Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

PULSAR dan vazgeçmek üzereyim !

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    odeıl de bugun harley gordum 1450 cc on lastık oynuyordu motor blogu felan tıtresımden onlar nasıl kullanıyor acaba
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kasalarda damı balansör yok?
    Yok abi .Arka tarafdaki bayan artçı yan otururda eteği tekere sıkışırsa diye demir var ama balansör yok
    turkish39 bunu beğendi.
    Eğer kask takmıyosanız koruyacak bişeyiniz yok demektir!!!

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    tvs nin titremesi öyle böyle değil ki, tamirci tvs ile uğraşıyordu tamirhane 2. katta motoru çalıştırdı dükkan yıkılacak zannettim ulan dedim bu motor böyle yapıyosa benim motor dükkanı yıkar dedim benim makinayı çalıştırdım anaaa sıfır titreşim, Allah tvs kullanıcılarına kolaylık versin
    titrşim olduğunu anlamak için binmeye gerek yok ben burdayım diyor
    HanzoLife bunu beğendi.

HanzoLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ufukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs nin titremesi öyle böyle değil ki, tamirci tvs ile uğraşıyordu tamirhane 2. katta motoru çalıştırdı dükkan yıkılacak zannettim ulan dedim bu motor böyle yapıyosa benim motor dükkanı yıkar dedim benim makinayı çalıştırdım anaaa sıfır titreşim, Allah tvs kullanıcılarına kolaylık versin
    titrşim olduğunu anlamak için binmeye gerek yok ben burdayım diyor
    Ben cub kullanıyorum seyir halide 30-40dk sonra kıçımı hissetmiyorum buna sebep titreşimmidir yoksa selemi ne dersiniz hocam
    ufukk bunu beğendi.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    mt09 sipariş edipte alabilen var mı?

35 gündür bekleyen var? önce araştırın arkadaş sıkıntı nerde? bu ülkede gümrük var bilmemne var
    60 gündür de araç bekleyen arkadaşlarım var.

Saygılar.

Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı HanzoLife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cub kullanıyorum seyir halide 30-40dk sonra kıçımı hissetmiyorum buna sebep titreşimmidir yoksa selemi ne dersiniz hocam
    Ankara Konya yaptım yol kaymak gibi benim toto uyuşmuştu, yani selenin 400km ye kadar konforu olduğunu anladım , 40 dakikada 80 km yol yapsan seninkisi titreşimden usta
    HanzoLife bunu beğendi.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Alıntı HanzoLife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman biz abartoyoruz sanırım ben 120 km yol yaptım ne totoda ne de herhangi bi yerde uyuşma rahatsızlık falan olmuyo
    HanzoLife bunu beğendi.
    Eğer kask takmıyosanız koruyacak bişeyiniz yok demektir!!!

HanzoLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sele süngerini viskolex yaptırsak titreşimi birazda olsa absorbe edebiliriz sanırım

barisatmacaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R
    Alıntı ceymier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung neyi var ??? megelli desen tammada
    Megelli'nin nesi varmış ?

Motosikleti
    kymco venox
    totoyla sele arasına değilde, şaseyle blok arasına bir formül düşünsen daha etkili olur diye düşünüyorum

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Yukinin nesi varmış? )))))

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı barisatmacaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde onu diyoruz işte hiçbirşeyi yok boş makine yapan adam bi tip vermiş gerisini kaldırıp koyuvermiş.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı barisatmacaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artik uretilmiyor. Uretimden kalkti. Mazi oldu. Artik hos bir ani.

Değerli rebel-punto, değerli yiğit-81; nerede olduğunuzu öğrenebilir miyim? Mail ile de yazabilirsiniz? Hayırlı kandiller diliyorum...

ekrem_ata@kuralkan.com.tr

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Kandil hayırlı geldi ,hadi iyisiniz ,yetkili geldi arkadaşlar.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bılmeden sallamayalım arkadaslar pulsarı bılmeyen ıkı teker kullanıcıları eyyyyy sıze seslenıyorum adım 1 google amcayı acalım adım 2 kawasaki pulsar yazalım sonrada resmı kawasakı sıtesınden motoru ınceleyelım sym gıbı suzukı aslında vs vs yok bunda seramık felanda yok ama emınım kı kat kat hız ve kalıte var 7500 e alınacak 200 luk tek motordur mecbur ulkemıze gelıcek ve mecbur da cok satıcak ahada buraya yazdım zamanında tvs ıcın de dandık muamelesı yapıldı 2006 senesın de eee sonuc adamlar rekor kırdı satısta 2 tane ben kullandım tvs hıntmalından cok memnundum pulsar gelsın motorumu satıp pulsar alıcam kesınlıkle
    Ben sıfır tvs apache aldım geçen sene, o kadarda hint malının kalitesine güvenme bence ucuz motor diye önemsemeden kullandım sadece

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:29 ----------

Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da kapora verirken mayıs başı dendi. Şimdi mayıs 15 deniyor. Hayırlısı bakalım. Kapora verdiğime pişman değilim. Umarım 15 mayıs geldiğinde bir sayfa da ben açmak zorunda kalmam. En azından yamuk yaptılar konusu açmam. Bu noktada nedense bayilere guvenemiyorum. Kapora verdik tamam güzel ama anında senden önce biri vermişti, 2 mayısta 1 pulsar gelecek onuda ana vereceğim dediği gibi 3. partiye kısmet demezler umarım.
    Artık bu kadar bekledikten sonra acele etmeyin ,şimdi zaten hazirana kadar bir sürü motor gelir ,alan alır ellerinde motor fazlasıyla kalır bu süre zarfında gelen deneme motorlarına bakın birde alanları takip edin bakalım sorun falan varmı, buda aslında bir şansa dönüşebilir.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ucuzmu. Cbf den pahali zaten bu ucuz geliyor sa duke 125 alsaydiniz kalite Onda
    www.erkakurye.com

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sıfır tvs apache aldım geçen sene, o kadarda hint malının kalitesine güvenme bence ucuz motor diye önemsemeden kullandım sadece

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:29 ----------

Artık bu kadar bekledikten sonra acele etmeyin ,şimdi zaten hazirana kadar bir sürü motor gelir ,alan alır ellerinde motor fazlasıyla kalır bu süre zarfında gelen deneme motorlarına bakın birde alanları takip edin bakalım sorun falan varmı, buda aslında bir şansa dönüşebilir.
    Sayın Felis Leo sizi apache topiğinden itibaren takip ediyorum.Apacheye binerken yere göğe sıgdıramıyordunuz sonra sattınız pulsar için kapora verdiniz ve beklemeye başladınız bekleme aşamasında bajaj şöyle marka böyle marka çok sağlam bu paraya alınabilecek başka yok vs vs diye motoru met ede ede bitiremediniz.Şimdi niye 360 derece döndünüz???Kusura bakmayın böyle konuştuğum için olaya objektif bakın derim sadece sizin bindiğiniz motorlar mı bulunmayan Hint kumaşı diyecem şimdi de Hintliler baya sizi üzdü...

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Bugün eskişehirde pulsarı canlı kanlı gördüm. gerçekten tasarımı çok hoş,göz dolduruyor. parasını kat be kat hakediyor gibi duruyor ama kullanmadan bilinmez tabi

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı HUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla eğer malzeme kalitesi 125 liği gibiyse 7000 değil 700 lira verilmez.Şahsen marka fanatiği değilim ama 125 liğini inceledikten sonra ybr nin cbf in değerini 1 kez daha anladım.Eğer böyleyse 7000 i veren sıkar maçasını 9000 i de biriktirir adam gibi motora biner.Bu da benim şahsi görüşüm arkadaşlar.
    O fiyata nasıl bir malzeme kalitesi bekliyordunuz. Sen alışkanlığından kurtulmak istememenden kaynaklı zihniyetle yaklaşmışsın. Senelerce yada km lece ybr ye binipte aynı cc de başka motor kıyaslarsan kendi alışkanlığından vazgeçemezsin. tarafsız davransaydın ikisinide aynı yolda test etseydin bu yorumu eminimki yapmazdın.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)