Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hangi Beyaz..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Arkadaşlar öncelikle Merhaba..
    Birkaç hafta sonra yeni motorumu alıcam, şuan 100lük cg türü motorum var ve değiştirmenin zamanının geldiğini düşünüyorum. İki motosiklet arasında kaldım aslında farklı klansmanlar ama yinede sormak istiyorum. Boyum 1.90 kilom 110 hız meraklısı değilim bu tür motorlar zaten hız için üretilen motorlar değil. İki motorun da + ve - lerini söylerseniz sevinirim, başka motor tavsiyesi istemiyorum.
    Bilgisi olanlar ve kullananlar yorumlarını yorumlarını esirgemesin. Teşekkürler..
    Not:Linkler sadece temsilidir.

Regal Raptor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62495655/detay

Yamaha
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...61392198/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AguilaNegra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkisi çok farklı tarzlar aslında ama boy ve kilonuzdan ötürü sanırım Regal Raptor daha uygun olacaktır. Ybr kullandım burda sağlamlığını tartışmaya gerek duymuyorum, regal kullanmadım yorum yapamayacam o konuda. Ama tarz değişikliği yapmak varsa aklınızda ybr yi zaten eleyin.
    Sado39 ve crxforever bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı AguilaNegra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisi çok farklı tarzlar aslında ama boy ve kilonuzdan ötürü sanırım Regal Raptor daha uygun olacaktır. Ybr kullandım burda sağlamlığını tartışmaya gerek duymuyorum, regal kullanmadım yorum yapamayacam o konuda. Ama tarz değişikliği yapmak varsa aklınızda ybr yi zaten eleyin.
    Cevabın için çok teşekkür ediyorum dostum. Evet haklısın öyle ama sonradan pişman olmamak için değerli arkadaşlarıma danışmak istedim.

Sosyete59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy s
    senin yerinde olsam regal raptor alırım chopper motoru zaten zorlıycak halin yok bakımlarını düzenli yaptırdığında hiç bir sorun teşkil etmez

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı Sosyete59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin yerinde olsam regal raptor alırım chopper motoru zaten zorlıycak halin yok bakımlarını düzenli yaptırdığında hiç bir sorun teşkil etmez
    Yamaha çok yaygın olduğu için biraz farklı olmak istiyorum ama umarım bu beni pişman etmez. Regal Raptorun bu modeli hakkında bilginiz varsa öğrenmek isterim neden böyle bir kanıya vardınız?

Sosyete59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy s
    aynı motor arkadaşımda var şuan 20 küsür binde bazen kullanıyorum commutere hiç benzemiyor rahat yani sürekli bakımını yaptırıyo motor ilgi çekici duruyo millet bakıyo dönüpte imkanın olsa 250 cc çok güzel bir motosikleti var regal raptorun ama buda güzel
    Sado39 bunu beğendi.

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    Zekeriya BEYAZ☺☺Şaka bi yana ama tanıdığık bir arkadaşım regal'in 350 cc'sini aldı. Servisten çıkamıyor tabi acemiliği de var.Belki bunun etkisi olabilir diye düşünüyorum. Ben yamaha Ybr diyorum.
    Sado39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı Sosyete59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı motor arkadaşımda var şuan 20 küsür binde bazen kullanıyorum commutere hiç benzemiyor rahat yani sürekli bakımını yaptırıyo motor ilgi çekici duruyo millet bakıyo dönüpte imkanın olsa 250 cc çok güzel bir motosikleti var regal raptorun ama buda güzel
    Bende motor bakımı hakkında duyarlıyım es geçmem sonuçta kendimizi sevdiklerimizi emanet ediyoruz kerataya.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    senden bikaç cm uzun 15kilo fazlayım cbf 150 kullanıyorum.
    ybr çekişte düşük diyolar. ben bu kiloya bide sırt çantamı ekliyorum oda en az 5 6 kilo oluyo bazen, mont kask çizme vs. 100ü yapıştırıyorum sıkıntı olmuyo

asıl sorunu mont alırken karşılaşıcaksın:D
    Sado39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı apithin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zekeriya BEYAZ☺☺Şaka bi yana ama tanıdığık bir arkadaşım regal'in 350 cc'sini aldı. Servisten çıkamıyor tabi acemiliği de var.Belki bunun etkisi olabilir diye düşünüyorum. Ben yamaha Ybr diyorum.

Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur derler ya tam da öyle. Ybr evet kendini kanıtlamış ve güzel bir makine haklısınız fakat dediğim gibi bana uygunluğu açısından Regal daha iyi gibi. İnşallah sonum arkadaşın gibi olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senden bikaç cm uzun 15kilo fazlayım cbf 150 kullanıyorum.
    ybr çekişte düşük diyolar. ben bu kiloya bide sırt çantamı ekliyorum oda en az 5 6 kilo oluyo bazen, mont kask çizme vs. 100ü yapıştırıyorum sıkıntı olmuyo

asıl sorunu mont alırken karşılaşıcaksın:D

İnanmayacaksın ama bulunduğum çevrede honda servis sıkıntısı var.
    Mont hakkında kolay yolu buldum abi tavsiye ederim. Dirseklik ve sırtlığını alıyorsun üstüne de rüzgar geçirmez bi deri ceket alıp "Korumaların üzerine" giyiyorsum, işlem tamamdır keyifli sürüşler. Hem daha ucuz hemde daha mantıklı Motorcu montunu her yerde kullanma imkanın yok ama deri ceketi gündelik kullanabilirsin, mevsim şartlarına göre en az 2 motorcu montuna sahip olman gerekir ama güvenlik için paraya kıymalısın ee iyi bir mont 700 den başlar. Ama koruma alıp üstüne istediğin montunu yada başka bişey giyebilirsin. Ben özellikle bizim gibi (Standartlara sığmayan ) abilere kardeşlere bunu öneriyorum umarım açıklayabilmişimdir. Önemli Uyarı tekrardan! : Korumaları kesinlikle kıyafetin altına giyin ki kaza anında kayıp görevini yitirmesinler. İyi sürüşler.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    ikisi birbirinden farklı kulvarlarda regal raptor daha yere yakındır yan yatmada direkman üstüne düşer ybr ise düştüğün anda hadi eyvallah diyip alır başını gider.Ben senin yerinde olsam ybr yi düşünürdüm

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisi birbirinden farklı kulvarlarda regal raptor daha yere yakındır yan yatmada direkman üstüne düşer ybr ise düştüğün anda hadi eyvallah diyip alır başını gider.Ben senin yerinde olsam ybr yi düşünürdüm
    Dostum ne yaptın ya daha almadan düşürdün bizi. Evet farklı kulvarlar benim ricam Regal Raptor hakkında bilgi edinmek ve nedenleri sebepleri öğrenmek.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    regalin en büyük artısı güzelliği. bu motor hacminde bu dizaynda motor pek yok.
    üzerinde bulunan 150 cc motoru birçok çinli de kullanıyor sanırım. bu yüzden yedek parça ve tamir sıkıntısı çekmezsin.
    ybr gerçekten de çok sağlam bir motor. sınıfına göre eksi yönü yok gibi .yine de boy ve kilonu düşününce regal daha uygun .
    Sado39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sado39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ne yaptın ya daha almadan düşürdün bizi. Evet farklı kulvarlar benim ricam Regal Raptor hakkında bilgi edinmek ve nedenleri sebepleri öğrenmek.
    kardeş gün gelir düşersin ben hiç düşmem derken düştüm eğer altımda regal raptor olsaydı ayağım kırıktı şu an,motor alıyorsan iyi yanları gibi kötü yanlarınıda iyi düşüneceksin.Ben sana kesin düşersin demiyorum zaten ama bu ayrıntıyıda atlama derim sana

İnşallah kazasız belasız binersin kardeşim
    Sado39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regalin en büyük artısı güzelliği. bu motor hacminde bu dizaynda motor pek yok.
    üzerinde bulunan 150 cc motoru birçok çinli de kullanıyor sanırım. bu yüzden yedek parça ve tamir sıkıntısı çekmezsin.
    ybr gerçekten de çok sağlam bir motor. sınıfına göre eksi yönü yok gibi .yine de boy ve kilonu düşününce regal daha uygun .
    Evet haklısın dostum fiziki olarak biraz daha uygun duruyor. Alakan için teşekkürler.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008

Motosikleti
    sonradan gördüm boyum 1.90 yazmışsın o zaman chopper tarzı ideal senin için benim boyum yetmiyor chopper a vitese parmak ucuyla dokunabiliyorum

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonradan gördüm boyum 1.90 yazmışsın o zaman chopper tarzı ideal senin için benim boyum yetmiyor chopper a vitese parmak ucuyla dokunabiliyorum
    Anladım dostum Sağol bu bilgi iyi oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Not gözden kaçtı heralde kardeşim. Linkler temsilidir.
    crxforever bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Regal raptor daki motor blaoğu mcx e ne kadar benziyor.

Sado39 bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel tespit teşekkürler. Gerçekten büyük benzerlik var umarım parçalar da ortaktır.
    rebel_punto bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)