Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Hangi Beyaz..

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Çin malı motorlardan çok nadiren beğendiğim modeller olur.
    Bu regal görsel ve teknik olarak gayet iyi. (250 cc olanlarından bile daha iyi)
    Rengide çok yakışmış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin malı motorlardan çok nadiren beğendiğim modeller olur.
    Bu regal görsel ve teknik olarak gayet iyi. (250 cc olanlarından bile daha iyi)
    Rengide çok yakışmış.
    250 cc seçmeme nedenim fazla yakıyorlar daha fazla arızaları var diye duydum ve sıfırlarında fiyatlar uçmuş durumda.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    bence japona vereceğin parayı çinliye vermeyin. Yaklaşık aynı cc motora sahipler. Sırf daha şekil diye kaliteden ödün vermeyin. Belki bu söylediklerim şimdi pek birşey anlam ifade etmiyordur ama regal aldıktan 1 yıl sonra sıkıntılarla uğraşırken dediklerime hak vermiş olacaksınız. Ama iş işten geçmiş olacak. TVS bile regalden iyidir. Ayrıca uzun ve kilolu bir çok ybr cbf sürücüsü gördüm. Estetik olarak bir sorun olacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence japona vereceğin parayı çinliye vermeyin. Yaklaşık aynı cc motora sahipler. Sırf daha şekil diye kaliteden ödün vermeyin. Belki bu söylediklerim şimdi pek birşey anlam ifade etmiyordur ama regal aldıktan 1 yıl sonra sıkıntılarla uğraşırken dediklerime hak vermiş olacaksınız. Ama iş işten geçmiş olacak. TVS bile regalden iyidir. Ayrıca uzun ve kilolu bir çok ybr cbf sürücüsü gördüm. Estetik olarak bir sorun olacağını sanmıyorum.
    Japon Çinli ırkçılık yapmayalım arkadaşım ya. Şaka bir yana tamam japon iyidir hoştur güzeldir de bu Regal de çöp değildir heralde. Bu görüşe sizi sürükleyen nedir dd150e-2 hakkında ne gibi şikayetler duydunuz. Regal kötü deyip direk motoru gömmek doğru değil bence, örnek olarak vereyim cb125 ace beş para etmez gözümde ama cbf candır bu durumda honda hakkında yorum yapamam ki bi modeli benim için vasat biri mükemmel.
    Yorumun için yinede teşekkür ediyorum dostum.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı Sado39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japon Çinli ırkçılık yapmayalım arkadaşım ya. Şaka bir yana tamam japon iyidir hoştur güzeldir de bu Regal de çöp değildir heralde. Bu görüşe sizi sürükleyen nedir dd150e-2 hakkında ne gibi şikayetler duydunuz. Regal kötü deyip direk motoru gömmek doğru değil bence, örnek olarak vereyim cb125 ace beş para etmez gözümde ama cbf candır bu durumda honda hakkında yorum yapamam ki bi modeli benim için vasat biri mükemmel.
    Yorumun için yinede teşekkür ediyorum dostum.
    Eski iş yerinden arkadaşım kredi çekip T gidon bir regal almıştı. 250 likti sanırım. Çok estetikti. Ancak sürekli buji değiştirdiğini hatırlıyorum. Bir kere Kırıkkale'ye giderken şanzumanı dağıttı. Sonra da motor düzen tutmadı. Motor arkadaşı o kadar soğuttu ki, ölü fiyata sattı ve kurtuldu. Eline geçen para, kalan kredi borcunun yarısını karşılamıştı. Boş yere kredi taksit ödemeye devam etmiş ve motora tövbe etmişti. Bu olayların tamamı 1 yıl dolmadan yaşandı.

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski iş yerinden arkadaşım kredi çekip T gidon bir regal almıştı. 250 likti sanırım. Çok estetikti. Ancak sürekli buji değiştirdiğini hatırlıyorum. Bir kere Kırıkkale'ye giderken şanzumanı dağıttı. Sonra da motor düzen tutmadı. Motor arkadaşı o kadar soğuttu ki, ölü fiyata sattı ve kurtuldu. Eline geçen para, kalan kredi borcunun yarısını karşılamıştı. Boş yere kredi taksit ödemeye devam etmiş ve motora tövbe etmişti. Bu olayların tamamı 1 yıl dolmadan yaşandı.
    Dediğim gibi 5 parmağın 5i de bir olmuyor. Sıfır alıcam garanti vs. pek sorun olacağını sanmam umarım bu sorunlar başıma gelmez. 250 ccleri çok arıza yapıyor dendi bende 150 cc araştırmaya koyuldum.

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Regal alırdım.Çünkü ybr göre göre bıktım.Uzun ömürlü olabilir fakat tercih etmem.
    Regal in üstüne oturdum koltuğu aşırı rahat.Teknik veri olarak zaten Regal üstün.Kendi motorum mcx ile motor blogları benziyor fakat aynımı bilemem.Birazda tarzına kalmış.Ama ikisininde üstüne otur regal dersin rahatlıktan
    Sado39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı Rider95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal alırdım.Çünkü ybr göre göre bıktım.Uzun ömürlü olabilir fakat tercih etmem.
    Regal in üstüne oturdum koltuğu aşırı rahat.Teknik veri olarak zaten Regal üstün.Kendi motorum mcx ile motor blogları benziyor fakat aynımı bilemem.Birazda tarzına kalmış.Ama ikisininde üstüne otur regal dersin rahatlıktan
    100 bin 200 bin yapanlar var da o kadar kilometre ben yapamam açıkçası. İş için (kurye vs.) alacak olsam ybr kesinlikle derdim ama keyif için alıcam 10-15 binde satarım bu da beni götürür diye düşünüyorum.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    100 bin 200 bin yapanlar var da o kadar kilometre ben yapamam açıkçası. İş için (kurye vs.) alacak olsam ybr kesinlikle derdim ama keyif için alıcam 10-15 binde satarım bu da beni götürür diye düşünüyorum.
    sanırım zaten karar verilmiş , destek aranıyor

regal 250 lik vardı bende ilk çıkanlardan. güzeldi ama çok titriyordu. Alırken de satarken de insanı mutlu eden bir motordur, alırsanız şimdiden hayırlı olsun .
    Sado39 bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    regale kalitesiz diyen arkadaşlar var, yeni modelleri hiçte kalitesiz değil. görüntüsüde çok güzel, ayrıca cruiser kullanmak bir yaşam tarzıdır al dostum sen, seni yolda bırakıcağını hiç sanmıyorum arada nazını çekersin ama
    Sado39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım zaten karar verilmiş , destek aranıyor

regal 250 lik vardı bende ilk çıkanlardan. güzeldi ama çok titriyordu. Alırken de satarken de insanı mutlu eden bir motordur, alırsanız şimdiden hayırlı olsun .
    Evet aslında öyle de denebilir. Alırken de satarkende lafına bayıldım. Yenilerde balansör varmış diye duydum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regale kalitesiz diyen arkadaşlar var, yeni modelleri hiçte kalitesiz değil. görüntüsüde çok güzel, ayrıca cruiser kullanmak bir yaşam tarzıdır al dostum sen, seni yolda bırakıcağını hiç sanmıyorum arada nazını çekersin ama
    Ne gibi problemler yaratır acaba bana. Bütün yazı rezil etmesinden korkuyorum sadece o.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Regal i benimde gözüm kesiyor. Hatta kullanıcılarının sitesi var. Oraya üye olup soracaktım. Düzenli bakım yaparsan asla yolda bırakmaz desin biri hemen chopper a girecem Daha önce superlight düşündüm ama vazgeçtim.

Konuyu takipteyim!
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal i benimde gözüm kesiyor. Hatta kullanıcılarının sitesi var. Oraya üye olup soracaktım. Düzenli bakım yaparsan asla yolda bırakmaz desin biri hemen chopper a girecem Daha önce superlight düşündüm ama vazgeçtim.

Konuyu takipteyim!
    Orada da bir konu açtım abi ama 5 saattir tek bir cevap atan bile yok dilersen özelden link atabilirim.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Tamam at ama camia içi dayanışma sıfır anlaşılan? Tırstım! Gerçi bende bugün x max facebook grubuna mesaj attım kaç saattir nokta koyan bile yok! İlla CBF kurye motoru alcaz yani :D
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam at ama camia içi dayanışma sıfır anlaşılan? Tırstım! Gerçi bende bugün x max facebook grubuna mesaj attım kaç saattir nokta koyan bile yok! İlla CBF kurye motoru alcaz yani :D
    Ben bu Raptora taktım kafayı, zaten honda alamam servis işi burada tırt.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km

Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur derler ya tam da öyle. Ybr evet kendini kanıtlamış ve güzel bir makine haklısınız fakat dediğim gibi bana uygunluğu açısından Regal daha iyi gibi. İnşallah sonum arkadaşın gibi olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

İnanmayacaksın ama bulunduğum çevrede honda servis sıkıntısı var.
    Mont hakkında kolay yolu buldum abi tavsiye ederim. Dirseklik ve sırtlığını alıyorsun üstüne de rüzgar geçirmez bi deri ceket alıp "Korumaların üzerine" giyiyorsum, işlem tamamdır keyifli sürüşler. Hem daha ucuz hemde daha mantıklı Motorcu montunu her yerde kullanma imkanın yok ama deri ceketi gündelik kullanabilirsin, mevsim şartlarına göre en az 2 motorcu montuna sahip olman gerekir ama güvenlik için paraya kıymalısın ee iyi bir mont 700 den başlar. Ama koruma alıp üstüne istediğin montunu yada başka bişey giyebilirsin. Ben özellikle bizim gibi (Standartlara sığmayan ) abilere kardeşlere bunu öneriyorum umarım açıklayabilmişimdir. Önemli Uyarı tekrardan! : Korumaları kesinlikle kıyafetin altına giyin ki kaza anında kayıp görevini yitirmesinler. İyi sürüşler.

enteresanmış. peki regaldan anlayan usta var mı?

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enteresanmış. peki regaldan anlayan usta var mı?
    Çok güvendiğim sağlam bir ustam var ayrıca aile dostumuz olur. Özellikle tek silindir makineler hakkındaki bilgisi ve donanımı çok iyi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaş bence gücü pek fazla takılma neden mi
    bi arkadaşın 87 model mercedes 200E si var inan olsun 2011 2012 model mercedes harici her markadan daha konforlu daha keyifli bi kullanışı var nede olsa merso yıldız var aga
    sen sen ol yıldız dan vazgeç me garanti vs boş işler alacağın araç gerçekten köklü bi marka olsun garantiye ihtiyacın olmaz
    ybr yi 20000 km kullandım kendi sınıfında 1 numara

Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş bence gücü pek fazla takılma neden mi
    bi arkadaşın 87 model mercedes 200E si var inan olsun 2011 2012 model mercedes harici her markadan daha konforlu daha keyifli bi kullanışı var nede olsa merso yıldız var aga
    sen sen ol yıldız dan vazgeç me garanti vs boş işler alacağın araç gerçekten köklü bi marka olsun garantiye ihtiyacın olmaz
    ybr yi 20000 km kullandım kendi sınıfında 1 numara
    Usta bi bakıma haklısın merso falan iyi hoş güzel de.. Merso dediğin araba çevrede parmakla gösterilir, çünkü nadirdir ama maşallah ybr ye elini sallasan değer. Aman yanlış anlaşılmasın ybr yi kötülemem çünkü gerçekten kendini herkesin gözünde kanıtlamış bir model. Gidip görücez bundan sonrası kısmet..

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    usta görüntü şekil olacakta eee biraz makinası da kuvvetli olsun, regalle turlarken ybr seni sollarsa makyaj bir yere kadar
    makina ne kadar kuvvetli olursa olsun yanından giden düşük cc li arkadaşım kendini test etmek için seninle kapışacaktır sonunda madara olmak var
    bu regallerin 350 cc olanı var, 150 cc yi zorlayacağına biraz keseyi zorla, tabi bütçene de saygı duyuyorum sen daha iyisini bilirsin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)