Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Honda Cbr 650F 26400 Tl

Motovento
    REKLAM ALANI
    arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Egzoz bir sonraki cbr650 de duke200 gibi asagiya gizlenecek heralde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    beyaz güzel en iyi renk beyaz yakışıyorda

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    XJ6 Diversiyon F varken o para bu makineye haram, İllaki bu parayı harcıycam dersem alırım Fazer 8 i giderim yoluma.
    cihan54, viper17 ve merr bunu beğendiler.

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    XJ6 Diversiyon F varken o para bu makineye haram, İllaki bu parayı harcıycam dersem alırım Fazer 8 i giderim yoluma.
    Mt09`dan pişman mısın Kaya abi nasıl?
    Bİ selektöre BİN manita

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    http://5.hidemyass.com/ip-1/encoded/...X2ZHcnVESXM%3D
    burda ki video da dyno testi var 258 km hız diyor ama ne kadar gerçekte o hızlara çıkabilir bilinmez.Bir Ülkemizde hız konusu ve Hp konuusu;

Türkiyede anladık ki 100 HP altında olamaycak

hız limiti 250 - 300 arası çıkabilen makinalar olacak.

konfor gösteriş azyakma vergi bakım bunlar 2. plana düşüyor bir süre sonra bana öyle geldi.

Benim de hoşuma gitti ama şimdi 600f verip üzerine 10 civarı verip bunu almak pek akıl karı değil.Biraz bekleyecez anlaşılan şimdilik yada başka güzel bir alternatif olana kadar (Hayabusa )beklekmek lazım.

Adana dan selamlar...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ben de azami beygir değerini görünce biraz şaşırmıştım. Ama Honda azami güç azalsa da, devir saatinin geri kalan her yerinde daha fazla güç veren bir motor ürettiklerini söylüyor. Yani bu motor önceki modellere göre özellikle alt ve orta devirlerde canavar gibi olacak sanırsam. İşi bilen adam devir saatinin her yerinde iyi güç veren motor arar.

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    İstanbulda canlı gorebılcegım bayı var mı kırmızı beyazına talıbım 2011 600F 24 ıstıyen zıhnıyetler , yerıne bunu alır mıs gıbı garantılı bınerım tabı bazı arkadaslarım mt07 daha ıyı dıyor ama naked racıng tourıng kıyaslanamaz ve bence bu alet cok rahat 240 gorur gıbıme gelıyor ... tek begenmedıgım yanı arka stop 600Fte ne guzeldı sıvrı kuyruk bu ne tasarım 90lardan kalma
    ugurcan88 bunu beğendi.

Kargaburun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 MT-07 ABS Race Blu
    Şasinin aluminyumdan çeliğe dönüştürülmesi, motor gücünün düşürülmesi gibi tatsızlıklar var. 3 pistonlu kaliperlerin 2 pistonlu olması kombine fren olmayışı ile alakalı sanırım. Değilse bir eksi de buraya.

Bunları geçtim de arka maşanın doğrudan süspansiyona bağlanması hayal kırıklığı oldu benim için. CBR250'de bile prolink varken bunda olmaması can sıkıcı.

Beklediğim bir motordu ama biraz hayal kırıklığı oldu. Herşeyi ile eh işte bir motor olmuş.
    wolrath ve ugurcan88 bunu beğendiler.

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Arkadaşlar Ege bölgesinde almayı düşünen varmı?2 3 kişi gidersek indirim alabileceğimizi düşünüyorum ben kesin alacağım
    Egsoz Olarak tavsiyesi olan varmı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Alıntı Kargaburun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şasinin aluminyumdan çeliğe dönüştürülmesi, motor gücünün düşürülmesi gibi tatsızlıklar var. 3 pistonlu kaliperlerin 2 pistonlu olması kombine fren olmayışı ile alakalı sanırım. Değilse bir eksi de buraya.

Bunları geçtim de arka maşanın doğrudan süspansiyona bağlanması hayal kırıklığı oldu benim için. CBR250'de bile prolink varken bunda olmaması can sıkıcı.

Beklediğim bir motordu ama biraz hayal kırıklığı oldu. Herşeyi ile eh işte bir motor olmuş.
    Kombine fren sistemi olmadığı nerde yazıyor acaba ? Eğer yoksa bencede Kötü olmuş

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler

600FA'daki ters ön maşa da gitmiş. Maliyetten kısmak için baya bi kırpmışlar. Önceki motorla çok bi alakası kalmamış giysileri hariç.
    sundowner ve Kargaburun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı Camo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ege bölgesinde almayı düşünen varmı?2 3 kişi gidersek indirim alabileceğimizi düşünüyorum ben kesin alacağım
    Egsoz Olarak tavsiyesi olan varmı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Kombine fren sistemi olmadığı nerde yazıyor acaba ? Eğer yoksa bencede Kötü olmuş
    Ben bu kategoride alternatifsiz olduğunu düşünerek bu hafta alıyorum bu motoru. Yamaha xj 77 hp, abs yok, cbr daha yakışıklı. Ben tek far tasarımını daha çok beğeniyorum şahsen. Eminim bir çok şeyi de belli arge çalışmalarına dayanarak değiştirmişlerdir. Şunu bunu değiştirmişler konusunu ise motoru kullandıktan sonra konuşmak daha doğru olur.

2-3 kişi birleşip almak fiyat açısından çok şey değiştirmez çünkü motor yok. Ben denizlideyim, buradaki bayiye 1 tane gelecek ilk etapta, onu da ben alıyorum mesela. Bir kaç bayiye telefon ettim, fiyat net.
    sundowner bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 650 F
    Alıntı emreturgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu kategoride alternatifsiz olduğunu düşünerek bu hafta alıyorum bu motoru. Yamaha xj 77 hp, abs yok, cbr daha yakışıklı. Ben tek far tasarımını daha çok beğeniyorum şahsen. Eminim bir çok şeyi de belli arge çalışmalarına dayanarak değiştirmişlerdir. Şunu bunu değiştirmişler konusunu ise motoru kullandıktan sonra konuşmak daha doğru olur.

2-3 kişi birleşip almak fiyat açısından çok şey değiştirmez çünkü motor yok. Ben denizlideyim, buradaki bayiye 1 tane gelecek ilk etapta, onu da ben alıyorum mesela. Bir kaç bayiye telefon ettim, fiyat net.
    Eğer Bayıye 3 4 tane alcaz denilirse ona göre geliyor diye biliyorum 500 ile 1000 TL Arasındada İndirim yapıyorlardı FA da Bundada yapabilirler istersen bi görüşebilirsen bayii ile Ben denizliye gelebilirim.Dediğin gibi Honda hayat onda Argesine güveniyorum

Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı Camo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer Bayıye 3 4 tane alcaz denilirse ona göre geliyor diye biliyorum 500 ile 1000 TL Arasındada İndirim yapıyorlardı FA da Bundada yapabilirler istersen bi görüşebilirsen bayii ile Ben denizliye gelebilirim.Dediğin gibi Honda hayat onda Argesine güveniyorum
    Demek istediğini anladım, normalde olabilir ama 650f için yanımda telefon etti buradaki bayi 4 tane gönderebilir misin dedi, murat diye biriyle görüştü istanbuldan, o da 1 tane verebilirim sana cevabını verdi. Ama senin için yarın tekrar sorayım istersen fiyat ne olur diye.

Motosikleti
    CBR 650 F
    Teşekkürler

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda canlı gorebılcegım bayı var mı kırmızı beyazına talıbım 2011 600F 24 ıstıyen zıhnıyetler , yerıne bunu alır mıs gıbı garantılı bınerım tabı bazı arkadaslarım mt07 daha ıyı dıyor ama naked racıng tourıng kıyaslanamaz ve bence bu alet cok rahat 240 gorur gıbıme gelıyor ... tek begenmedıgım yanı arka stop 600Fte ne guzeldı sıvrı kuyruk bu ne tasarım 90lardan kalma
    Anes Motor 'da vardı fakat siyah vardı diye hatırlıyorum yanlışım olabilir. Arayıp öğrenmek lazım...
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    ne garip ya neden her motorun her rengini getirmezler hayret bisey. Ben bangkok fuarinda duz kirmiziya binmistim cok superdi duz ducati kirmizisi. Ayrica mat siyahi vardi onu begenmemistir. Burdada sadece duz kirmizi ve mat siyah var. Birde H2C (honda 2 customize) nin custom renkleri vardi onlarda tatliydi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:53 ----------

burda gorebilirsiniz h2c versiyonunu

https://www.google.com/search?q=H2C+....0%3B960%3B632

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne garip ya neden her motorun her rengini getirmezler hayret bisey. Ben bangkok fuarinda duz kirmiziya binmistim cok superdi duz ducati kirmizisi. Ayrica mat siyahi vardi onu begenmemistir. Burdada sadece duz kirmizi ve mat siyah var. Birde H2C (honda 2 customize) nin custom renkleri vardi onlarda tatliydi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:53 ----------

burda gorebilirsiniz h2c versiyonunu

https://www.google.com/search?q=H2C+....0%3B960%3B632
    H2C versiyonu bayağı güzel duruyor
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F

Tamamen cehaletimden dolayı soruyorum arka amortısortun olmaması çaldıkları parcaların bıze - yonde ne zararları olucak mesela amortısor konforsuzluk mu yaratıcak combıne frenın olmaması berbat bsy zaten. 2 pıston fren ne yapıcak ? acıklarmısınız ona gore alıcam cunku ...

Sıfırının 26 olduugnu goren 2011 F sahıplerı ılanları hızla 2 3 lıra asagı ındırdıler
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Buda Moriwaki Racing versiyonu , Fenerlilere iyi gider

Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anes Motor 'da vardı fakat siyah vardı diye hatırlıyorum yanlışım olabilir. Arayıp öğrenmek lazım...
    Anes motorda olamaz daha bugünden itibaren sevk edilmeye başlanacak motorlar. Sizin gördüğünüz cbr 500r dır, karıştırmış olabilirsiniz aynı tarz çünkü. Renk olarak da siyah, gri ve tricolor (beyaz kırmızı mavi)renkleri var türkiyede. Düz beyaz avrupada yok, asya ve amerika pazarında var. Almayı düşündüğüm için araştırmıştım.
    dmRhn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)