Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

" İyi Günümde Olmasam Arkadan Vururdum Sana"

Motovento
    REKLAM ALANI
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    burada bir arkadaşımıza yapılmış bu pislik hepimize yapılmış sayılır. herif motoru yoldan çekilmesi gereken bir şey olarak görüyorsa yarın aynı şeyi size de yapabilir. kamera kullanımını yaygınlaştırıp örgütlenmek lazım.
    AFAROZ, hNs ve Bilalancer bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    örgütlenmek lazım.
    ille bi kominislik yapacan

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Ben pratik bomba gibi birşeyler bakınıyorum son zamanlarda.
    Torpil mesela. Küçükken atardık.
    Anında arabanın içine atıp uzaman gerekiyor aslında. O ses, o panik ona yeter.
    Torpilin pratik yananı olsaydı iyiydi.
    hNs, Voodoo Child ve Bilalancer bunu beğendiler.

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Anlamadığınız bir durum var sanırım bu dallamalar önündeki arabayı'da sıkıştırmayı farz görüyorlar . Elinizde kayıt yada belge var ise ( mobese de olabilir ) gidip şikayet edin. Kesin sonuca ulaşır . Yok bunları yola sokarım diye inat edecekseniz ;
    Yukarıda bir arkadaşın önerisi sonuca gider , takip edin adresi bulun arabasının üstüne arap yarımadası fotoğrafını çizin ( ironi her gün mevzu var yeni ülke ayaklanma )
    Bu ona atacağınız dayaktan çok daha fazla sonuç verir .( Dilerseniz üzerine nasıl hitap edeceğinizi yayın . örnek : Güzelin Bebesi :p )
    Hepinize kazasız iyi sürüşler ..
    APALA bunu beğendi.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    arabayı takip edip sonra da sileceğine not yazacaksın "ne yaptığını biliyorum" ya da "üç vak'te kadar gidicisin"
    Bilalancer ve APALA bunu beğendiler.

Motosikleti
    ARMadillo
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabayı takip edip sonra da sileceğine not yazacaksın "ne yaptığını biliyorum" ya da "üç vak'te kadar gidicisin"
    Bu da tutar
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seni ufak tefek bişey gördüyse eğer kuş kadar beyniyle öyle birşey söylemiştir,ah ah bana denk gelmiyor ki bunlar....
    Gerçi bir gece eve giderken dar yolda taksinin biri dibime girdi korna vs yok ama 2 mt gerimden geliyor,bende inadına sabit hızda gidiyorum ilerde ışıklara geldik yol verdim geçti bende yanında durdum 60 saniye boyunca gözlerimi ayırmadım üzerinden artık motordan inip camını patlatmaya ramak kalmıştı ama birden el kaldırıp selam verince işin rengi değişti kafa salladım devam ettim ne yapayım bundan sonrası eşkiyalık oluyor
    APALA ve AFAROZ bunu beğendiler.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    eski bujileri atmayıp, böyle durumlar için cebinde saklayacaksın
    APALA bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    o degılde o rozet karsıkı arabada gercekten varsa eger karakolda kac ayna var saydırırlar adama valla
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Geçenlerde FSM yi geçtikten sonra yol baktım soldan akıyor, en sola geçtim, akan trafikte öndeki arabanın sol lastik izini takip ediyorum, arkadaki Linea söylene söylene el kol hareketi yaparak yanımdan teğet geçerek önüme geçti. Ben de gaza asılıp tekrar önüne geçtik, el kol yaptım ama sonra pişman oldum, dediğiniz gibi arabalarla takışmak seyir halinde iken çok tehlikeli. Şerefsizler her an herşeyi yapabilirler. Bir dostumu bu şekilde bilerek düşürmüşlerdi..

Motosikleti
    ARMadillo
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski bujileri atmayıp, böyle durumlar için cebinde saklayacaksın
    Buna koptum
    Artık, "uzun yola çıkıyorum yanıma ne alayım"cılara, bir öneri daha.
    15 tane buji
    AFAROZ bunu beğendi.
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o degılde o rozet karsıkı arabada gercekten varsa eger karakolda kac ayna var saydırırlar adama valla

bu iyiydi :D

geçmiş olsun hocam sanada.
    maxi97 bunu beğendi.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Çok küfür ettim.
    Bu tarz dalaşmalarda motor sürücüsü kesinlikle zararlı çıkar.
    O annesini satan kavat arabasıyla sizin üstünüzden geçip kaçar karısını da satar kahpelikte sınır tanımaz. Çocuğunu da satar bu soyunu...
    Siz öldükten sonra görenler bu motorcular hep böyle ya aradan geçiyorlar görmüyoruz derler. Bu böyledir.
    2 teker üzerinde iken mümkün mertebe dalaşa girmemek gerek. İlk önce yol verip ilerdeki sıkışıklıkta yanından geçerken kör nokta kontrolu yapar gibi kafamızı çevirerek geçtiğimizde karısını satmış gibi zoruna gider bu tiplerin.

Git kamyonu otobüsü sıkıştır ... kurusu.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elde patlamasın sonra , kötü örnek olmayalım, lütfen.

havalı korna deniyor sanırım, daha iyi olur bence.

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Şimdi böyle durumlarda şunu yapın bunu yapın diyemeyeceğim.Herkesin kendine göre bir hareket tarzı vardır.Benim yapacağım hareket ilk önce aracıyla motosikletime zarar veremeyeceği bir yere motosikleti çekmek mesela iki araç arasına park edersiniz,sonra varsa kaskınızda güneş vizörünüz onu hiç kapatmadan adamın yanına yaklaşırsınız gözlerinizde ki ifadeyi göremediklerinde daha çok korkuyorlar çok test ettim.Mutlaka korumalı eldiven giyin adam aracın içindeyse yakasından tutup sağa sola silkeleyin eğer size hamle yaparsa vurun yoksa şiddeti tavsiye etmem genelde karşı taraf suçluysa zaten siz üzerinize gittiğinizde özür diler ve görmediğini söylerler.YALNIZ BU DEDİKLERİMİ OKURKEN ADAMIN BIÇAK YADA SİLAH ÇIKARACAĞINI HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYIN bunları göze alarak bu işlere kalkışın.Ben sadece burda anlatılan gibi adam eğer benim canıma kast ederse böyle işlere girişirim,ufak tefek olaylarda bu tarz olaylara kesinlikle kalkışmayın istanbul gibi bir yerde hangisiyle uğraşacaksınız.Birde ebat çok önemli ben 1/90 cm 105 kiloyum tabi motosiklet kıyafeti ve kask olunca bu rakamlar daha bir şişkin oluyor.
    AFAROZ bunu beğendi.

AFAROZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler arkadaşların dedigi gibi herkes birer tane kamera alsa taksa kasklarına sinyal vermeden dönen mi dersin bizleri taciz edenlermi dersin yada bizleri kötü anımsatan motokuryelermi dersin hepsini güzelce arşivleyip twitterda facebookta ve motoforumumuzda paylaşarak gerekeni sayımızı kullanarak yapmak sizcede güzel bir aktivite ve can saglıgımız için önem arz eden birşey olmaz mı ? Yurt dışında sinyal vermeden dönenleri trafik ihlali edenleri yayalar bile şikayet edip sonucunda cezaya maruz bırakabiliyorlar hatalı sürücüleri Buna biz bir reform yapmalıyız Aksi taktirde bu sevgili arkadaşım gibi akşama kadar fitil olup bizi özgür klan bize huzur veren motorsikltlerimiz ölüm makinalarına dönüşcek . . .

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en az 600 cc ss yoksa arabalara bulaşmak büyük hata olur. fakat güçlü makine olunca çekersin yanına baktın adamın önünde başka bir araba var durur vaziyette, işte o zaman kendine kaçış rotası belirlersin aralarda sıkışıp kalmamak adına. sonra kafanı tekrar arabaya çevirirsin kapıyla aynı izaya gelmemek suretiyle yumruğu geçirirsin aynaya kaçarsın

Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok adamı tenha bi köşede bağlayıp diz kapaklarına çekiçle vuralım :D
    APALA bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    bugünde 90km/h ile sol şeritte giderken ki sağ şeritte kamyon tır dolu arkamda hyundain kamyonetlerinden biri korna çalıp sellektör çekip duruyor ışıklarda durdu sağ camın yanında durdum ne yapıyorsun dedi ( kavşakta kırmızı ışıkta bi araba geçerken frenledim) zaten kro bi tipddi aralardan geç dedi kazamı yapacam senin yüzünden dedim basdım gittim....

Motosikleti
    dealim daystar 250
    biber gazına ısınmaya başladım bu muhabbetelere şahit oldukça.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)