Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ne işe yarıyo?bilen var mı...?

Motovento
    REKLAM ALANI
    thedentist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha cygnusX ve honda VFR 800
    Herkese merhaba.arkadaşlar kafama takılan ufak bişey var.şey diyorum çünkü ne olduğunu tam olarak bilemediğim için sizlerden yardım istesem daha iyi olacak diye düşündüm.eski model rus motorlar vardır görmüşsünüzdür.genelce ormancılar filan kullanır.o motorlar hareket esnasında aradabi eski bmc kamyonlar gibi fıııırrrrttt diye bi ses çıkarır.ne dir o?ne işe yarar?bilen çıkar inşallah...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    yaw dedemde minsk 125 var ama o sesi hiç duymadım tabi minsk i rus diye biliyorum ama dedemde ormancı köyde sadece bildiğim ayaktan marşlı basınca cııırt diye bi ses geliyor.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Hakan02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    kesin bilmiyorum ama yanılmıyorsam Cikleyi çekip bırakıyorlar ozaman tuhaf bi ses çıkartıyor.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    rus motorlarına özel bir şey değil ki o. cikleyi açarsanız ya da yüksek devirde gazı aniden bırakırsanız motor benzini yakamadan atar ve bu ses çıkar.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

arkadaşım bende var minsk 125 ve herkeze tavsiye ederim guzel bir motor ve gidişide gayet guzel

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı thedentist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.arkadaşlar kafama takılan ufak bişey var.şey diyorum çünkü ne olduğunu tam olarak bilemediğim için sizlerden yardım istesem daha iyi olacak diye düşündüm.eski model rus motorlar vardır görmüşsünüzdür.genelce ormancılar filan kullanır.o motorlar hareket esnasında aradabi eski bmc kamyonlar gibi fıııırrrrttt diye bi ses çıkarır.ne dir o?ne işe yarar?bilen çıkar inşallah...
    dostum o makinalarda üst kapakta 1hava tahliye sibobu var manuel olarak çalışır hareket anında onu çekersen kompresör basıncını dışarı verir ve o ses gelir . adanadan selamlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler