim. Arada giderken apartmanıda ayağa kaldırdım.Birde ne göreyim.Komşunun beslediği mavi renkli civcivin üzerine çatı çökmüş.Hayvan bir o yana bir bu yana kaçarken birde üstünden motorla ben geçtim. Motor bir o şeride bir bu şeride atladı.Acaip korktum , ne yapacağız?"
    oxus ve Riptalon bunu beğendiler.

GÖKTÜRK99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125
    Bu konuyu acmayi bende düşünüyordum. Deprem olurken nasil kontrol edicez motoru ?

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300

Muğla'nın Ula ilçesinde 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)