Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İş yerindekiler nedense benden nefret ediyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    İş yerinnde çok zor zamanlar geçiyorum nedense motosiklete binen potansiyel katil hırsız piç kurusu felan sayılıyor. Neyse bi gün ızgaracı adam yaşlı moruk keşke ölsede helvasını yesin dediğim adam diyor ne olum kasklamı geliyorsun sen ne bu haller bırak sen o zenginlere yetişemezsin felan bende saygıdan ve mecburiyetten o adamın laflarını çekiyorum tamam abi felan he diyip geçiyorum ama dokunuyor. Bi tane embelsil bi çocuk var petrolde marketten sorumlu arada geliyor lak lak ediyor motorumla dalga geçiyor ahahaha 100 lük motorla kask takıyor olum zaten gitmiyor :D ahaha ahmet salak lan bu. Geçen dükkanın önünü ısladım güzelcene ıslattım canım nasıl sıkılıyor saat 4.30 gece bindim motora biraz olduğum yerde döndüm sonra biraz daha dikleştirip ön frene basıp gücü dıştaki ayaklığa verdim güzelce kayıyor gönlümce eyleniyorum bu marketçi geldi nabıyon olum dedi kayıyor güzel kayıyorsun felan bana biraz brifing ver dedi ben işte dıştaki ayaklığa bas ön gidonu tut biyere gitmesin gibi gibi şeyler anlattım sonra zaten ben soluk soluğa kalmıştım sigarada tıkıyor adamı be neyse bu girdi içeri ahahaha ahmet olum bu salak ölcek lan neler yapıyor dedim bu çocukta 10 tane surat var yaklaşma motorla gelmediğim zamanlar tek teker felan yaparım olay oldu nedense artık benden nefret ediyorlar abi haset var ya çocuk ver bisikleti bende yapcam dedi yerden havalanamadı abi kıskanıyorlarmı başka bişeymi anlamadım ne yapmamı öneririm bir nevi içimi döktüm taşcak gibiydim mutlu bir şekilde işe gidebilirim artık. Allah böylelerini neden yönetici patron yapar anlamıyorum hayatın zorluklarını bu yaşta tatmak çok acı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Dün Bir Dayı Gördüm Elektrikli Bisiklet Tepesindeydi, Kafasında'da Kask Vardı ( Kask Bim'de Satılan 50 Liralık Kasklardan Olsa'da Vardı Sonuçta ) Biraz Muhabbetim Vardı Kendisiyle Geçerken Selam Verdi, Dur Dedim Dur.

+Abi Merhaba
    -Merhaba Kardeşim
    +Abi Hayırdır Kask
    -Her Gün En Az 5 Kişi Soruyor Bunu, Zaten Bindiğin 30'la Giden Elektrikli Motosiklet Neden Kask Takıyorsun Diye, Bırak 30 - 40 Km Hızı Bunun Tepesinde 10 İle Gittiğini Düşün, Bir Şey Oldu Düştün, Düşerken'de Kafanı Kaldırımın Köşesine Vurdun Ne Olur ?
    +ÖLÜRSÜN ABİ
    -ÖLÜRSÜN TABİ.

Geçen Konuşmamız Bu Yönde İdi.

İnsanlar Ölmeyi Bayılmak Sanıyorlar, Sen Takma Onları Motora Biniyorlarsa Kasksız Binsinler Boş Ver Yarın Bir Gün Gelir Kafasında Zımbalar - Dikişler İle, Yada Helvası Gelir Uzatır Ayaklarını Yersin Helvayı
    babaduru bunu beğendi.

Motosikleti
    Derbi ETX
    valla arkadaşım al birini arkana artçı olarak, 70-80km hızlarda yavaş yavaş diyeceklerdir.
    kask ciddi anlamda fark ettiriyor, artçı olarak 100km hızda gözüm zorlanmaya başladı gecen gün, kask yoktu

benim amcam mobiletten düştü 20km gibi bir hızla, ve kafasını carptı. 1 seneye komada kaldı, sonra kendine gelmez demişler cihazdan cıkartıp morga götürceklermiş karar almış ailesi. kendine gelmiş ama suanda yürüyüşü bile cok değişik. beyninin bir bölümü tamamen iptal olmuş. bitane arkadasımda çok yokuş bir mahallede oturuyor, evinin ordaki yokusu inerken daha, zeminde ıslak bu arada kaymış düşmüş ayağı alcıda gezdi. değil kask ben full ekipman cıkılmasından yanayım.
    deep_far ve oqnfdn bunu beğendiler.

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anlattığın insanlar bir avuç cahil cühela.

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı qewr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moruk keşke ölsede helvasını yesin dediğim adam diyor ne olum kasklamı geliyorsun sen ne bu haller bırak sen o zenginlere yetişemezsin felan ..
    Bi tane embelsil bi çocuk ahahaha 100 lük motorla kask takıyor olum zaten gitmiyor :D ahaha ahmet salak lan bu.
    bu girdi içeri ahahaha ahmet olum bu salak ölcek lan neler yapıyor ..
    hayatın zorluklarını bu yaşta tatmak çok acı.
    o kişinin sözünü dinlemen için o kişini konuştuğu konuda tecrübesini ve hayattaki başarısını sorgulaman yeterli olur. kendine faydası olmayanların sözlerini kaale almana bile gerek yok. bu yazdıklarım türkiye şartlarında sakin kalman için lazım olur.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı qewr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ızgaracı adam yaşlı moruk keşke ölsede helvasını yesin
    ...
    Bi tane embelsil bi çocuk var petrolde
    ...
    Neden nefret ediyorlar acaba?

serdar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750x
    geçen yıl edirnede yaşanmış bir olayı aktarayım sizlere dönel kavşaktan dönen bi motosiklet ile ana yoldan gelen motosiklet çarpıştı ana yoldan gelen motosiklet te 55 km kavşaktan dönen motosiklette ise 13 km sürat varmış (bizzat kavşaktan dönen motosikletteki artçı ile konuştum ki motosiklet kendisinin kullanan amca oğluymuş) ve kaza sonrası sürücünün başında kask olmaması sebebi ile kavşağın kenarındaki kaldırıma çarpıp hayatını kaybetti mondial 125 drift ile.. şimdi o dalga geçen (kendine faydası olmayanların) (h2rx) arkadaşın dediği gibi bu olayı anlat.. senin hayatın o bilinçsizce cahilce yapılan yorumlardan çok çok daha önemli...

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Dikkat ediyorumda kimse imla kurallarana dikkat etmiyor,resmen konuştuğun gibi düz sıra yazmışsın,bari biraz nefes alsaygın.
    Ne anlattığından birşey anladım nede yazdığından,diğer arkadaşlarda öyle.

Forum yöneticilerinin bu konuda daha hassas davranmalarını isterim.
    İmla kurallarına uyalım uymayanları uyaralım!
    lentini75, onur87, deep_far ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

xman19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb 125 ACE
    Arkadaşım sen onlara bakma seni senden daha iyi düşünüp anlayabilecek hiç kimse yoktur. İş hayatında bizlerde sorunlar yaşıyoruz yeri geliyor sık boğazını gö...den solusun diyosun ama işte çoluk çocuk aklına geliyor. Sen kaskını her zaman tak onları boş ver sana bir şey olsa lan kıçıkırık motorla kaza yaptı öldü derler. Sen tedbirini al takdiri Allah a bırak. Bundan 3 sene önce bayramının 1. günü arabayla köye giderken 2 motorludan biri kaza yapmıştı ilk müdahaleyi yapmak zorunda kaldım,kafada kaskı yoktu kafası yarılmış kanlar akıyor ve baygındı ağzı kanla dolmuş nefes alamıyor hırıl hırıl ediyordu. Ambulans gelene kadar yan çevirip dilini çekmek zorunda kaldım. Herkes korku içinde yaklaşamadı. Bana sorarsan o günüm rezil oldu günlerce yemek yiyemedim. Açlıkdan midem bulandı.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat ediyorumda kimse imla kurallarana dikkat etmiyor,resmen konuştuğun gibi düz sıra yazmışsın,bari biraz nefes alsaygın.
    Ne anlattığından birşey anladım nede yazdığından,diğer arkadaşlarda öyle.

Forum yöneticilerinin bu konuda daha hassas davranmalarını isterim.
    İmla kurallarına uyalım uymayanları uyaralım!
    Forum yöneticileri kendi siyasi görüşü dışındaki yazılara müdahelede bulunmazlar pek fazla, arada birde firma temsilcilerine yönelik uazılmış yazıları silerler. Sonuçta ne kadar eleman tık yapıyor, o k adar reklam geliri.

Bunun içinde uyarı cezası yollarlar sağolsunlar.
    oyunageldim bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    kotu bir durum ama sen bosuna takıyorsun.umursama ama oralarda da o sekilde artistlik hareketlerde yapma. omru hayatlarında 2 teker olarak bisiklete binmiş onuda belki cocuk donemlerdedir.bilmeyen adama laf anlatmak zordur.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bir şey anladıysam arap olayım

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Bu işin motorun büyüklüğü küçüklüğü ile alakası yoktur sonuçta piyasadaki çoğu motor 25 km üzerindeki süratlere rahatlıkla çıkabiliyor 25 km ve üzerinde kafaya alınan bir darbe ile beyin ölümü gerçekleşme riski vardır,ister kaykay yapın,ister bisiklete binin,ister motosiklete yani büyük küçük hiç bişey farketmez kask daima hayat kurtarır,siz lüzumsuz kişilerin lüzumsuz laflarına bakmayın kendi bildiğinizden devam edin.

Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    ben olsam o moruga kafayı gomer ceketi atar cıkardım iş mi yok guzel kardesm. neden agız kokularını cekecen ?

bunu bunu alın dışarı
    Zuzuuw bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    o nasıl bi türkçe. Okurken işkence çektim.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    kısa ve öz: beyin varsa korursun
    beyinsizlerin sözlerini dikkate alma, bir laf vardır; eşşeklerle tartışmayın, aranızdaki farkı göremeyen olur..

sen apaçilik yapma, adam gibi kullan, kimseyi tehlikeye atma, kendinide gereksiz yere tehlikeye atma, kademe kademe yükselt ve ilerde 1000rr ile o bahsettiğin çoçuğu görmeye git..

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Afyonlu_Cash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam o moruga kafayı gomer ceketi atar cıkardım iş mi yok guzel kardesm. neden agız kokularını cekecen ?
    Birde o petrolde ki velede. Vursana kardesim kafasina kaski opsun yeri bakalim bida yapabilicek mi. Sakin kalmaya calisan biriyim ama bu tür gevsek insanlara tahammulum yok kusura bakmayin.

Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    Bu günkü tartışmamız, Motosiklet hangi şeritte gider onların tabiriyle (motorsiklet).

Her gün iş yerindeki aşçıyı almaya giderim evine, neyse bir gün daha gittim aldım geliyorum bursa ankara yoluna çıktım yol üzeri şehir içi eziyet neyse ışıklarda duruyoruz abi tut beni dedi dizlerinle sık popomu neyse bu dedi ilk kezmi motora biniyor ulan şeklinde tepki gösterdi. 5 4 3 2 1 dedi 1. viteste biraz abartı gaz açtım ben kararlıyım bu arkaya doğru düşer oldu ben hala 2 3 gidiyorum sonra güldü, biraz daha sıkı tutundu.

Sağ şeritte tır vardı bende attım kendime sol şerite gidiyorum lan olum sol şeritte niye gidiyorsun gidilir mi oradan. Neyse takmadım devam iş yerine vardık oturduk birer çay içerken bu dedi bizim mangalcıya hüseyin abi bu sağ şeritten gidiyor. Hüseyin abi bana dönerek hayır gidemezsin orası arabalar için neyse he dedim geçtim. Sonra bu marketçi gereksizi geldi bildiğin gereksiz neyse bu muhabbeti duymuş olum sağ şeritten geliyorsun ölcen dedi, bende izah etmeye çalıştım bak kardeşim motosikletlerde diğer motorlu taşıtlar gibi sol şeriti kullanabilir kullanamaz diye bir kaide yok o dedi hayır ordan gidilmez. Bende sinirlen peki nerden gidilir o yolun en sağındaki yerden hani 3 şeritli ya yollar dedi dedim o yol 2 şeritli neydi oranın edi beni kafa bastı emniyet şeridi dedim he orası kardeşim dedim orası ambulans vs. trafik sıkışık olunca o yolu kullanır dedim hayır dedi itiraz etti İstanbul'mu dedi burası şaşırdım ne alaka dedim orayı motorlar için yaptılar. Neyse ben bi sigara yakıp televizyon seyrettim abi laf anlatılmıyor kendisinin bir şarjlısı var. Ön fren kaliperini sökmüş. Ön frende yasak o konuya hiç girmicem.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)