Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu parçanın adı ne yardım edermisiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu parcanın adı ne acaba aynısını bulabiliriyim yada başka ne uydurabilirim?[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Debriyaj kolu. Sadece kol kırıldıysa sorun yok herşey uyar ama dipten kırıldıysa sıkıntılı.

yok sadece o kol gibi şey 2 ye kırıldı segman cıkarıp cıkardım parçaları sorun yoktur heralde ne uydurabilrim yardım etseniz internette bulabilirmiyim nede olsa eski motor puch(hemen cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim)

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Debriyaj ayırma koluymuş tam adı. Öyle aratınca farklı marka modellerden uyumlu bişeyler çıkabilir. Mondial 125 agk Kanuni 125 breton tarzı uyabilir.
    cenkito bunu beğendi.

Çok teşekürler.uzun ardan sonra onu hallettik o parçanın ucuna bir delik açıp yukarıya uzanan bi vida taktık sonra oranın altında bi yay varmış onu söktük orta derece kalın bir lastik geriye gerdirdik ve o vidayada teli bağladık o telede silindirde bi delik var ona basan tel var ona bağladık asıl sorum
    O silindirde çalıştıtken jikleye basınca içeri giren bir şey var o nedir motor arada ordan duman kaçırıyoR
    Birde motor çalıştırdıktan sonra üstüne oturup gitmeye çalışınca hın hın diyo istop edecekmiş gibi oluyo hatta edip çalışıyo inip tekeri kaldırıp son gaz veriyom hızımı aliyo tak tak diye tekliyo bogulcakmış gibi oluyo sonra geri koyuyorum içeri zaten çalıştırıyoz ama gitmye çalışınca boğulp tekliyo gibi birşey oluyor hava ayar vidasıda yok herhalde rölante varda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)