Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

CBR 250R' I satıp SYM Wolf 250 Ye geçmekteki karasızlık

Motovento
    REKLAM ALANI
    gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Sym Wolf isterse altın kaplama olsun Türkiye'nin Başkentinde satan bayi yok (Performansına, kalitesine lafım yok).
    Yani aylardır almayı düşündüğüm motoru bir türlü göremiyorum
    Bulamayacaksak nasıl alacaz :D
    agrasiwe ve fearlesboyy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym Wolf isterse altın kaplama olsun Türkiye'nin Başkentinde satan bayi yok (Performansına, kalitesine lafım yok).
    Yani aylardır almayı düşündüğüm motoru bir türlü göremiyorum
    Bulamayacaksak nasıl alacaz :D
    sitesinden baktınız mı ben 4 tane bayi görüyorum ankarada

http://www.sym-tr.com/?page_id=17
    K o r @ y bunu beğendi.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    herkeze hayırlı akşamlar arkadaşlar. burdaki agresiwe olsun twin olsun koray olsun daha önceden yorumlarını okuduğum ve gerçekten birşeyi araştırarak alan arkadaşlar. bende tvs apachemi sattım ve bu çarşamba Allah nasip ederse sym wolf alıyorum. cbr 250 yide kullandım malzeme kalitesini inceledim, sym wolf üde üşenmedim 240 km yol teptim test ettim inceledim. kalite olarak sym 1 gömlek daha iyi. işcilik hatasız denecek kadar iyi. cbr de çok güzel torklu bir makina. sıfır yiyatının 11000 tl olması ve ikinci elinin fazla bilinip tutulmadığı için sym gibi kaliteli bir motor daha 10000 km ye bile gelmeden 8000-9000 arası satılıyor. bu benim gibi uzun dönem kullanıcılar için resmen biçilmiş kaftan. sırf bu yüzden ben sıfır gbi sym wolf alacağım. çünkü ben biniciyim ticaret için almıyorum bu motoru. sym de titreşim yok arkadaşlar ve karenajlarda zırıltıda yok bu çok önemli bence. 2el 15000 km yi geçmiş cbr ye 10000 tl vermektense daha 3000-5000 km de 8000-9000 tl ye sym alırım gönül rahatlığı ile binerim
    Bilalancer, K o r @ y, agrasiwe ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    şu wolf kullanan arkadaşlardaki azim ,gayret ve iradeyi başka hiçbir grupta görmedim.gizli tarikat gibiler.eleştiriye açık iseler birşeyler söylemek istiyorum.şahsi fikrim olarak motosiklet çok güzel ve acayip beğendim.ama sizde motoru sevmekten fazlası var gibi bir algı oluşuyor bende.birisi bir eleştiri getirdiğinde anında toplanıyorsunuz başına.bu belkide iyi bişey bilemiyorum yanlışları düzeltiyorsunuz.dışardan görünen bu.eleştiri sınırınız çok düşük.hondayı yere göğe koyamayanlara bişey demiyorum onlar zaten uçmuş.
    motosiklete gelecek olursak.teknik detayları koray arkadaş güzel açıkladı üstüne diyecek bişey yok.ben sadece görüntü olarak konuşayım.birkere klasmanları farklı bu motorların ki ben hondanın bu modeline dönüp bakmam bile.burada ve birçok yerde sym yi görmeyen arkadaşlar var uyarayım onları.sym bir wolf getirmiş bu sene görmeniz lazım.bir mavi bu kadar mı güzel olur.bu kadar mı yakışır bir motora.

sözüm meclisten dışarı ve hakaret amaçlı söylemiyorum.sym'yi satamazsın diyenlere atalarımız şöyle gelişine vurmuş 'her topal atın bir kör alıcısı vardır.'her malın bir ederi vardır,yeter ki inazuma sahipleri(bunlar en enteresan familya) gibi saçmalamayın 2.el satarken.
    agrasiwe, Twin ve Drayke bunu beğendiler.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Burada yazılan yanlış bilgilere istinaden , doğru bilgileri aktardım. Hiç bir motoru kötülemek veya onu alma bunu al demek bana düşmez. Ama bindiğim kullandığım X marka bir motor hakkında yalan yanlış, kulaktan dolma kelimeler duyar yada görürsem elimden geldiğince doğru bilgileri aktarmaya çalışırım. Saygılarımla

12,000 liraya ne alsak Buyurun başka bir test, görüş ;)

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=930
    agrasiwe, Twin ve arslan26 bunu beğendiler.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu wolf kullanan arkadaşlardaki azim ,gayret ve iradeyi başka hiçbir grupta görmedim.gizli tarikat gibiler.eleştiriye açık iseler birşeyler söylemek istiyorum.şahsi fikrim olarak motosiklet çok güzel ve acayip beğendim.ama sizde motoru sevmekten fazlası var gibi bir algı oluşuyor bende.birisi bir eleştiri getirdiğinde anında toplanıyorsunuz başına.bu belkide iyi bişey bilemiyorum yanlışları düzeltiyorsunuz.dışardan görünen bu.eleştiri sınırınız çok düşük.hondayı yere göğe koyamayanlara bişey demiyorum onlar zaten uçmuş.
    motosiklete gelecek olursak.teknik detayları koray arkadaş güzel açıkladı üstüne diyecek bişey yok.ben sadece görüntü olarak konuşayım.birkere klasmanları farklı bu motorların ki ben hondanın bu modeline dönüp bakmam bile.burada ve birçok yerde sym yi görmeyen arkadaşlar var uyarayım onları.sym bir wolf getirmiş bu sene görmeniz lazım.bir mavi bu kadar mı güzel olur.bu kadar mı yakışır bir motora.

sözüm meclisten dışarı ve hakaret amaçlı söylemiyorum.sym'yi satamazsın diyenlere atalarımız şöyle gelişine vurmuş 'her topal atın bir kör alıcısı vardır.'her malın bir ederi vardır,yeter ki inazuma sahipleri(bunlar en enteresan familya) gibi saçmalamayın 2.el satarken.
    Size durumu şöyle açıklamak isterim. Dediğiniz gibi Honda'cı arkadaşlar ve yere göğe sığdıramayanlar sırf isim ve adı olan bir markaya yöneldiklerinden Honda'cıdırlar. Adamların kafasında ki soru Honda bu her zaman en iyisini en kalitelisiniz yapar mantığıdır. Halbuki o da kul yapısı bu da kul yapısı. Birde honda'ya olan marka fanatikliği devam ettikçe çöpten motor getirse yine satar ve kimse laf söyleyemez. Hele bir deneyin eleştiride bulunun, size verecekleri cevap. Honda'dan daha mı iyi biliyorsun derler. Dikkat edin yapan kişiden ya da mühendisten değil. Direk honda'yı savunma var.

Ben en az 30 grup olmak üzere motosiklet ile ilgili neredeyse tüm gruplara üyeliği var. Ama dikkatimi çeken şu oldu. Gerçekten araştıran insanlar Sym Wolf'e yöneliyor. Neden diye sorucak olursanız, cbr250 ile ilgili bir soru sorduğunuz da herkes aklına gelen ilk cevabı verir. Ama wolf grubu tamamen belgelerle ispatlıyorlar her şeyi. Yani ortada yalan/yanlış bir bilgi olmaması için ellerinden gelen gayreti gösteriyor ve çabalıyorlar. Yeni bilgiler edindikçe kullanıcıları ile paylaşıyorlar. Koray abi'nin de dediği gibi kimseyi wolf almaya zorlamıyorlar. Aksine gidin 2 markayı da araştırın diyerek kendileri sadece belge ve kanıtlarla o anki muhabbeti dönen 2 motorun artı ve eksi yönlerini paylaşarak kararı siz verin diyerek o kişiyi özgür bırakıyorlar. Bir bakıma din'de zorlama yoktur gibi bir durum bu. Wolf almakta mecbur değilsiniz diyorlar. Sadece dediğim gibi artı ve eksi özellikleri sunup her kararı motor alıcak olan arkadaşa bırakıyorlar. Bilmiyorum wolf grubuna üyemisiniz ama hepsi çok bilgili ve araştırmacı insanlar. Çünkü Wolf'ü alırken araştırdıkları belli ve gerçekten araştıran insan wolf'e yöneliyor. Bende araştırmayı, elimde internet gibi bir nimet varken kurcalamayı hatta y.içi forumlar bitti y.dışı forumları bile alt üst etmeyi çok seviyorum. Cbr250 için 40 takla atan ben kısmetse wolf alacağım. Çünkü bende Honda'nın çok rezilliğine şahit oldum. Emin olun isim yapmış firmalar her konuda taviz verme yönünde daha meyilliler. Çünkü müşterisi zaten bol. Adam umursamıyor. 1 kişi gitse 10 kişi geliyor diyor.

Benim gördüğüm wolf grubu mantıklı olduğu sürece her eleştiriye açık olan bir grup. Sizinde dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama dikkat ettiyseniz o kadar yorum yapıldı hiç biri tartışma içerikli, ya da karşı tarafa hakaret vb şekilde bir hitap değil. Direk ortaya Koray abi bildiklerini belge ve resimlerle ispatlayarak kimseyi hedef almadan yorum yaptı ve çıktı gitti. Onunda dediği gibi grup olarak tek amaçları doğru bilgilerin paylaşılması. Yoksa herkes wolf almış ya da almamış onlara hiç bir yararı yok ve bunun farkındalar. Çünkü hepsi şahsi kullanıcı, zaten kendileri kararı verip wolf almış ve çok mutlular verdikleri karardan.
    lawyer_16, ake, çelikatlı ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    sym wolf alan arkadaşlardan tek bir ricam var. ne olur alır almaz o iğrenç egzosu değiştirin. onun dışında kazasız belasız nice mutlu km ler motorlarınızla.
    agrasiwe, Goosfraba ve Drayke bunu beğendiler.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Size durumu şöyle açıklamak isterim. Dediğiniz gibi Honda'cı arkadaşlar ve yere göğe sığdıramayanlar sırf isim ve adı olan bir markaya yöneldiklerinden Honda'cıdırlar. Adamların kafasında ki soru Honda bu her zaman en iyisini en kalitelisiniz yapar mantığıdır. Halbuki o da kul yapısı bu da kul yapısı. Birde honda'ya olan marka fanatikliği devam ettikçe çöpten motor getirse yine satar ve kimse laf söyleyemez. Hele bir deneyin eleştiride bulunun, size verecekleri cevap. Honda'dan daha mı iyi biliyorsun derler. Dikkat edin yapan kişiden ya da mühendisten değil. Direk honda'yı savunma var.

Ben en az 30 grup olmak üzere motosiklet ile ilgili neredeyse tüm gruplara üyeliği var. Ama dikkatimi çeken şu oldu. Gerçekten araştıran insanlar Sym Wolf'e yöneliyor. Neden diye sorucak olursanız, cbr250 ile ilgili bir soru sorduğunuz da herkes aklına gelen ilk cevabı verir. Ama wolf grubu tamamen belgelerle ispatlıyorlar her şeyi. Yani ortada yalan/yanlış bir bilgi olmaması için ellerinden gelen gayreti gösteriyor ve çabalıyorlar. Yeni bilgiler edindikçe kullanıcıları ile paylaşıyorlar. Koray abi'nin de dediği gibi kimseyi wolf almaya zorlamıyorlar. Aksine gidin 2 markayı da araştırın diyerek kendileri sadece belge ve kanıtlarla o anki muhabbeti dönen 2 motorun artı ve eksi yönlerini paylaşarak kararı siz verin diyerek o kişiyi özgür bırakıyorlar. Bir bakıma din'de zorlama yoktur gibi bir durum bu. Wolf almakta mecbur değilsiniz diyorlar. Sadece dediğim gibi artı ve eksi özellikleri sunup her kararı motor alıcak olan arkadaşa bırakıyorlar. Bilmiyorum wolf grubuna üyemisiniz ama hepsi çok bilgili ve araştırmacı insanlar. Çünkü Wolf'ü alırken araştırdıkları belli ve gerçekten araştıran insan wolf'e yöneliyor. Bende araştırmayı, elimde internet gibi bir nimet varken kurcalamayı hatta y.içi forumlar bitti y.dışı forumları bile alt üst etmeyi çok seviyorum. Cbr250 için 40 takla atan ben kısmetse wolf alacağım. Çünkü bende Honda'nın çok rezilliğine şahit oldum. Emin olun isim yapmış firmalar her konuda taviz verme yönünde daha meyilliler. Çünkü müşterisi zaten bol. Adam umursamıyor. 1 kişi gitse 10 kişi geliyor diyor.

Benim gördüğüm wolf grubu mantıklı olduğu sürece her eleştiriye açık olan bir grup. Sizinde dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama dikkat ettiyseniz o kadar yorum yapıldı hiç biri tartışma içerikli, ya da karşı tarafa hakaret vb şekilde bir hitap değil. Direk ortaya Koray abi bildiklerini belge ve resimlerle ispatlayarak kimseyi hedef almadan yorum yaptı ve çıktı gitti. Onunda dediği gibi grup olarak tek amaçları doğru bilgilerin paylaşılması. Yoksa herkes wolf almış ya da almamış onlara hiç bir yararı yok ve bunun farkındalar. Çünkü hepsi şahsi kullanıcı, zaten kendileri kararı verip wolf almış ve çok mutlular verdikleri karardan.

ben bunun altına imzamı atarım.

gaza geldim, motorumu satmadanmı alsam wolf ü acep
    agrasiwe ve Twin bunu beğendiler.

lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    motor konusunda marka takıntısı olanlara sesleniyorum: kesinlikle haklısınız. kuba motorumun servis maceralarını anlatsam karalama kampanyası dersiniz. ancak sym de bir marka hemde çok düzgün bir marka. yamaha ile aynı fiyata aynı özellikte scooter satıyor hemde daha çok satıyor. suzuki ile kıyaslanır bir motor üretiyor ve peynir ekmek gibi satılıyor. bundan 10 sene sonra da sym'nin Türkiye'de motor satacağına inanıyorum ve birkaç ay sonra elime geçecek ilk para ile wolf alacağım. henüz kullanmadım ama facede takip ede ede kullanmış kadar oldum herkese selamlar..
    Drayke bunu beğendi.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    burak, ben senden önce alırsam getiririm kullanırsın. ama sen benden önce alırsan bende senden beklerim ;)
    lawyer_16 ve agrasiwe bunu beğendiler.

lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    hay hay

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym wolf alan arkadaşlardan tek bir ricam var. ne olur alır almaz o iğrenç egzosu değiştirin. onun dışında kazasız belasız nice mutlu km ler motorlarınızla.
    hocam onuda düşündüm ama face grubunda bu durumun zararlı olduğuna kanaat getirmişler, performans düşüşleri oluyormuş, eksoz motora göre ayarlanmış sanırım. ayrıca alışınca çokta kötü değil, hele sesini bir dinlemeniz lazım

kanka bak konu başlığından yola cıkarak konuşuyorum.BENCE wolf cbr 250 satılıp alınacak bir motor değil.Ama dersen ki ben ybr yi satıp wolf alcam hemen gel gidelim bugun alalım sana guzel motor hoş motor diye.Yada bana diyin ki tarz değiştircem farklı sınıfa geçicem tamam alın ama ne bilim diğer sebepler bana mantıklı gelmiyor
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    karar senin cbr 250 yi almaya gittiğinde iyi anı olmuştu sana yağmurda ıslanmak :D

calibre > honda 125 > honda 250 > sym 250

arkadaşımda da sym 250 var sürdüm güzel kalıplı motor iyi hızlanıyor seri gönlünden ne geçiyorsa onu yap

ama sym 250 den honda 125 e binince arkadaşım daha rahat dedi hondaya değişir tabi kişiden kişiye
    agrasiwe bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bak konu başlığından yola cıkarak konuşuyorum.BENCE wolf cbr 250 satılıp alınacak bir motor değil.Ama dersen ki ben ybr yi satıp wolf alcam hemen gel gidelim bugun alalım sana guzel motor hoş motor diye.Yada bana diyin ki tarz değiştircem farklı sınıfa geçicem tamam alın ama ne bilim diğer sebepler bana mantıklı gelmiyor
    Bak bak Caner abi burda lafı bana çarpıtıyor. Ybr'den diyor Hahahah Knka alem adamsın yaa Neden yüzüme vuruyon 125cc motorun var diye
    agrasiwe bunu beğendi.

est. yanlış anlaşılmasın düzeltme yapayım hem yeni motor almak istediğin için hemde o tarzları sevdiğin için dedim öyle düşünüldüyse affola caner abi sende alda kurtar bizi ama unutma sen onuda 2 ay sonra satacan demedi deme sağlam motor diyip kaç motorunu 1 sene kullandın ))
    Twin ve agrasiwe bunu beğendiler.

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Caner abi kullandığı motorlar için video çekse çok iyi bir arşiv olacak maşallah daha cbrı alalı ne kadar olmuştu :D
    Konuyu uzaktan izleyen biri olarak wolfun cbra göre en büyük eksiği 2. eldeki cansızlığı bence. Diğer türlü o kadar güzel bilgiler paylaşılmış burada, wolfun kötü motor olduğunu düşünmemiz çok saçma olur. Yüksek cc geçme gibi bir niyet yoksa değiştirebilir bence. Sonuçta zevk meselesi onu istiyorsan bence almalısın abi...
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caner abi kullandığı motorlar için video çekse çok iyi bir arşiv olacak maşallah daha cbrı alalı ne kadar olmuştu :D
    Konuyu uzaktan izleyen biri olarak wolfun cbra göre en büyük eksiği 2. eldeki cansızlığı bence. Diğer türlü o kadar güzel bilgiler paylaşılmış burada, wolfun kötü motor olduğunu düşünmemiz çok saçma olur. Yüksek cc geçme gibi bir niyet yoksa değiştirebilir bence. Sonuçta zevk meselesi onu istiyorsan bence almalısın abi...
    kardeşim sorma ya ama değişiklik iyidir ya, merak ediyorum çok, ne bilim param çok olsa hepsinden birer tane alıcam yeminle :D

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tarikat falan degiliz hocam nereden cikardiniz yazdiklarinizi farkli yorumlamamalari icin bende su aciklamayi yapayim;
    Burada yorum yapanlar arasinda wolf sahibi 3 kisi var. Koray,celikatli,ben. Tarikat olmak icin bir adet ruhani lider ve pesinden onun safsatalarina inanaip korkutuk olume atlayan muritler olmasi gerekirdi. Kullanici arkadasimizdan biri gercek bilgi ve belgelerle wolf hk.sunum yapti olayi bukadar buyutmeye gerek yok bence.
    K o r @ y ve Red One bunu beğendiler.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    30nisan 2014 buğün itibari ile ALLAH ın izniyle sym wolf sahibiyim arkadaşlar şunu söyleyebilirimki 250 km lik yolu tek kontakta gidebilecek kadar konforlu. cbr ye çamur atmak gibi algılamayın ama ben antalyadan dönerken iki arkadaşta alanyaya geliyordu kawasaki ninja 250r almaya yolda durduk konuştuk filan kollarının çok uyuştuğunu söyledi. cbr uzun yolda yoruyormuş arkadaşlar bunu söyleyen cbr kullanıcısı. ben 30 tl lik aldım 250 km yaptım şuan motor yedekte onlar 40 tl lik almışlar ama yolda yetmedi 20 tl daha aldı o arkadaş. siyah cbr 250 belki bu siteye üyedir 07HAP sonunu hatırlamıyorum plakanın. diyeceğim oki sym wolf gerçekten konforlu makina
    ake, Drayke, polo34 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)