Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İlk kaza nazar değdi galiba -.-

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun.Geçen gezmek için Bandımaya gelmiştim.Sahilden Liman AVM ye doğru giderken aynen bu şekilde birisi önüme fırladı.Bir de önüme fırladığı yetmezmiş gibi beni görünce yolun ortasında durdu.Son kazadan sıyırdım motosikletin ayaklıkları hatta kendi ayağım arabanın arka tampona sürterek geçtim.Felaket şekilde sinirlendiğim için durmadım bile aynen yoluma devam ettim.Ama sizin durumunuzda olduğu gibi zemin ıslak olsaydı herhalde aynı kaza başıma gelirdi.Bence karşı tarafın sigortası karşılıyacaksa gidonu düzelttirmek ile hiç uğraşmayın yenisi ile değiştirin.Tekrardan çok geçmiş olsun.Islak zeminde ekstradan dikkat etmekte fayda var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Çok geçmiş olsun Allah en büyük kazani boyle yapsin

Bu sabah aynısı benim başıma geliyordu.
    Vatandaş araçların arasından çıkış yaptı ( Gelen varmı yokmu umurunda değildi ) allahtan yerler kuruydu.
    Eşimde arkamda olduğundan yüreğim ağzıma geldi. size de çok geçmiş olsun. inşallah bir daha tekrarını yaşamazsınız.

Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    çok geçmiş olsun aynı kazayı anadolu hisarında 2 hafta önce yaşadım dizlik olmasaydı eldiven olmasaydı çapma ve sürtünme ile epey yaralanabilirdim ama çok şükür sol elim biraz burkuldu o kadar buarada deeplord barış abim sanada geçmiş olsun hepimizin tekeri düz bassın böyle kazalardan allah hepimizi muhafaza eylesin...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    kaza yapmıs olmanıza ragmen yuzunuz guluyorya ıste bence en guzelı bu olsa gerek . tekrardan gecmıs olsun.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Hepinize çok teşekkür ederim. Allah kimseye kaza bela vermesin inşallah. Şimdi yapmam gereken nedir ? Motosikleti servise çektirdim hasara bakıcaklar. Evraklar, tutanak ve fotoğrafları karşı tarafın sigortasına mı veriyorum ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Hocam çok geçmiş olsun buna benzer çok anım oldu lakin hepsinden kurtuldum öyle pejo flnda değil benim karşıma çıktımı transitten kamyondan aşağısı çıkmıyor sadece bi sefer tırın dorse boşluguna girmişligim var oda çok şükür o heyacanla ön freni sıkıp bıraktım motor yön değiştirdi yoksa şuan burda yazı yazamayacaktım lakin yağmur olmasaydı kurtarırdınız diye düşünüyorum ani bi manevra ile ...

zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    Geçmiş olsun allah beterinden saklasın..

Motosikleti
    Kawasaki z800
    geçmiş olsun

Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    İşleri benim sigorta şirketim mi yoksa karşı tarafın sigorta şirketi mi halledicek ? Ortalama bu iş ne kadar sürer ?

Being - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,bu gibi yollarda durabilecek gibi gitmekte fayda var.Yol benim deyip güvenmemek lazım.Bu tarz yollarda adam yola çıkarken bakıyor ama motosiklet olduğunu görünce yola çıkıyor,yan gözlede bakıyor acaba çarpacan mı çarpmaycan mı diye.
    Dün gece bir taksici ile az kalsın sırf bu yüzden karakolluk olacaktık, gerçi olsaydık diye dört gözle bekledim de olamadık. Normalde dönüş yasak olan bir yerden şeride çıkmak istiyor ve geldiğimi görüyor tam 5 kere selektör yaptım hızımı görüyor ve buna rağmen çıkmak için inat ediyor. Sonuç, taksiden indirdim verdim odunu gitsin

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun
    sanırım bize nazar değdi(polat alemdar)

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,bu gibi yollarda durabilecek gibi gitmekte fayda var.Yol benim deyip güvenmemek lazım.Bu tarz yollarda adam yola çıkarken bakıyor ama motosiklet olduğunu görünce yola çıkıyor,yan gözlede bakıyor acaba çarpacan mı çarpmaycan mı diye.
    Aynen gün içerisinde çok karşılaşıyorum bu triple. Bir de kornaya falan basarsnız arkanızdan el kol yapıyorlar. Aklınca "yerin var kenardan gitsene" diyor mal.
    turkish39 ve ahmetersoz1 bunu beğendiler.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen gün içerisinde çok karşılaşıyorum bu triple. Bir de kornaya falan basarsnız arkanızdan el kol yapıyorlar. Aklınca "yerin var kenardan gitsene" diyor mal.
    Ne kavgaya,ne polamiğe gerek var,o yüzden yol benim deyip güvenmemek,tedbirli gitmek en güzeli.Çarptıktan,Allah (C.C.) korusun bize bişey olduktan sonra nabayım o yol hakkını...
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    geçmiş olsun !
    gidon yamulduysa sıfırı ucuz olmalı benim diversion f in gidonu 100 tl sıfır fiyatı . sizinki daha ucuz olmalı

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun

rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    çok geçmiş olsun fena nazara gelmişsin bi nazarlık tak bundan sonra

Recogss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125 r
    HelAl olsun islasaydin bi guzel

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Servise bıraktıysanız, servisin eksperi arayıp çağırması ve sizin de ilgili sigortayı arayıp dosya açtırmanız lazım sanırım. Çok geçmiş olsun..

Bu arada umarım %50 %50 kusur çıkmaz, başıma geldi oradan biliyorum. Itiraz ettim düzeldi neyseki.

Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Alıntı Evrenalpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servise bıraktıysanız, servisin eksperi arayıp çağırması ve sizin de ilgili sigortayı arayıp dosya açtırmanız lazım sanırım. Çok geçmiş olsun..

Bu arada umarım %50 %50 kusur çıkmaz, başıma geldi oradan biliyorum. Itiraz ettim düzeldi neyseki.
    Evet dediğiniz gibi dün aksam üzeri servise bıraktım bütün evraklarını dosya açacağını söyledi. Bu eksperin falan gelmesi onaylanması ne kadar sürer acaba ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)