Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motorum olucak sizce hangisi ile başlamalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Loyal 100
    125cc lik scooter düşünüyorum. Ama pek bilgim yok yeni başlayan birine hangi marka hangi model önerirsiniz. Bu arada 2. el alıcam, yoksa çin malı almak zorunda kalıyorum. 2. el alırken nelere dikkat etmem lazım almadan evvel servise götürüp baktırmalı mıyım. yoksa az çok anlayan birini yanımda götürsem yeterli midir? bu arada 3 bin liram var 1.5- 2 bin ile scooter geri kalanla kaskıydı montuydu vs almayı planlıyorum. Hatta direk 2. el ilan linki de verirseniz çok iyi olur suan hiç marka model yok aklımda daha bikere bile motor sürmüşlügümde yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Sym, kymco bulabilirsen al. Bende senin gibiydim. Ben asya aldım. Pişman mıyım? Tahminimden daha hızlı alıştım ve uzun yol yapmak istiyorum. Sende bunu yapacaksan 250 cc sıvı soğutmalı bir model alırsan iyi olur ama o bütçe ile biraz zor. Bence sen ekipmanı kaliteli, başlangıç motorunu paranın yettiği kadar al.
    ronnytechno ve Motork08 bunu beğendiler.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Motosikleti
    Mondial Loyal 100
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym, kymco bulabilirsen al. Bende senin gibiydim. Ben asya aldım. Pişman mıyım? Tahminimden daha hızlı alıştım ve uzun yol yapmak istiyorum. Sende bunu yapacaksan 250 cc sıvı soğutmalı bir model alırsan iyi olur ama o bütçe ile biraz zor. Bence sen ekipmanı kaliteli, başlangıç motorunu paranın yettiği kadar al.
    hocam 250cc fazla bana zaten çok hız seven biri değilim 125cc yeterlidir. şehir içi ihtiyaçlarımı görsün yeter birazda motor merakı var tabi. Çin malı olarak asya nostalji hoşuma gitti ama bence fiyatı yüksek haketmiyor, ikinci elleri bile sıfırı ile aynı japon malı olsa fiyatı sıfırı ile aynı olmasını anlarım da... Kymco hoşuma gitti bu arada listeye ekledım temiz uygun fiyat 2. elini bulursam inş alırım.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    E5 ve TEM gibi işlek ve hızlı yollara çıkacaksan 250 cc bence şart. Yok ben mahalle içi dolaşırım. Yaşadığım yerden fazla uzaklaşmam zaten buralarda sakin diyorsan 125-150 cc yeter hatta benim motoru verebiliriz sana hemen )
    Berke90 bunu beğendi.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda Pcx dicem bütçe yetmeyecek gibi. Cub modellerede bakabilirsin. Pek marka takıntım yoktur ama Çin malı scooterlar gerçekten dandik oluyor. Ama iyi bakarsan 15 20 bin km gider diye düşünüyorum. Niye 15-20 diye sorarsan üstü çinli scooter çok nadir gördüm, yada çoğunda grenaj falan kalmamış uzatmaları oynuyordu. Karar senin

Motosikleti
    Mondial Loyal 100
    Alıntı Karachali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Pcx dicem bütçe yetmeyecek gibi. Cub modellerede bakabilirsin. Pek marka takıntım yoktur ama Çin malı scooterlar gerçekten dandik oluyor. Ama iyi bakarsan 15 20 bin km gider diye düşünüyorum. Niye 15-20 diye sorarsan üstü çinli scooter çok nadir gördüm, yada çoğunda grenaj falan kalmamış uzatmaları oynuyordu. Karar senin
    keşke bütçem el versede pcx alsam dediğin gibi, çok seviyorum o scooter'ı. Cub ların görüntüsünü hiç sevmiyorum zaten görüntüsünden ziyade vitessiz pratik gaza bas gitsin frene bas dursun tarzında motorlar hep hoşuma gidiyor zaten başlangıç olarak en doğrusu galiba.

Berke90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Alıntı nevo33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.5- 2 bin ile scooter geri kalanla kaskıydı montuydu vs almayı planlıyorum.
    Bence önce sağlam ekipmanı al kalanla scooterıydı motoruydu alırsın

Motosikleti
    Mondial Loyal 100
    Alıntı Berke90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence önce sağlam ekipmanı al kalanla scooterıydı motoruydu alırsın
    1000tl az mı gelir ekipmana hocam? 2000 e bile zar zor düzgün markalı 2. el scooter var çünki. mecburiyetten yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)