Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr 650F 26400 Tl

Motovento
    REKLAM ALANI
    dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    JDM mantıgını honda burda da kullanmıs bende aradım sıyah ogleden sonra bır bayıde olucak dendı cıplak gozle gormek ıstıyorum xj6 F gıbı ınce uzun dık mı yoksa racıng e yakın bır genıslıgı varmı bırde bence cbr 500r malzeme kalıtesı oturus pozısyonu ıyı degıldı bundada oyle bır sıkıntı olur mu merak ıcındeyım... Ve son olarak 20 bın bundan ıkı ay once 2011 600F alıcaktım kacırdıgıma cok uzuluyordum suan cok mutluyum :d

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Ayrıca burdan tekrar dıle getırıcem hondaya yazıklar olsun hala bır vıtes gostergesı koymama ınadında bır mt 07 gostergesıne bak yol pc kadar var bıde 650F bak utanmasa devır gostergesı koymayacak
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    fuarda bakmistim malzeme kalitesi cbr500r'den cok daha ustun.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Çok iyi fiyat şaşırtıcı hondaya yakışmadı bu fiyat

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Esengül Honda'nın Facebook sitesine fotoları koymuşlar, showroom'da düz beyaz var arkadaşlar ;) Kanlı canlı görün... Siyah da var...

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    2 . EL FIYATI 18 OLURSA ALIRIM 2.EL BİR TANE

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı emreturgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anes motorda olamaz daha bugünden itibaren sevk edilmeye başlanacak motorlar. Sizin gördüğünüz cbr 500r dır, karıştırmış olabilirsiniz aynı tarz çünkü. Renk olarak da siyah, gri ve tricolor (beyaz kırmızı mavi)renkleri var türkiyede. Düz beyaz avrupada yok, asya ve amerika pazarında var. Almayı düşündüğüm için araştırmıştım.
    Aynen öyle Şimdi öğrendim bende telefon edip servis 'teki arkadaştan Honda CBR500R Siyah mış
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    valla isterseniz yanlış düşünüyosun diyebilirsinizde bence biraz daha ss görünümlü ve naked olarak 2 model çıkarsalarmış bence daha güzel olurmuş

Motosikleti
    14' CBR 650F
    Kırmızı beyaz aranıyor acil wanted alıcam onumuzdekı hafta ....

Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı Volki34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esengül Honda'nın Facebook sitesine fotoları koymuşlar, showroom'da düz beyaz var arkadaşlar ;) Kanlı canlı görün... Siyah da var...
    Sağol dostum gördüm. Bence çok yakışıklı duruyor. Bugün ben de tricolor sipariş ettim ama beyaz var demişler. Ben düz beyaz istiyordum, bana da süpriz oldu çünkü beyaz yok denmişti. Haftaya gelecek inşallah.

Yalnız bu firmalar çok amatör. Honda türkiye insert/katalogda renk olarak siyah, gri ve tricolor görünüyor. Sonra olmayan beyaz geliyor, nasıl iş anlamadım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:53 ----------

Alıntı cem_bloodz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla isterseniz yanlış düşünüyosun diyebilirsinizde bence biraz daha ss görünümlü ve naked olarak 2 model çıkarsalarmış bence daha güzel olurmuş
    Naked var dostum CB 650F

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    bu fiayat çıkacaksam fazer8,bu tarz makine istiyorsam xj diversion f.ı ıh olmadı, illaki yamaha

Motosikleti
    14' CBR 650F
    ve bana hayırlı olsun bugun kaporayı verdım makınayı bagladım ustune bınıp baktımda gayet guzel malzeme kalıtesı falan arka kuyruk harıcı ve calınan mekanık harıcı bır problem kafamda soru ısaretı yok
    dyavol-77, Volki34 ve ugurcan88 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    JDM mantıgını honda burda da kullanmıs bende aradım sıyah ogleden sonra bır bayıde olucak dendı cıplak gozle gormek ıstıyorum xj6 F gıbı ınce uzun dık mı yoksa racıng e yakın bır genıslıgı varmı bırde bence cbr 500r malzeme kalıtesı oturus pozısyonu ıyı degıldı bundada oyle bır sıkıntı olur mu merak ıcındeyım... Ve son olarak 20 bın bundan ıkı ay once 2011 600F alıcaktım kacırdıgıma cok uzuluyordum suan cok mutluyum :d

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Ayrıca burdan tekrar dıle getırıcem hondaya yazıklar olsun hala bır vıtes gostergesı koymama ınadında bır mt 07 gostergesıne bak yol pc kadar var bıde 650F bak utanmasa devır gostergesı koymayacak
    Hararet göstergesi de YOK 650f'te...sadece hararet ışığı var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:08 ----------

Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarda bakmistim malzeme kalitesi cbr500r'den cok daha ustun.
    Eğer istanbuldaki Motoexpo 2014 fuarından bahsediyosan Yeni 650f fuarda yoktu....

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

ve bana hayırlı olsun bugun kaporayı verdım makınayı bagladım ustune bınıp baktımda gayet guzel malzeme kalıtesı falan arka kuyruk harıcı ve calınan mekanık harıcı bır problem kafamda soru ısaretı yok
    Hayırlısı olsun-Honda ilk defa 4 silindir bir makineyi Japonya ve İtalya dışında üretmeye başladı....This is all new from Thailand...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Fiyatı gayet iyi, Döviz kurları hakkında bilgisi olan arkadaşlar zaten bir şeye demeyecektir

Motosikleti
    CBR 650F
    Hayir Istanbul fuari degil , 35. Bangkok International Motor Show

Bunlarda kirmizinin ustunde resimlerim

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hararet göstergesi de YOK 650f'te...sadece hararet ışığı var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:08 ----------

Eğer istanbuldaki Motoexpo 2014 fuarından bahsediyosan Yeni 650f fuarda yoktu....

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

Hayırlısı olsun-Honda ilk defa 4 silindir bir makineyi Japonya ve İtalya dışında üretmeye başladı....This is all new from Thailand...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

Beni degilde fuardaki ablalari gormek isteyenlerde asagidaki linke tiklasin.

http://www.google.co.th/search?q=ban...=isch&imgdii=_
    dyavol-77 ve cem_bloodz bunu beğendiler.

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Evet grenajlı oluşundan bir bakışta insanın gözüne hoş geliyor ama. Bence eski kasanın safkanlığından tamamen çıkmış. Mekanikten çalmışlar, gösterge paneli bu kadar dandik olabilir büyük cc`li hiç bir motosiklette ben bu kadar basit gösterge görmedim. Motosikleti az yaksın diye sözde 85 bg`e düşürmüşler. 600cc üstü yüksek beygirli motosikletleri genel kitle olarak az yaksın diye değil çok gitsin diye alıyoruz. Ters maşa olmayışı, frenden piston çalmaları, combineden vazgeçmeleri, çelik şase oluşu, thailand`da üretilişi sayesinde benim gözümde sınıfta kaldı. O kadar da beklediğim bir modeldi. 200 km hızda biten, can çekişen bir SS görünümlü motosikletin bakalım piyasada ki değeri ne olucak..
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayir Istanbul fuari degil , 35. Bangkok International Motor Show

Bunlarda kirmizinin ustunde resimlerim

http://i.hizliresim.com/P3o0lO.jpg

http://i.hizliresim.com/LP4yb0.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

Beni degilde fuardaki ablalari gormek isteyenlerde asagidaki linke tiklasin.

http://www.google.co.th/search?q=ban...=isch&imgdii=_
    HAH şimdi oldu-internazionale takılıyoz demi???

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet grenajlı oluşundan bir bakışta insanın gözüne hoş geliyor ama. Bence eski kasanın safkanlığından tamamen çıkmış. Mekanikten çalmışlar, gösterge paneli bu kadar dandik olabilir büyük cc`li hiç bir motosiklette ben bu kadar basit gösterge görmedim. Motosikleti az yaksın diye sözde 85 bg`e düşürmüşler. 600cc üstü yüksek beygirli motosikletleri genel kitle olarak az yaksın diye değil çok gitsin diye alıyoruz. Ters maşa olmayışı, frenden piston çalmaları, combineden vazgeçmeleri, çelik şase oluşu, thailand`da üretilişi sayesinde benim gözümde sınıfta kaldı. O kadar da beklediğim bir modeldi. 200 km hızda biten, can çekişen bir SS görünümlü motosikletin bakalım piyasada ki değeri ne olucak..
    Arkadaş ağızını seveyim - duygularımın mütercimi olmuşsun...+1....
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Bunun diversion f den farki ne ?
    Fiyati baaaariizzz o ayri konu
    Biri 78 hp digeri 85 miydi karsilastirma screen atarmisiniz merak ettim.
    Sahsen 7 hp icin 4500 tl cok deyilmi absli mi 26kusur mobilden yaziyorumda.tel donuyor .

Motosikleti
    14' CBR 650F
    keske makınayı bu kadar yerden yere vurmasaydınız daha ustune oturmadınız ama neden honda bu haltı yedınde urettın dıyorsunuz... 200 km ne kalıyor hayırdır 40 hplık nınja 200le gıderken dyno verısı var 258 goruyor ruzgar vs 240 gorur yolda net !!! gerıye ne var pekı bılnen honda guvenı yedek parca bulunması vs vs gorduk yamaha TR yedıgını adamların 60 gundur kaporasını aldı hala motor yok bıde ustune zam caktı bugun kaporamı verdım yarın en gec pazartesı motorumu alıcam bu kadar basıt. Hıc kusura bakmayın ama XJ6 F bunun yanına bıle yaklamsamaz o tel masa kalır bunun yanında ustune ıkısınınde oturdugunuzda 5 sn ıcınde farkı anlarsınız evet kabul edıyorum bazı teknıkler calınmıs uzerınden sport tourıng mantıgı oldugu ıcın her dk tapa gaz gıtmemek ıcın torq grafıgı gerı cekılmıs ama bu paraya helekı cbr 500 fıyat facıasından sonra bu makına bedava ...

Motosikleti
    CBR 650F
    Hocam haklisin fuarda bir cok motora oturdum kalbimi fetheden 1. Bu CBR650F 2. Suzuki Gladius 650

keske makınayı bu kadar yerden yere vurmasaydınız daha ustune oturmadınız ama neden honda bu haltı yedınde urettın dıyorsunuz... 200 km ne kalıyor hayırdır 40 hplık nınja 200le gıderken dyno verısı var 258 goruyor ruzgar vs 240 gorur yolda net !!! gerıye ne var pekı bılnen honda guvenı yedek parca bulunması vs vs gorduk yamaha TR yedıgını adamların 60 gundur kaporasını aldı hala motor yok bıde ustune zam caktı bugun kaporamı verdım yarın en gec pazartesı motorumu alıcam bu kadar basıt. Hıc kusura bakmayın ama XJ6 F bunun yanına bıle yaklamsamaz o tel masa kalır bunun yanında ustune ıkısınınde oturdugunuzda 5 sn ıcınde farkı anlarsınız evet kabul edıyorum bazı teknıkler calınmıs uzerınden sport tourıng mantıgı oldugu ıcın her dk tapa gaz gıtmemek ıcın torq grafıgı gerı cekılmıs ama bu paraya helekı cbr 500 fıyat facıasından sonra bu makına bedava ...

Motosikleti
    14' CBR 650F
    https://www.youtube.com/watch?v=jZt_fGruDIs bakın bakalım 200 u gecıyor mu ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)