Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Önerileriniz'le ilk Racing'e sahip olmak istiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125
    Merhabalar Antalya'dan katılıyorum ismim oğuz 20 yaşındayım.
    Çocuklugumdan beri Scooter, CBF ve YBR kullanmaktayım tecrübemin yeteri olduğu kanaatindeyim tabi önerilerinizi bekliyorum,
    2008 HONDA 600RR almayı düşünüyorum, fiyatında tam tecrübem olmadıgı için sizlere danışmak istedim ve aklımda Antalya'dan satılığa çıkarılmış hatasız 20008 HONDA 600RR buldum ve fiyat 23.000 TL istiyor pazarlık payı varmıdır bilemiyorum
    paylaşımlarınızı bekliyorum çok teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

23bin tl nakit vercek durumun varsa sıfır al. 23bin peşinat ver 10bin tl kredi çek ayda 150 lira öde ve sıfır bir honda cbr 600 rr 'ın olsun. Ben olsam sıfır alırdım, cünkü 2. el alcagın bir makineye sıfırdan lastik taksan yagını değiştir balatasını değiştir en azından 2bin tl gözden cıkartcaksın. ne gerek var başın ağrımasın bence 2014 modelleri anlatıyordu altın elbiseli adam. izle belki özenirsin

ahmetersoz1 bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR 125
    İzledim, Sıfır almak söyledğiniz gibi mantıklı.
    Ancak şöyle bi olay var tabii bahsini ettiğim motorun full orjinal olup hiçbir sıkıntısı olmadıgı ve 21.000 de olması lastiklerin iyi durumda olup, üstüne garaj motoru olması birde zaten bütcemin 15bin olup üstüne kredi çekeceğimden ibaret durum
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

2008 modeller tip olarak çok güzel. hondanın kendi servisine git 150 tl gibi bir paraya motorun inciğine cinciğine kadar baktırt. km'si düşürülmüşmü motorun kompresyonu nasıl piston ömrü falan. 2008 modeller 23bin tl civarında zaten. ama evine yakın diye ordan almak zorunda hissetme kendini. ben izmirde oturuyorum motosikletimi istanbuldan aldım geldim. önemli olan sağlam olsun

Motosikleti
    YBR 125
    Alacağım beyfendi herşeyine garanti verdi bende sordum expertiz'e sokmamızda sorun olurmu diye. oda olmaz sokabiliriz dedi. bende tamam dedim Salı günü halletmeyi düşünüyorum. Fakat tereddütlü oldugum nokta duyumlarıma göre bu işin bu kadar ustaları çıkmışki makina'da bile km'nin düşürüldüğü çıkmıyormuş.

tabikide haklısınız ordan almak zorunda hissetmiyorumda şuana kadar uygun ve temiz olarak gördüğüm motor burada oldu ve evime yakında olması avantajım oldu tabii. 10 gün önce sattıgım 2012 model arabamıda İstanbul'dan alıp gelmiştim zaten

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2008 model olup "orjinal" 21000km de ise o motor, dünyada tektir..iyice baktırmanızı öneririm
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    23,000 tl e sıfır mt 09 alınabilir ama oda racing değil tabi.

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 model olup "orjinal" 21000km de ise o motor, dünyada tektir..iyice baktırmanızı öneririm
    Evet bende ilk sizin gibi düşündüm ama motoru expertize sokmamda yada istedigim kisiye göstermemde bir sakınca olmadığını ve tamamen orjinal oldugunu idda etti söylediği gibiyse almayi düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:22 ----------

Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafamda takınti yaptım bütün tehlikelerini aksilerini bile bile illada Racing diyorum :(

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    mt-07 ciler doluşur buraya

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Kask, eldiven, mont ve botunuzun marka modeli nedir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)