Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni makinem beyaz melek Scootercide Oldum Ya laa :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Abi şekil on numara süper birşey bayılıyorum buna ama scooter be holiganlık yapamazsın ki 8 bın kmdır fızy 125 kullanıyorum (tabıkı aynı keseye koymuyorum xmax ı fizyle) bende sıkıldım bıraz ama -abı ben bıraz kaskın ıcınde gulumseyerek gezıcem relax hıssedicem cebımı kemırmesın kafa dınleyicem uzun yollarda dertsiz tasasız gidicem- scooterde bu kapıyı acar sıkıntısını alır ınsanın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Alıntı okan kartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    x max doğru seçim. scooterlerin artılarına birkaç maddede ben eklemek istiyorum.
    - şehir trafiğinde dur-kalk çok sık olduğundan , vitesle uğraşmamak büyük avantaj.
    - vitesli motorlara nazaran, rüzgar alma olayı çok daha düşük. birde öndeki cam korumalığa ek yaparsanız ,neredeyse önden hiç rüzgar almazsınız.
    - ayağınızı değişik pozisyonlarda kullanabilirsiniz. isterseniz taburede oturur gibi oturun, isterseniz ayağınızı uzatın. özellikle uzun yolda büyük avantaj.
    - vitesli motorlara göre daha güvenli. olası bir kaza anında kendinizi motorun üzerinden atabiliyorsunuz. viteslilerde motor bacak aranızda olduğundan, böyle bir şansınız yok. motorla beraber sürükleniyorsunuz.
    - bel ağrısı çok daha az oluyor.

diğer taraftan, yol tutuşu vitesli motorlarda daha iyidir ve otomatiklere göre daha az yakıt tüketir.

HAYIRLI OLSUN. ALLAH KAZA BELA VERMESİN.
    Teşekkür Ederim saolun eklemiş oldugunuz bilgilerden ötürü tekrar teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

Alıntı meki 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeş allah kaza bela vermesin..
    Teşekkür Ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:24 ----------

Alıntı Motork08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi şekil on numara süper birşey bayılıyorum buna ama scooter be holiganlık yapamazsın ki 8 bın kmdır fızy 125 kullanıyorum (tabıkı aynı keseye koymuyorum xmax ı fizyle) bende sıkıldım bıraz ama -abı ben bıraz kaskın ıcınde gulumseyerek gezıcem relax hıssedicem cebımı kemırmesın kafa dınleyicem uzun yollarda dertsiz tasasız gidicem- scooterde bu kapıyı acar sıkıntısını alır ınsanın
    Teşekkür Ederim Sende haklısın hocam bugun grup arkadaşlarımdan birisiyle yol yaptık azcık ve yanımdan geçmeler gaz açmalar teker yapmaları görünce kıskanmadım deil açıkcası ama giderken düşündüm ulen ben yayıla yayıla 500 km hiç durmadan giderim yorulmadan o gidebilirmiki diyerekten kendimi öyle kandırdım yaşlı amcalar gibi hissetmedim deil kendimi zaman neyi gösterir bilmem ama şimdilik tek gerçek xmax 250

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam hayirli olsun. Gule gule kullan. Scooter a gecsem mi diye bende hep dusunurum. Ozellikle gozum hep xmax 250 dedir. Ama hep onyargilar yuzunden uzak dururum.

Uzun boyluyum altimda kucuk kalir mi?
    Ani hizlanmam gerekse, hantal kalirmi (sanki altimda 150 cc ile cok ani hizlaniyorum ya )
    Uzun yol yapar mi?
    Millet ne der, lastikleri kucuk ve dar viraj alamazsam falan filan diye icimde firtinalar kopar.

Seneye 250 cc ye gececegim. İnazuma diyorum su an ama bir gozum de xmax 250 de.. Kismet.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Hayırlı olsun yanlız scooterla daha güzel teker yapılır haberin olsun :D

Motosikleti
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayirli olsun. Gule gule kullan. Scooter a gecsem mi diye bende hep dusunurum. Ozellikle gozum hep xmax 250 dedir. Ama hep onyargilar yuzunden uzak dururum.

Uzun boyluyum altimda kucuk kalir mi?
    Ani hizlanmam gerekse, hantal kalirmi (sanki altimda 150 cc ile cok ani hizlaniyorum ya )
    Uzun yol yapar mi?
    Millet ne der, lastikleri kucuk ve dar viraj alamazsam falan filan diye icimde firtinalar kopar.

Seneye 250 cc ye gececegim. İnazuma diyorum su an ama bir gozum de xmax 250 de.. Kismet.
    Teşekkür Ederim valla hocam ben scootere geçtiysem sen hayli hayli geçersin çünkü ben biraz çevremde teker yapma işlerini filan seven bi tipim tabi çevremdeki insanları tehlikeye atmıcak şekilde yapıyorum benim boyum 181 hiçte küçük kalmıyor hatta ben onun üstünde küçücük kalıyorum ani hızlanmaları rodaj döneminde oldugum için kaçınıyorum şuan öyle ani hareketlerden ama emin ol cok iyi ivmeleniyor uzun yol yaparmı demişsin ben bunla dünya turuna çıkarım valla okadar konforluki hiç bahsetmiyorum konforundan inazumada cok güzel bir alet inazumanın tek kötü yani 180 kg olmasada 150 kg filan olsa o makine tadından yenmez tabi xmax le arasında tercih meselesi senin olacak tabiki şimdiden hayırlısı olsun sein adına

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun....
    Teşekkür Ederim

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    hayırlı olsun....

Motosikleti
    Alıntı Ose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yanlız scooterla daha güzel teker yapılır haberin olsun :D
    Teşekkür Ederim 180 kg luk 23 bg lik bi konfor makinesında teker yapmak biraz abes kaçar

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun....
    Teşekkür Ederim

appl15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun

kazasız suruslere

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir sürücünün sahip olabileceği en iyi makina scooter. Rüzgar almazsınız, yorulmazsınız, eşek sürer gibi devamlı dehlemek yok (vites yok), basarsın gider basarsın durur, kullanışlıdır. herşeyin enlerindedeir kısacası tamamen keyif ve rahatlık.

Motosikleti
    Alıntı appl15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun

kazasız suruslere
    Teşekkür Ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sürücünün sahip olabileceği en iyi makina scooter. Rüzgar almazsınız, yorulmazsınız, eşek sürer gibi devamlı dehlemek yok (vites yok), basarsın gider basarsın durur, kullanışlıdır. herşeyin enlerindedeir kısacası tamamen keyif ve rahatlık.
    Teşekkür ederim bizde keyifle gezelim diye aldık hocam saol

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Foruma çok sık giremiyorum. 600f ten sonra shadow 750 denedim sonra gs500 e döndüm şimdi de pcx 125

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Şehir içinde scooter 10 numara tercih kesinlikle ama insan kullanırken, hasta buyukannesine kurabiye götüren kırmızı başlıklı kız gibi hissediyor ister istemez
    Alışırız ama

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foruma çok sık giremiyorum. 600f ten sonra shadow 750 denedim sonra gs500 e döndüm şimdi de pcx 125

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Şehir içinde scooter 10 numara tercih kesinlikle ama insan kullanırken, hasta buyukannesine kurabiye götüren kırmızı başlıklı kız gibi hissediyor ister istemez
    Alışırız ama

Sana katılıyorum alışırız 1-2 haftaya kadar

Motosikleti
    dealim daystar 250
    hayırlı uğurlu olsun allah kazabeladan hepimizi korusun , onun en güzel yanı yağmura yakalandın mı ayakların ıslanmaz

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Dragstarı sattım artık scooter alıcam dedim günlerce scooter inceledim gittim Kawasaki aldım.
    Kawayı sattım xmax 250 alıcam keyfime bakıcam dedim gittim xj6 aldım
    Xj6 yı satıcam ne alıcam merak ediyorum
    Hayırlı olsun kardeş Güle güle kullanmak nasip olsun.

Motosikleti
    [QUOTE=memer;3337684]hayırlı uğurlu olsun allah kazabeladan hepimizi korusun , onun en güzel yanı yağmura yakalandın mı ayakların ıslanmaz [/QUOTE

Amin inşşallah Teşekkür Ederim ve buradan cıkarcagımız derste ayaklarınızın ıslanmasını istemiyorsanız scooter alın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dragstarı sattım artık scooter alıcam dedim günlerce scooter inceledim gittim Kawasaki aldım.
    Kawayı sattım xmax 250 alıcam keyfime bakıcam dedim gittim xj6 aldım
    Xj6 yı satıcam ne alıcam merak ediyorum
    Hayırlı olsun kardeş Güle güle kullanmak nasip olsun.
    Teşekkür Ederim hocam sende tam ayran gönüllüymüşsün be seninde tekerin düz bassın
    scooboy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)