Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Alin size 300

Motovento
    REKLAM ALANI
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ya, bilmiyorum, motor alacagimi duyunca ablam bana bu fotoyu yollamisti:D
    sanirim artik fotonun el degistirmesi lazim..

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Genel ahlaka aykiri siddet, müstehcen resimler secilmesi yasaktir.Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Cezerye üyesinin bu mesaj eklediği resim yüzünden üyeliği bir hafta dondurulmuştır!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: Skullhunter **************
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    73umut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    üstadların yanında bize laf düşmez ama düşerse benim yorumum öndeki kırmızı stoplar arabaya aitse motor hafif sağa yatmış 320 hızla elinde fotoğraf makinesiyle olan bir kişinin şu an yaşaması imkansız çünkü ya arabaya yada bariyerlere sinek olmuş ve bu fotoğrafta motorun kara kutusundan çıkarılmış bir fotodur yada ikinci ihtimali arkadaşlar yazmış.muhtemelen arkadaş yazacak gerçeği daha fazla eğlenmek istemiyosa tabi.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    dostum, artık bizi adamdan saymıyormusun ? Bak ne güzel de yazı yazdım 2. sayfada
    Sevgili ledo ne demek daha öncede sizin kariyeri okuduktan sonra sizinle aynı yerde yazabilmek bile benim için onurdur demiştim fikrim değişmedi
    saygılar
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    ben bi resim koyayım şöyle uzaktan bi bakalım biraz üzücü

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    arkadaşımız şaka yapmış bu kadar ciddiye almayalım yaf
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı adosonic adlı üyeden alıntı
    Konuyu Toplam 14 üye okuyor. (12 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    kiskanmaz misin lutfen

bu arada "motor egik" tartismalari oluyor. fotograf cektigi cep tel i tutan bilegi egik de olabilir.. goruntu egikse illa motor mu egik
    bi de, fotograf zorla cekilmis gibi zaten. kompozisyon mu yapacak bi de cekerken:D:D ondeki araba da hesaplanmadan girmis kadraja.
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi süpersin ya..gece hız yapmanın zevki başka olur dimi..

birde ben moror alıyım sabaha kadar hıız evden kaçak süper olucak yaa

ybr 125 başlangıç için iyi bencee

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    dostum, artık bizi adamdan saymıyormusun ? Bak ne güzel de yazı yazdım 2. sayfada
    beni de sallamamış Barış Abi yahu.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Flaş ışığı parlamış gibi gözüküyor. Yanılmıyorsam flaş patladığı zaman enstanenin açılıp kapanması 1/100 sn oluyor. Bu da titrek çıkmasını önleyemeye yetebilir.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Hız yaparken değilde fotoğrafı çekerken çekilmiş bir video iyi olurdu
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    google arama motoru
    saykoshey sana msj attım özelden nerdesin birader seni bekliyordum burda sabah beri yorumluyoruz şu hız olayını burda

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Allahallah. Az önce komtan bu başlığı kilitlememiş miydi?

Gidip bir elimi yüzümü yıkayayım, kendime geleyim

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Ewet az önce kilitli idi....
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    saykoshey 'in cevap hakkını kullanması amacıyla başlık açılmıştır, saykoshey cevap hakkını kullanıp, durumu aydınlatıcı mesajını yazdıktan sonra başlık tekrar kilitlenecektir.

Motosikleti
    google arama motoru
    aslında bilir kişi boy arkadaşımızda konuya bi yorum yapması gerek bu konu geçen günkü bir topikten dolayı açılmıştır

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Lam dedim kendi kendime. Yedin sonunda kafayı ekrana bakmaktan.

----------------------------------Edit-------------------------

Peki saykosheyin verdiği cevap başkalarına cevap hakkı doğurursa yinede başlık kilitlenecek mi

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    kitlenecek birşeymi varki. Motosiklet sitesinde bir motosiklet sürücüsü yaptığı hız denemesini bizimle paylaşmış,amaniiii hemen gitleyelim topiği şekline neden gerek duyulduğunu çok merak ettim...
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Arkadaslar bu konu daha cok uzamandan gercekleri ortaya koymak lazim.

Adminlerle konusdum ve onlarda bu konuda biraz sert tepki gostermek zorunda kaldilar. Veya Komtan arkadasimizin bana soyledigi gibi:
    ancak buradaki mesajı okuyan genç yaşta ki bir kullanıcının kaza yapmaya özendirici bir başlık açması sonucu kilitleme kararı ortak olarak alındı
    Dediklerine katiliyorum ve bir an once bu isi sona erdirmek icin konuyu yine actirdim.

Arkadaslar akil var mantik var. gece vakti, sehir ici hic 320km/h hiz yapilirmi? Bu zaten teknik olarak imkansiz birsey ama oyle bir imkanin olsa bile, akli basinda olan birisi yaparmi?

Eh kadran gece vakti 320 goseriyor, buyrun gercekler.

Motosikleti calisdirma aninda kadran ibre kalibrasyon icin, ibreleri sonuna kadar oynatiyor.

Peki bunu neden yaptin sorarsaniz. Internet'de gordugunuz herseye inanmayin ve gordugunuzde gaza gelmeyin. Montaj, sahte gosterge veya yalan soylemek okadar kolayki ve kendinlerini buyuk gostermek icin bunlari yapanlar var.

Birsey gorurseniz veya duyarsaniz aklinizi kullanin ve direk gaza gelmeyin.

Motosiklet surmek zaten yeterli kadar tehlikeli aktifite, bu tehlike ustune tehlike katmayin, siz yine siz olun, gaza gelmeyin, ve havas ve kurallara saygi gostererek motosikletinizi kullanin.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı ccbbdd adlı üyeden alıntı
    kitlenecek birşeymi varki. Motosiklet sitesinde bir motosiklet sürücüsü yaptığı hız denemesini bizimle paylaşmış,amaniiii hemen gitleyelim topiği şekline neden gerek duyulduğunu çok merak ettim...
    Bu başlıktan yola çıkılarak açılan trafikte yasadışı kullanımı ve kaza yapmayı özendirici bir başka başlıktan ötürü forum kuralları 10. ve 34. maddeleri gereği bu başlık kilitlenmişti, konu amacına ulaşmıştır.

İlgili maddeleri yeniden üyelerimizin dikkatine sunmakta fayda vardır:

10. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlasmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez. T.C. veya uluslararası yasalara aykırı eylemleri haber veya duyuru olarak yazmak, eylem tür ve türevlerini öğreti olarak anlatmak, terör olaylarında kullanılabilecek bomba veya benzeri maddelerin yapım ve temini hakkında bilgi vermek, suçluların hırsızlık veya benzeri yasadışı olaylarda kullandıkları ve herkes tarafından bilinmeyen yöntemleri ve/veya aletleri kullanma ve temini hakkında bilgi vermek. Forum içerisinde illegal oyun, film, mp3, warez, crack vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır ! (PM dahil)

34. Illegal motosiklet yarislarina çagri yapmak, karsi tarafi motosiklet yarisina davet etmek, bu tarz olaylar hakkinda forum üyelerini bilgilendirmek, sokak/cadde yarislarina özendirici ve tesvik edici konular açmak, bu konulara mesaj yazmak, yol gösterilmesi yasaktir ve forumdan ihraç sebebidir.

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Bu başlık amacına ulaşmıştır.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: komtan **************

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler