Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangi motoru almalıyım tecrübeleriniz ve mantığınızla destek olunuz lütfen...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Huzeyfee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Selamlar öncelikle ben İstanbul üniversitesinde öğrenciyim Motorum 125Lik Mondial MgClassic idi. Satmak üzereyim. Hergün 40km yapıyorum. Okul-ev arası. Satma nedenim ise aşırı titreşimi ve güven vermemesi motor sıfır olmasına rağmen her an arıza verecek gibi hissediyorum.
    Şimdi 3 motor arasında kaldım. Honda CBF150 (2.el), YBR125(2.el), Bajaj Boxer(sıfır) ? motordan beklediğim şey fazla titremesin. Sık arıza vermesin. Yakıt olarak zaten çok fark olduğunu düşünmüyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    Alıntı Huzeyfee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar öncelikle ben İstanbul üniversitesinde öğrenciyim Motorum 125Lik Mondial MgClassic idi. Satmak üzereyim. Hergün 40km yapıyorum. Okul-ev arası. Satma nedenim ise aşırı titreşimi ve güven vermemesi motor sıfır olmasına rağmen her an arıza verecek gibi hissediyorum.
    Şimdi 3 motor arasında kaldım. Honda CBF150 (2.el), YBR125(2.el), Bajaj Boxer(sıfır) ? motordan beklediğim şey fazla titremesin. Sık arıza vermesin. Yakıt olarak zaten çok fark olduğunu düşünmüyorum...
    bunlarda titreşir 250 lik bak 40km az değil hergün.güven vermez tabi o motor. ama bütçe ve sorunsuzluk diyorsan ybr125 suyunu çıkarana kadar kullanırsın banamısın demez.neredeyse öndeki arabanın egsozundan yakıt alıp yakar ne zaman benzin aldığını unutursun 2,4tl yakar dolmuştan ucuz.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    aynen bütçe sıkıntısı varda Ybr125 ve Ybr125Esd arasında fark varmı?

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    aynen bütçe sıkıntısı varda Ybr125 ve Ybr125Esd arasında fark varmı?
    sanırım yenileri esd bendede 2012 esd vardı 2011 sonunda 0 almıştım çok memnundum kışın 4 ayda 6000km yaptım sadece yağını suyunu değiştirdim birde zincirini temizliyordum.ama 90-100 u geçmeni önermem max.130 yapıyor zaten.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    haklısınız. Bende araştırmaya devam

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzun süre kullanırım masrafım olmasın diyorsan YBR 125ESD , bir süre binerim şartlar dahilinde satar değiştiririm dersen de Cbf 150 ikinci elde kurye işi yapacak arkadaşlar affetmiyor az km li bu makinaları

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    bajaj ı illa alma diyorsunuz yani ?

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz piyasada yayılmasına müsade etmek lazım diyorum...kullanımı,servis yedek parça vb. hususta

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Kesinlikle cbf 150 bajaj yenı onun zamanı değil şu an cbf 150 güven verıyor.Ben ybr ve cbf 150 aklına takılan bişi olursa yardımcı olurum

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Alıntı kalafatoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle cbf 150 bajaj yenı onun zamanı değil şu an cbf 150 güven verıyor.Ben ybr ve cbf 150 aklına takılan bişi olursa yardımcı olurum
    teşekkür ederim. motorum satılana kadar araştırcam ama sattıktan da en fazla 1 hafta içinde almam lazım yenisini o kadar alıştım ki rahatlığına bakkala bile motorumla gitcem nerdeyse :D :D
    Başkalarının seni ezmesine izin verme; ehliyet al, sen onları ez..

Sosyete59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy s
    teşekkür ederim. motorum satılana kadar araştırcam ama sattıktan da en fazla 1 hafta içinde almam lazım yenisini o kadar alıştım ki rahatlığına bakkala bile motorumla gitcem nerdeyse :D :D
    şuan motorum olmasa nabardım bilmiyorum gerçekten arabadan daha rahat park sorunu yok hiç bişey yok trafik yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)