Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güvenilir motor tamircisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA 150 CBF
    selam arkadaşlar motorumun bakım yaptıcam ama istanbul anadolu yakasında önerebilecegeniz motor ustaları ve yerleri yardım lütfen...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Maltepe de Yahya usta var...minibüs yolu üzerinde...0535 826 05 07.selamımı söylersin...pendik hondanın eski ustasıdır..

Motosikleti
    HONDA 150 CBF
    kardeş allah razı olsun inan çok zor güenilir bir usta ve ehli bulmak.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    kendisi 35 seneden fazladır motosiklet tamiri ile uğraşır.bulmanı tavsiye ederim..selamımı iletmeyi unutma... adım:nickim...

Arkadaşlar merhabalar...bu siteye yeni üye oldum, istanbulda oturuyorum. Piaggio x9 250 var. Ben hayatımda bu kadar kazıklandığımı hatırlamıyorum. Motoru 5000 TL ye almıştım, 2 yılda tamirine verdiğim para 5000'e yaklaştı. Allah vicdansız, kazıkçı tamircilerin eline düşürmesin kimseyi. Land Rover için bile bu kadar para harcamamıştım. Her servisi denedim, hepsi birbirinden beter. Gerçekten tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir servis var mıdır, yetkili veya özel?

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    allah hepinizi korusun başka dicek bişey yok.
    bende kazıklanmadan bıktığımdan en güvenilir ustanın kendim olduğumu anladım ve kendim yapmaya baladığımdan beri çok rahatım hiç yolda kalmadım ve hiç ustaya kazıklanmadım.
    yani diceem istanbulu brakın türkiyede o istediğiniz ustalardan yok ya kendin yapıcan yada kazıklanmaya alışıp ses çıkarmican ve az çok tanıdığın bi ustayla akrabaa olmaya karar vericen.

supporter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    avrupa yakasında ben merkez servıs kullandım yıllardır ve bodrum donusu yıne aynı servıs guvenılır hıc olmazsa ahanda kucaga dustu muamelesı gormedım
    Ömür sok. no:10 Kuştepe İstanbul, İstanbul

Arkadaşlar merhaba

Tamirci arayışı olan arkadaşlarımız için Ümraniye sanayide Ergün ustayı tavsiye edebilirim.
    Kendisi 35 yıllık ustadır ve başta R1 olmak üzere her türlü büyük motorlar da hem fiyat hem işçilik konusunda rakipsizdir.

ERGÜN USTA
    ÜMRANİYE SANAYİ SİTESİ
    T BLOK NO 51

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)