Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

CBR 250R' I satıp SYM Wolf 250 Ye geçmekteki karasızlık

Motovento
    REKLAM ALANI
    ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    hayırlı olsun. 2. eli cansız deniyor ama bu kadar muhabbeti yapılan , ilgi gören bir motor 2. eldede (satışlar arttıkça) canlanacaktır.

sıfırmı aldınız, kaç liraya aldınız? pulsarda piyasaya düşmüş , motorum satılırsa bi konuda ben açıcam herhalde "ne alayım" diye.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha mt-09
    Cok buyuk hata yaparsın hondadan vazgecmek hemde.sym karsisinda.bence yapma al kullan uzun omur diyosun seramik diyosun 500 bin km gidiyo bile olsa 500 bin km wolfmu kullanicaksin cbrdan vazgecme
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha rx 115 , MZ 251 , MZ 301
    sym daha rahat doğru kullanımı daha kolay şehir içi falan vs. ama yılda kaç km yapyrsun ki değmez yani

Motosikleti
    cf moto 400
    Hayirli olsun 10 bin liraya sifir alinacak en mantikli makine. Honda uretse herkes konusurdu malum fanlik ulkede almis basini gitmis..
    dogrusukru bunu beğendi.

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    biraz kişiye bağlı, cbr ile antalya dan kıbrıs güzelyurt a sürdüm pazartesi günü konu açıcam hatta fotoğrafları yüklediğimde, bütün samimiyetimle söylüyorum arabayla 500 km le yolculuk yapsam yaşayacağım ağrı ile aynı ağrıyı yaşadım

PiNGuSHeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250L WR125R ZS125-30
    Merhaba arkadaşlar,

Bu başlığı okudum da, hakikaten çok eğlenceli olmuş, çok beğendim. Wolf kullanıcıları ortaya koydukları gerçekler ile diğer arkadaşların beğenilerini kazanmış görünüyorlar. Öte yandan bazı arkadaşlar hala japon markaları tercih ediyorlar, fikirlerine saygı duymak gerektiğini düşünüyorum. Yine de tek bir önerim olur; daima japon kullanın ama önce bir deneyin şu SYM i. Beğenmediğiniz o uzak doğulu marka en çok scooterı üreten, en iyisi hangisi sorusunun cevabını vermiş bir marka olup çıkmış. İşin gerçeğini konuşmak gerekirse, wolf bu firmanın "dansı bilen wals de yapar tango da" sözüne verdiği örnektir; ben naked motor da yaparım, siz de binersiniz demiştir. Bir deneyin de, sonra yine beğenmemeye devam edin, alıp kullanmayın. Sizin fikriniz değişmese de olur ama yüreğinizin sesi değişecektir.

Herkese saygılar efendim.. Not: Artı grup ısrarlar üzerine bir Wolf TEST ARACI getirtti ve kullanıma yarın açıyor. Almanız şart değil, A2 niz varsa buyrun deneyin, ücretsiz...
    K o r @ y, ake, Twin ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    sym deyince herkez ön yargıyla yaklaşıyor ama motorun heryerinden kalite akıyor arkadaşlar siz tartışadurun ben motorun keyfini süreyim,iyikide almışım 8500 e aldım daha 3 aylık beyaz renk

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. 2. eli cansız deniyor ama bu kadar muhabbeti yapılan , ilgi gören bir motor 2. eldede (satışlar arttıkça) canlanacaktır.

sıfırmı aldınız, kaç liraya aldınız? pulsarda piyasaya düşmüş , motorum satılırsa bi konuda ben açıcam herhalde "ne alayım" diye.
    2.el aldım ama daha 3 aylık. Sıfır gibi ikinci el motorlar varken bence sıfır almak gereksiz. Her motor için bu böyle.
    K o r @ y, çelikatlı ve dogrusukru bunu beğendiler.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym deyince herkez ön yargıyla yaklaşıyor ama motorun heryerinden kalite akıyor arkadaşlar siz tartışadurun ben motorun keyfini süreyim,iyikide almışım 8500 e aldım daha 3 aylık beyaz renk

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

2.el aldım ama daha 3 aylık. Sıfır gibi ikinci el motorlar varken bence sıfır almak gereksiz. Her motor için bu böyle.

Sym gerçekten çok kaliteli bir motor, ben bugün inazuma ile sym arasında kaldım ,inazuma nasip oldu ama hiç cbr250 almayı düşünmedim beğenmiyorum, bir kişiliği yok yarış desen değil yarış görünümlü kommuter , yarış alacaksan hiç olmazsa en ucuzundan hyo al daha iyi, sym ve inazuma ne olduğu belli ve ikiside daha kaliteli.
    dogrusukru ve PiNGuSHeuS bunu beğendiler.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı PiNGuSHeuS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Bu başlığı okudum da, hakikaten çok eğlenceli olmuş, çok beğendim. Wolf kullanıcıları ortaya koydukları gerçekler ile diğer arkadaşların beğenilerini kazanmış görünüyorlar. Öte yandan bazı arkadaşlar hala japon markaları tercih ediyorlar, fikirlerine saygı duymak gerektiğini düşünüyorum. Yine de tek bir önerim olur; daima japon kullanın ama önce bir deneyin şu SYM i. Beğenmediğiniz o uzak doğulu marka en çok scooterı üreten, en iyisi hangisi sorusunun cevabını vermiş bir marka olup çıkmış. İşin gerçeğini konuşmak gerekirse, wolf bu firmanın "dansı bilen wals de yapar tango da" sözüne verdiği örnektir; ben naked motor da yaparım, siz de binersiniz demiştir. Bir deneyin de, sonra yine beğenmemeye devam edin, alıp kullanmayın. Sizin fikriniz değişmese de olur ama yüreğinizin sesi değişecektir.

Herkese saygılar efendim.. Not: Artı grup ısrarlar üzerine bir Wolf TEST ARACI getirtti ve kullanıma yarın açıyor. Almanız şart değil, A2 niz varsa buyrun deneyin, ücretsiz...
    Yanlışlık olmasın? Ben bugün Onur Bey'in yanındaydım ve test motorunun tescil işlemleri olduğunu ve salı güne trafiğe çıkacağını belirtti.
    agrasiwe bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sorma ya ama değişiklik iyidir ya, merak ediyorum çok, ne bilim param çok olsa hepsinden birer tane alıcam yeminle :D
    Haha Allah hepimizin gönlüne göre versin abi şu konuyu açarak ben dahil bir çok kişinin wolf hakkındaki tabularını yıkmasına yardımcı oldun valla
    agrasiwe bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Bugün Wolfü inceledim bayiye gittik, 4 kişi detaylıca baktık doğruyu söylemek gerekirse Cbr' ı satıp geçmekte kararımı verdim sanırım, gerçekten çok kaliteli ve albenisi olan bir şu anda tek derdim motoru satıp o aradaki yaklaşık 3 günlük sürede motorsuz gidip gelmeye dayanamam Bence japon japon diye tutturan arkadaşlar biraz düşünsünler, tamam cbr cidden çok güzel bir makine kesinlikle kimse inkar edemez belki wolften de kaliteli ama kesinlike ama kesinlikle ön yargılı olmayın ! kaç km kullanıcaksın ki wolf alıyorsun diyen arkadaşlara daha öncede söylediğim gibi işim gereği yüksek cc li motora geçme lüksüm yok, bu tarz bana ideal ve Allah nasip ederse en kısa sürede alıcam, bu seferde mat maviyimi alsam yoksa beyaz mı arada kaldım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:40 ----------

30nisan 2014 buğün itibari ile ALLAH ın izniyle sym wolf sahibiyim arkadaşlar şunu söyleyebilirimki 250 km lik yolu tek kontakta gidebilecek kadar konforlu. cbr ye çamur atmak gibi algılamayın ama ben antalyadan dönerken iki arkadaşta alanyaya geliyordu kawasaki ninja 250r almaya yolda durduk konuştuk filan kollarının çok uyuştuğunu söyledi. cbr uzun yolda yoruyormuş arkadaşlar bunu söyleyen cbr kullanıcısı. ben 30 tl lik aldım 250 km yaptım şuan motor yedekte onlar 40 tl lik almışlar ama yolda yetmedi 20 tl daha aldı o arkadaş. siyah cbr 250 belki bu siteye üyedir 07HAP sonunu hatırlamıyorum plakanın. diyeceğim oki sym wolf gerçekten konforlu makina
    kardeşim hayrılı olsun benden önce davranmışsın o motora bende göz dikmiştim :D allah kaza bela vermesin insallah... bide sürekli tecrübelerini ve yorumlarını özellikle torkundan felan bahsedersen sevinrim.
    Twin bunu beğendi.

bu seferde mat maviyimi alsam yoksa beyaz mı arada kaldım :D
    Kesinlikle beyaz almalısın abi
    agrasiwe ve PiNGuSHeuS bunu beğendiler.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Bugün Wolfü inceledim bayiye gittik, 4 kişi detaylıca baktık doğruyu söylemek gerekirse Cbr' ı satıp geçmekte kararımı verdim sanırım, gerçekten çok kaliteli ve albenisi olan bir şu anda tek derdim motoru satıp o aradaki yaklaşık 3 günlük sürede motorsuz gidip gelmeye dayanamam Bence japon japon diye tutturan arkadaşlar biraz düşünsünler, tamam cbr cidden çok güzel bir makine kesinlikle kimse inkar edemez belki wolften de kaliteli ama kesinlike ama kesinlikle ön yargılı olmayın ! kaç km kullanıcaksın ki wolf alıyorsun diyen arkadaşlara daha öncede söylediğim gibi işim gereği yüksek cc li motora geçme lüksüm yok, bu tarz bana ideal ve Allah nasip ederse en kısa sürede alıcam, bu seferde mat maviyimi alsam yoksa beyaz mı arada kaldım :D
    Caner abi bence de biz Beyaz alalım
    agrasiwe bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Wolf candır kardeşim. Honda 'ya lafım yok çünkü hiç hondam olmadı. Wolf hakkında söyleyecek çok lafım var ;-) ekonomik yakışıklı sağlam uzun ömürlü ikinci eli de piyasaya göre iyi bence. Ybr motorumu 1 ayda sattım en çok satılanlardan birisi olmasına rağmen. Ederinde bir wolf en geç 1ayda satılır :-D hayırlı olsun alana da satana da ;-)
    agrasiwe bunu beğendi.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:40 ----------

kardeşim hayrılı olsun benden önce davranmışsın o motora bende göz dikmiştim :D allah kaza bela vermesin insallah... bide sürekli tecrübelerini ve yorumlarını özellikle torkundan felan bahsedersen sevinrim.

sahibi söyledi kardeşim senin aradığını ama ben daha önce aramıştım anlaşmıştım, sen gelmeyeceksen istanbuldan bi arkadaş var oda gelecek adanadan bi arkadaş var oda gelecek ama ben sana söz verdiğim için onlar 9000 de verse vermem öncelik sana ait dedi benim ağzımdan söz birkere çıkar geleceğim almaya dedim gittim aldım. motora okadar iyi bakmışki şöyle diyebilirim deponun üzerinde yada diğer karenajlarda kılcal çizik bile yok. servise götürdüm çok iyi fiyata almışsın 9500-9750 rahat eder dedi. torku ve hızlanması çok iyi şöyle örnek vereyim eğer arkadaki kişi sana tutunmazsa motor üzerinden atar dün arkadaşım düşüyordu az daha arkamdan. ne motorda nede karenaj kısmında vibrasyon ve titreşim yok arkadaşlar. devir 10000 ede gelse sızlama yok gönül rahatlığı ile alınabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:17 ----------

bu motordan öncede şu motor için pazarlık yapmıştık arkadaşlar. aramızda kalsın 8250 fiyat çekmiş ama 7750 ye verecek ilan nosu:149829476
    bu arkadaşta 8100 yazmış ama 6750 ye kadar düşürmüştüm ben fiyatı almak isteyen kaçırmasın:156936292
    ake ve agrasiwe bunu beğendiler.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    sahibi söyledi kardeşim senin aradığını ama ben daha önce aramıştım anlaşmıştım, sen gelmeyeceksen istanbuldan bi arkadaş var oda gelecek adanadan bi arkadaş var oda gelecek ama ben sana söz verdiğim için onlar 9000 de verse vermem öncelik sana ait dedi benim ağzımdan söz birkere çıkar geleceğim almaya dedim gittim aldım. motora okadar iyi bakmışki şöyle diyebilirim deponun üzerinde yada diğer karenajlarda kılcal çizik bile yok. servise götürdüm çok iyi fiyata almışsın 9500-9750 rahat eder dedi. torku ve hızlanması çok iyi şöyle örnek vereyim eğer arkadaki kişi sana tutunmazsa motor üzerinden atar dün arkadaşım düşüyordu az daha arkamdan. ne motorda nede karenaj kısmında vibrasyon ve titreşim yok arkadaşlar. devir 10000 ede gelse sızlama yok gönül rahatlığı ile alınabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:17 ----------

bu motordan öncede şu motor için pazarlık yapmıştık arkadaşlar. aramızda kalsın 8250 fiyat çekmiş ama 7750 ye verecek ilan nosu:149829476
    bu arkadaşta 8100 yazmış ama 6750 ye kadar düşürmüştüm ben fiyatı almak isteyen kaçırmasın:156936292
    abi mavi çok iyi duruyo :( milletde beyaz diyo of ya,

abi sıfırı 10 000 lira 9750 kim verecek ona

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Yaw bu motorun sifiri nerde 10bin lira?
    Bi ben mi bulamadim 10bin lira olan yeri.
    agrasiwe bunu beğendi.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bu motorun sifiri nerde 10bin lira?
    Bi ben mi bulamadim 10bin lira olan yeri.
    Belli bir sureligine 10 bin tl oda ana bayi arti grupdan alirsaniz elllerinde 2 mavi 5 siyah 15 beyaz kalmisdi 2 gun once bunlar bitince diger sevkiyat biraz uzun sure alicak sanirsam malum tayvan mali urun gemi gumruk vs vs.
    agrasiwe bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Cbryi kaça satacaksınız ?

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)