Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar motorumu değiştircem tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sosyete59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy s
    arkadaşlar cc yükseltmeye karar verdim uzun yol çok yapıyorum 125 cc motor beni çok yoruyor

kafamda iki tane model var kararsızım kawasaki er5,suzuki inzuma 250

sizce hangisi

şimdi biri 500 lük biri 250 lik diyeceksiniz son hızları çok fark ediceğini sanmıyorum sadece uzun yol amaçlı alıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Ben Sym Wolf Diyorum Hem fiyat olarak hemde seramik silindir hemde uzun ömürlü görünüşüde güzel...

Redmoon bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    ben direkman inazuma diyorum,wolfde yüksek devirlerde titreşim var ,heryeri plastik o fiyatı haketmeyen bir motor.

İnazuma sym wolf e göre daha konforlu,uzun yolda yormaz selesi ve oturuş pozisyonu daha rahat

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Alıntı Sosyete59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cc yükseltmeye karar verdim uzun yol çok yapıyorum 125 cc motor beni çok yoruyor

kafamda iki tane model var kararsızım kawasaki er5,suzuki inzuma 250
    http://www.salihkazdal.com/wp-conten...wasaki-er5.jpg

sizce hangisi

http://media.motoblog.it/s/suz/suzuk...uma_250_02.jpg

şimdi biri 500 lük biri 250 lik diyeceksiniz son hızları çok fark ediceğini sanmıyorum sadece uzun yol amaçlı alıyorum
    500 cc ile 250 cc bir motorun tepkimesi çok farklı son hız değil olay tamamen motorun verdiği tepki iyi düşün bence
    ferhatkars bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben direkman inazuma diyorum,wolfde yüksek devirlerde titreşim var ,heryeri plastik o fiyatı haketmeyen bir motor.

İnazuma sym wolf e göre daha konforlu,uzun yolda yormaz selesi ve oturuş pozisyonu daha rahat

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Dostum Sen şimdi bombayı eline aldın fitilini yakıp attın Şimdi Trdeki Tüm symciler gelsinde gör en son açılan wolf konusunda sayfalar aldı başını gitti bi kere en iyi fanclube ve ortama sahip symciler birazdan gelirler

Motosikleti
    Kanuni windy s
    Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

500 cc ile 250 cc bir motorun tepkimesi çok farklı son hız değil olay tamamen motorun verdiği tepki iyi düşün bence

er5 kullandım ivmelenmesi çok güzel ama sakin kullanıyorum o yüzden sordum 100 110 arası seyir ederim genelde gönlüm er5 ten yana ama bakalım yorumlarınız benim için önemli

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    Alıntı Ose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Sen şimdi bombayı eline aldın fitilini yakıp attın Şimdi Trdeki Tüm symciler gelsinde gör en son açılan wolf konusunda sayfalar aldı başını gitti bi kere en iyi fanclube ve ortama sahip symciler birazdan gelirler

gelsinler hocam sürdüm motoru hiç hoşuma gitmedi,rahatsız bir kere ve güzel titriyor makina ben 250 cc alıcak olsam gözüm kapalı inazumayı seçerim,isteyen istediğini desin

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    madem o kadar hız yapmıycaksın 250 cc al guzeldır ınazuma

Motosikleti
    Kanuni windy s
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem o kadar hız yapmıycaksın 250 cc al guzeldır ınazuma
    ama şöyle bi durum var inzuma 13 bin tl 6.5 7 ye kawa bulabilmek mümkün :/ çok karmaşık :D

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Sadece sorulan soruya sadık kalacak olursak tartışmasız inazuma derim.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    temzi güzel bir er5 bulup kalan parayla yazın gezmek

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    İnazuma 250cc çift silindir ve çok konforlu.ER5'i bilmem ama benim kaza yapan ninja'mla Takaslı ER6N almayı düşünüyorum.2 gündür biniyorum,gayet güzel motor.Hem konforu,hemde gücü,yakıtıda makul değerlerde..İnazuma güzel motor,ona dicek laf yok ama o paraya alınmaz bence..Sonuç ER5..

onr ayaztuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    ikiside iyidir kalbinden gönlünden hangisi geciyosa onu al ama sakın sym falan japonlar haricinde baska motora bakma.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    cbf600 .
    500px.com/importantphotogalleryblogspot

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    inazuma derim çünkü yeni makina ve 250 cc az yakar dengeli rahat. ER5 te çok güzel motordur ama yaşı itibari ile masraf çıkarabilir ve parça temini malum kawasaki'nin Türkiye'deki durumu belli.

bayulken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    10 -12 bin TL ınazuma için verbileceksen ve tecrüben varsa er6 n az yakan güçlü ve seni üzmeyecek motor bütçe daha düşük diyorsan er 5 te güzel ama yakıt daha ekonomik olsun konfor çok önemli diyorsan ınazuma sanki ...Zor bi karar aslında bende seni gibi düşünürken er 6 n aldım uzun yol yapacaksan f kasayada bakabilirsin nispeten seni rüzgardan korur .

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    er5 kullanan biri olarak gazlamazsan ybr gibi gezersin gazladınmıda yüksek cc leri takip edersin inazumayı kullanmadım ama çok rahat olduğunu duydum uzun yoldada rahattır vesselam ara hızlanmalar falan istersen er5 alacaksın , tın tın gideceksen inazuma mesela sollama esnasında çok ciddi fark görürsün yada top speed çıkarken
    şehir içinde inazuma daha rahat ve kıvraktır tercih meselesi ama iki motor birbirinden çok farklı

Motosikleti
    Kanuni windy s
    gönlüm er5 diyor

Motosikleti
    yamaha rx 115 , MZ 251 , MZ 301
    er 6 naked al kafan rahat etsin böle ikilem yaşamaya hiç grek yok. üstelik fazla fiyat farkı da yok. asla pişman olmazsn. uzun yoldada daha raht edrsin. mantıklı düşün yani.
    ferhatkars bunu beğendi.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı mzhastası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er 6 naked al kafan rahat etsin böle ikilem yaşamaya hiç grek yok. üstelik fazla fiyat farkı da yok. asla pişman olmazsn. uzun yoldada daha raht edrsin. mantıklı düşün yani.
    Arkadaşa katılıyorum ER6-N,çok güzel makina..İki gündür biniyorum,inmek istemiyorum..

shooter1 bunu beğendi.
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

İhtiyarbebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    bende kle500 var. er5 ile motoru aynı. yalnızca daha yüksek işte tel jantlı falan arazi için.. çok sakin kulannımda (6.vites 80kmh) yakıt 4 - 5 litre. yakıt parası derdiniz yoksa ki bizim ülkede biraz zor er5 harika olurdu, sollamalarda falan hemen ivmelenir. harici 120 km ile gidip azda yaksın istiyorsanız wolf çok güzel. mt ekipten arkadaşımda wolf250 var sadece sahibi değil bütün grup memnun o motordan.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)