Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konya'da motorcu olmak , tacize uğrayıp yeri öpmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Konya'da işten çıktım. Yeni evimin birkaç eksiği için Merkezden Real e giderken yeni istanbul caddesinde saat 20:30 civarı bu arada.
    İlk önce Sanayii durağında (kunduracılar tarafından istanbul yoluna çıkan hafif sağa dönüşte) soldan öküz gibi hızlı sinyalsiz ve bir ürkütücü ani korna ile solumdan geçti bir Corsa (Plakası 34 JV 3421).
    Neyse ileride tedes var. Araçlara 70 hız. bende araçlara takılmamak için 75-80 hızları arası gittim. ki sol şerit boş oradan yardırdım. Neyse , Solunuzda tranvay durağı kalır tedes bitiminde adam arkamda kaldı ben hala sol şeritteyken sağa gelir camı açar

-hayvan herif sıçtırtma motoruna belediye bisiklet yolu yaptı siktirgit orda sür
    -Beyefendi motor bu bisiklet değil, bende vergisini ödüyorum benimde hakkım sizene
    -sıçtırtma lan motoruna peze.....

diye aramızda munakaşa geçmesi ile önüme kırıp beni sol çimliğe atması bir oldu ve ziktiroldu gitti.

155 ve karakola gittim şikayet ettim.

Ama durup dururken bu kini , bu kızgınlığı ne bilmiyorum hayvan herifin.
    Bende bişi yok koruma kask vardı. motordada sola çime yattı hızım 50-60 civarı kendi yaptığım led far vardı o koptu.

Polislerde sağolsun güleryüzlüydüler ve dinlediler güzel güzel.

bu insanların bu kini öfkesi niye...

Tek duam Rabbim onun çoluğuna çocuğuna torununada motor kullanmayı nasip eder ve kendi gibi insanlarda aynısını yapar.
    artık o zaman bu yaptıkları aklına gelir mi yoksa sadece o adamlarada mı küfreder bilmiyorum.

Plaka: 34 JV 3421

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ah ulan ah diyor insan bazen o vatandaşa ne fantazilerim var bir bilse .d
    ccc67 bunu beğendi.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    En çok istediğim şey şöyle bu adamın 20-30 motor peşine takılsa aynalarını alsa o korku adama ölrne dek yeter gerhalde :D
    SolidRider ve rogget bunu beğendiler.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    34 JV 3421 BU PLAKAYI KAYDEDELİM, EMİNİM PLAKADAN BİR ŞEY ÇIKARABİLECEK ARKADAŞLAR VAR

aşağıdaki siteye üye olup başına gelenleri yazabilirsin

http://www.plakaservisi.com/34-JV-3421/
    forzaBJK bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Geçmiş olsun. Öyle iki ayaklı yaratıkları bir benzeticen aslında da neyse

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Motorcunun biri bu elemanin annesiyle veya karısıyla cinsel ilişkiye girmis sanırım. Sert yapmis demek ki bu kadar kini var.
    Drayke, barodi, SolidRider ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    tekrar okuyunca ne kadar berbat yazdığımı hissettim.
    İnsanın içi gidiyor yahu şöyle ılık bir su boşalır gibi oluyor.

Teşekkürler. Ekipmana ve gözümüzü 4 açmaya devam.
    İnanın motordan soğutuyorlar insanı.
    Alacan bir cherooke adam sinyalmi vermedi çaaaat...

plakaservisi.com ada yorum ekleyen varmı? ben ekleyemedim.

irfan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    plakaya baktım istanbul şişli tescilli rehinli hak mahrumiyeti olan bir opel araç 13-05-2013 tarihinden itibaren rehinli araçmış trafik yakalarsa çekerler otoparka

Motosikleti
    Suzuki XF-650
    Geçmiş olsun.
    Bundan sonraki gelişmeleri çok merak ediyorum.Buradan bildirirsen çok sevinirim.
    Başımıza buna benzer şeyler gelirse bilgilemiş oluruz.

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    tedes bitmiş adam hızlanacak gidecek önünde sen

70 le 80 le bosna yolunda ensol seritte ne işin var arkadaşım senin..?

bende scooter kullandım yıllarca hiç böle bi sorun yaşamadım..bosna yolunda en soldan gidersen adam kızar tabi..

ben şuan 4 silindir kullanıyorum ona ragmen ışıklarda en sagda bekliyorum..

kusura bakma burda hata sende..yavaş gidiyosun ve en soldasın olmaz ölee üç kuruşa beş köfte yok..

Motosikleti
    Alıntı by_001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tedes bitmiş adam hızlanacak gidecek önünde sen

70 le 80 le bosna yolunda ensol seritte ne işin var arkadaşım senin..?

bende scooter kullandım yıllarca hiç böle bi sorun yaşamadım..bosna yolunda en soldan gidersen adam kızar tabi..

ben şuan 4 silindir kullanıyorum ona ragmen ışıklarda en sagda bekliyorum..

kusura bakma burda hata sende..yavaş gidiyosun ve en soldasın olmaz ölee üç kuruşa beş köfte yok..
    iş çıkışı yol kalabalık. motor aralardan geçer ama araç geçemez ve tedesin bitip başladığı yerde oluyor olay. ki arkama çok bakarım en ufak bi selektör vs yapsa çekilirim zaten kenarıya. ve bosna değil daha sanayi duraği ile makro nun arası olay yeri.
    bende yerini hızlanmayı vs bilirim. yerine göre müdahale ederiz yani tamam trafik akıp gidiyorsa zaten sağ şeride geçerim fakat araçlar sıkışık motorun ilerleyebileceği bir trafik varsada solda giderim. o kadar mesafede beni geçen veya selektör yapanda olmadı sadece bu kanıbozuk.

Ve eskiden tedes yokken motorlar vs sağdan giderdi neden çünkü araçlar hızlıydı ve motorlar ufak kalırdı. şimdi araç sayısı çok ve 70 sınır. Siz olsanız kaç ile sağ şeritte gidersiniz? 60-70... araçları nasıl sollarsınız.

3- kuruş 5 köfte de hesabım yok. çekil desin çekileyim ama yolda hakkın yok deyip vurup kaçması ne iş? Nasrettin hocanın dediği bana ağaçtan düşeni getirin.

Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    belediye otobüsü gibi ne dolaşında oralarda..
    kunduracıların ordan dön saga mng kargonun ordan teksitil pazarının ordan gitsene

olay tedesin içindeyse daha kötü, 70i geçmediyse nası geldi arkana yanaşitı demekki sen 70 den yawaş gidiyodun..

Motosikleti
    belediye otobüsü gibi ne dolaşında oralarda..
    kunduracıların ordan dön saga mng kargonun ordan teksitil pazarının ordan gitsene
    şt 70i geçmediyse nası geldi arkana yanaşitı demekki sen 70 den yawaş gidiyodun..
    makro bitiminde tedes biterde adana çevre yoluna dönüşte başlarda orada yakaladı.
    yahu sen üzüm yemekmi isten bağcıyı dövmek mi.

illaki kusurum vardır fakat trafik bu, adamın canına kasteder gibi tepesine çıkarak söylenmez yada adamın dediği gibi "motorlusun burda sürme" hani çocuklara denir ya burda top oynama gibi. Bu ne yahu.

adam gibi selektör yapar çekiliriz,
    sinyal verir yolumuzu biliriz arkadan gelip korna ile ürkütüp dibinden geçilmez.

Bir ara bir motorcu videosu vardı Nissan micra sıkıştırıyordu onun gibi oldu sağdan sağdan...
    "men dakka dukka"

Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş çıkışı yol kalabalık. motor aralardan geçer ama araç geçemez ve tedesin bitip başladığı yerde oluyor olay. ki arkama çok bakarım en ufak bi selektör vs yapsa çekilirim zaten kenarıya. ve bosna değil daha sanayi duraği ile makro nun arası olay yeri.
    bende yerini hızlanmayı vs bilirim. yerine göre müdahale ederiz yani tamam trafik akıp gidiyorsa zaten sağ şeride geçerim fakat araçlar sıkışık motorun ilerleyebileceği bir trafik varsada solda giderim. o kadar mesafede beni geçen veya selektör yapanda olmadı sadece bu kanıbozuk.

Ve eskiden tedes yokken motorlar vs sağdan giderdi neden çünkü araçlar hızlıydı ve motorlar ufak kalırdı. şimdi araç sayısı çok ve 70 sınır. Siz olsanız kaç ile sağ şeritte gidersiniz? 60-70... araçları nasıl sollarsınız.

3- kuruş 5 köfte de hesabım yok. çekil desin çekileyim ama yolda hakkın yok deyip vurup kaçması ne iş? Nasrettin hocanın dediği bana ağaçtan düşeni getirin.
    agaçdan bende düşdüm kardeşim hemde aynı yerde..

ama ben yukardan geliyodum kamera var diye öküzün biri frene bastı
    bende saga kaçtım ve toplayamadım saga yatırdım motoru..

12 senedir konyadayım..her şekilde bulundum konya trafiğinde
    taksi kullandım otobüs kullandım tır kullandım bisiklet kullandım..
    yeri geldi otobüs duragında ıslandım..hepsinin psikolojisini bilirim..

opel senden daha hızlıymış,sen opelin önünde kalmışın adamda sana kızmış..
    senin mevzuun bu bence...
    amaninmb bunu beğendi.
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    düşük hacimin kötü yanı. cc yükseltmek istememde böyle şeylerin etkisi büyük.
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    agaçdan bende düşdüm kardeşim hemde aynı yerde..

ama ben yukardan geliyodum kamera var diye öküzün biri frene bastı
    bende saga kaçtım ve toplayamadım saga yatırdım motoru..

12 senedir konyadayım..her şekilde bulundum konya trafiğinde
    taksi kullandım otobüs kullandım tır kullandım bisiklet kullandım..
    yeri geldi otobüs duragında ıslandım..hepsinin psikolojisini bilirim..

opel senden daha hızlıymış,sen opelin önünde kalmışın adamda sana kızmış..
    senin mevzuun bu bence...
    kızsın kızabilirde sonuçta trafikte nelerle karşılaşıyoz fakat can yahu. insan hayatı bumu yaşlı bir teyzede yola atlar, insanın arabası bozulur giderken olduğu yerde kalır arkadan bindirirsin. Kaza der cana gelmediyse sıkıntı olmaz der geçersin.
    Taciz etmezsin ve en üsttekini okursanda ilk eski sanayi - koyuncu petrol arasında da sıkıntı yapmıştı bu adam. ki dediğin gibi sağdan ilerliyordum sağa döneceğim için. adamın derdi beni bisiklet yoluna atmak, motorlar bisiklet ylunda gider...

Aaaaah ah videom yanımda olaydıııı...

bizde kızarız ama adamı yolundan etmeyiz. adamın arkasına geçer selektör - korna yapar çekilmesini bekleriz. "Çekilmedi z*kiyim şu şerefsizi" demeyiz. Benim kanıma dokunan bu. adam olsa bişi demem sonuçta risk alarak trafiğe çıkıyoruz. Her ne kadar sinirli olsakda trafiğin bir kuralı var ve başkasını da düşünmek zorundayız.

APALA bunu beğendi.
    "men dakka dukka"

Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    makro bitiminde tedes biterde adana çevre yoluna dönüşte başlarda orada yakaladı.
    yahu sen üzüm yemekmi isten bağcıyı dövmek mi.

illaki kusurum vardır fakat trafik bu, adamın canına kasteder gibi tepesine çıkarak söylenmez yada adamın dediği gibi "motorlusun burda sürme" hani çocuklara denir ya burda top oynama gibi. Bu ne yahu.

adam gibi selektör yapar çekiliriz,
    sinyal verir yolumuzu biliriz arkadan gelip korna ile ürkütüp dibinden geçilmez.

Bir ara bir motorcu videosu vardı Nissan micra sıkıştırıyordu onun gibi oldu sağdan sağdan...
    makro diyon adana cevre yolu diyon ben senin nerde düştüğünü anlamadım can

kaza çok kötü bişey allahım kimsenin başına vermesin..
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Bu tipler genelde yakışıklıdır ama babaları çirkindir. Mahallenin sütçüsü de yakışıklıdır... Bakkal da yakışıklıdır...

Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    kızsın kızabilirde sonuçta trafikte nelerle karşılaşıyoz fakat can yahu. insan hayatı bumu yaşlı bir teyzede yola atlar, insanın arabası bozulur giderken olduğu yerde kalır arkadan bindirirsin. Kaza der cana gelmediyse sıkıntı olmaz der geçersin.
    Taciz etmezsin ve en üsttekini okursanda ilk eski sanayi - koyuncu petrol arasında da sıkıntı yapmıştı bu adam. ki dediğin gibi sağdan ilerliyordum sağa döneceğim için. adamın derdi beni bisiklet yoluna atmak, motorlar bisiklet ylunda gider...

Aaaaah ah videom yanımda olaydıııı...

bizde kızarız ama adamı yolundan etmeyiz. adamın arkasına geçer selektör - korna yapar çekilmesini bekleriz. "Çekilmedi z*kiyim şu şerefsizi" demeyiz. Benim kanıma dokunan bu. adam olsa bişi demem sonuçta risk alarak trafiğe çıkıyoruz. Her ne kadar sinirli olsakda trafiğin bir kuralı var ve başkasını da düşünmek zorundayız.

http://www.youtube.com/watch?v=WJasSUGTQ4o
    işte kardeşim senin bikere rotan yanlış..
    eski sanayi-koyuncu petrol- sen hat minibüsü müsün oralarda ne yapan..

kunduracılar köprüsünün altından saga dön yıkamacıların ordan gitsenee

bide mevzuuyu öle anlatmışın ki sanki türkiye nin yer yeri düzgün bi konya kötü..
    amaninmb bunu beğendi.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    geçmiş olsun
    halilom bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)