Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hörgüç Koruma için mi, Yoksa Aerodinamik mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar slm,

Geçenlerde aramızda bir arkadaşımız Bursa'da VBR 250 si kaza yapmış ve "ölümden döndüm" diye başlık açmıştı. Yazılanlardan hatırladığım kadarıyla montun hörgüç lü olmasının kurtulmasında etken olduğundan bahsetmişti.

Şiimdi benim sorum hörgüç ün koruma için mi yoksa aerodinamik için mi olduğu? Benim bildiğim kadarıyla hörgüç aerodinamik için tasarlanıyor. MAntıken de düşünürsek düştüğümüzde boynumuzu istenmeyen şekillere sokabilir veya en azından kaza sonrası sizi düz zemine yatırmaya çalıştıklarında hörgüç buna engel olabilir.

Acaba benim bilmediğim/atladığım hörgüç ün koruma için bir avantajı var mıdır?

Yoksa koruma için hörgüç yerine sırt koruma ve boyunluk daha mı etkilidir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    The Super Speed Leather Jacket sets the new standard for sport motorcycle jackets with a host of technical features, such as the durable D-Skin leather, the aluminum shoulder inserts, aerodynamic hump, and air vents on the chest and sides. The Dainese Super Speed Leather Jacket will satisfy even the most demanding rider.

İzle ...
    http://www.youtube.com/watch?v=UiarXi-CJxY#t=56

http://www.youtube.com/watch?v=UiarXi-CJxY#t=56" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    dockerengin bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    arkadaştakı kaliteli bir tulum hörgüçüydü, dusuk kalite bi montta sadece aerodinamik sağlar galiba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)