Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda CBR 125 2014 Sıfır Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Hey Allahım nasıl bajaj pulsar 200 demediniz şu saate kadar birşey demiyorum size dsfsdffds

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı MaMi_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskta bell motosiklette inazuma senin slogan bu galiba
    Aynen bende farkettim slogan gibi oldu artık eheheh

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    125r her türlü önerilir,zaten fazla hızda aramaya gerek yok yoksa cezalar tek tek geliyor pttyle Ayrıca o mutlaka düşecek falan filan diyenlerede aldırmayın,herkesi kendileriyle bir tutmasınlar,hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı Dalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yıllarca araba kullandıktan sonra Istanbul trafiğinden gına gelmiş biri olarak motosiklet almaya karar verdim. Kafamda iki motosiklet belirledim biri Honda CBR 125R diğeride Yamaha YZF 125. Ancak ilk kez motor kullanacağım için riske girmeme adına sıfır almak istiyorum. Sorun şudur ki iki motosikletinde sıfırını istanbul'da bulamıyorum. En son honda için yetkili bayi ile konuştuğumda bana başka 125 gelmeyeceğini ve honda'nın bu motordan daha fazla üretmeyeceğini söyledi. Oldukça şaşırdım açıkçası. Bu konuda bilgisi olan var mı ve bahsettiğim iki modelden bulabileceğim bir yer var mı ?
    merhabalar 15 gün önce motor aramaya başladım. cbr 125. 2. el istiyordum sonra baktım sıfırla aralarında nerdeyse hiç fiyat farkı yok. sıfır almaya karar verip başladım bütün hondaları aramaya. 2 tanesi gel kaparo bırak haziranda gelecek dedi, güvenemedim. en son umudumu kesip son hondayı aradım tesadüfen buldum. gaziosmanpasa'da honda artı. yarın gelip bakacağım dedim ve gittim. İstanbul'daki son cbr 125 ben aldım satış danışmanı fabrikadan gelen maili gösterdi 1 yıl boyunda 125 gelmeyeceğini öğrenmiş oldum. kısacası gidip kaparo falan bırakıp aldanma derim

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    1 sene boyunca CBR gelmeyecek demek 2014 model getirecekler demek oluyorki 1 yıl sonra. : ) neden acaba

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)