Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Biten Bir Aşkın Ardından Giden Yolun Hikayesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

'şehrin en karanlık yerinde duruyorum haydi durma
    hiç ümidim kalmadı tutunacak bir dalım
    başımı yere eğme benim mazlum yerine koyma
    allı pullu düşlerim vardı oysa
    bir hayat böyle tersine dönmez bir yiğit böyle harcanmaz
    dağlara taşlara bağırasım geliyor
    içim yanıyor içim
    bildiğin gibi değil…
    yunusus ve halilom bunu beğendiler.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve bir sabah uyandığında aklında kalbinde dahası hiçbir hücrende varlığını hissetmezsin..

Bu hikaye de burada böylece biter..

Başka bir son da düşünülemezdi zaten
    Güzel haber. Adına sevindim.

Perişan ettin beni baba..

Motosikleti
    Yamaha Mt - 25
    çok ama çok üzüldüm.
    ama bende anlatayım..
    canımdan çok sevdiğim eşimle 18 temmuzda boşanıyoruz. yapılan ufak tefek hatalar, yapılan yanlışlar, kıskançlıklar... sonumuzu hazırladı. yalvardım, gitme dedim. beni terk etme yuvamızı yıkma dedim.. dinlemedi. pazartesi günü, 10 temmuzda eşyalarını aldı ve çekti gitti.

o gitti, ben tükendim. bittim. ne yapsam boş. 5 senelik ilişki 4 yıllık evlilik bitti gitti. duruşmaya çıkıcam anlaşmalı boşanıcaz. canımdan çok severken bir anda bitecek gidecek.

arkadaşım, senin adına üzüldüm ama en azından evlenmemişsin. beterin beteri var. yuvam dağıldı benimde. yapılacak hiç bir şeyim kalmadı.
    RoofRoof ve halilom bunu beğendiler.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=Jc7klrV5sBo

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

'şehrin en karanlık yerinde duruyorum haydi durma
    hiç ümidim kalmadı tutunacak bir dalım
    başımı yere eğme benim mazlum yerine koyma
    allı pullu düşlerim vardı oysa
    bir hayat böyle tersine dönmez bir yiğit böyle harcanmaz
    dağlara taşlara bağırasım geliyor
    içim yanıyor içim
    bildiğin gibi değil…
    ben bu hayata asiydim
    böyle değildim
    bir yıldız kaydı ömrümden ben dilemedim
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    ben bu hayata asiydim
    böyle değildim
    bir yıldız kaydı ömrümden ben dilemedim
    abi bu olaya benzeyen yüzüksüz halini 3 ay önce mersin den bursaya kadar cbr250 ile yol katederek yaşadım. O durumu çok iyi anlıyorum. Reddedilmek değil de ben gittikten sonra kızın facebook hesabını ele geçirip benim hakkımdaki söylediği onur kırıcı lafları okumuş olmak bana koydu...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Roman gibi adamssin vessalam..
    yunusus bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bu olaya benzeyen yüzüksüz halini 3 ay önce mersin den bursaya kadar cbr250 ile yol katederek yaşadım. O durumu çok iyi anlıyorum. Reddedilmek değil de ben gittikten sonra kızın facebook hesabını ele geçirip benim hakkımdaki söylediği onur kırıcı lafları okumuş olmak bana koydu...
    Atla dörtyola gel birgün jimi, olmadı çay içeriz
    jimi_hendrix bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    geçmiş olsun kardeşim.

"yara izi delikanlıya yaraşır"
    Tony Montana
    halilom bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Üç senelik konu. Telefondan okudum ilk mesajı. "Böyle adam kaybedilir mi be" dedim.

Şimdi bilgisayardan baktımda mevzuyu pek anlayamadım. Son mesaja göre ayrılmışsınız?

Roman gibi olmuş üç sene okunmuş.

Allah gönlüne göre versin işin gücün rast gelsin.

GhostTurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    10 temmuzda da ben boşandım eşimden.2 gün önce yani.ağlaya ağlaya boşandı. dediğin gibi ufak tefek hatalar yanlışlar yüzünden. ama hala bi ümit var içimde. işin kötüsü aynı mahallede oturuyoruz ve evlerimiz karşılıklı. her gün görüyorum. kötü birşey ama kader kısmet.
    halilom bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Atla dörtyola gel birgün jimi, olmadı çay içeriz
    İstanbuldayım iş güç kovalıyorum, 1 2 haftaya mersine dönerim dönersem gelirim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

"ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ne kadar hoşça kalabilir ki hoşçakal denilen insan. 7 sene demişsin benden de bi 7 ekle üstüne.
    halilom bunu beğendi.

yzk2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAG200
    Ömrü hayatımızda bir bilemedin iki kere yaşanır bunlar adamı adam yapar yediğimiz kazıklar bir zaman gelir aklına senede bir gelir dudağında hafif bir gülümseme kalbinde bir titreme sonra dalarsın tekrar günlerin keşmekeşine sonunda torunlarına anlattığın bir çapkınlık ve enayilik fıkrası oluverir tüm bu yaşadıkların...
    yunusus bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bende eşimle ayrilma asamasindayim.7 sene birliktelik ardindan insana koyuyor. Degerini bildigimi sanirdim asil simdi anliyorum. Onu kirdigimi canini acittigimi simdi kavrayabiliyorum. Dahasi belki de onun yasadiklarinin hizlandirilmis olanini yasiyorum ve yasadikca anliyorum. Yaslandiginda gormek istedgim gozler kal derken dudaklarindan beni sevmedigini soyluyor gozleridnen yaslar daamlaya damlaya.
    Pes etmemeye onu tekrar kazanmaya cabaliyorum ama beni kendinden uzaklastirmak icin herseyi yapiyor. Geceler uykusuz gunduzler sarhoş hayat ise bos. Ne zor seymis sevdiginden ayri dusmek severken ayri kalmak... Allah kimseye yasatmasin. Eger sevdiginiz biri varsa gidin simsiki sarilin birakmayin sakin, kokusunu son kezmis gibi icinize doya doya çekin. En onemlisi sevdiginizi soyleyin beyler...
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    Yunus bey derdini paylaşmış.

Bana sorarsanız dünyadaki en büyük acının aşk acısı gibi paylaşılmasına luzüm yok.
    Üzülmüş,kırılmış olabilirsiniz ama daha dün yaşadığım yerde aile katliamı yaşandı.
    Bunları bir düşünün o insanlarda bir zamanlar birbirini seviyormuştur,sayıyormuştur.
    Demek ki bir kırılma noktası oluyor.
    Bu kadar dert etmeyin.

Bir seçim yaparsın,tüm hayatın değişir diye söylerler.Doğru aslında.

Şimdi bu kadarda mı kalpsizsin diyenler olabilir ama şu meslekte o kadar uç olaylara şahit oldum ki...

Insanlar savaştan kaçarken,umut yolculuğunda canlarından oluyor yada çocuğuna yiyecek ekmek getiremiyor.

Durumunuz kolaydır demiyorum,yazınızı da çok okudum ama beni yabancı bayan bir gazetecinin,resmini çekicem diye kollarında çocuğunu taşıyan,savaş mağduru babayı,çelme takıp düşürmesi,yerlerde sürünmesine rağmen yavrusunu bırakmayan o baba kadar derin etkilemedi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Benimde 6 senelik ilişkim var. Seneye bugun evleniriz artık diyoruz. Ama aramız o kadar garip ki anlatamam. İnsan bazen hiç tanışmasaydım diyor, çünkü filmin sonunda çok üzüleceğini, ağır geleceğini biliyor.

İlişkiler uzakdıkça inanın arada ne saygı, ne sevgi kalıyor. Ya uzatmadan evlenicen yada o iş ne bilim olmuyor abi.

Yunususs gibi olmam yakındır benimde. :(

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus bey derdini paylaşmış.

Bana sorarsanız dünyadaki en büyük acının aşk acısı gibi paylaşılmasına luzüm yok.
    Üzülmüş,kırılmış olabilirsiniz ama daha dün yaşadığım yerde aile katliamı yaşandı.
    Bunları bir düşünün o insanlarda bir zamanlar birbirini seviyormuştur,sayıyormuştur.
    Demek ki bir kırılma noktası oluyor.
    Bu kadar dert etmeyin.

Bir seçim yaparsın,tüm hayatın değişir diye söylerler.Doğru aslında.

Şimdi bu kadarda mı kalpsizsin diyenler olabilir ama şu meslekte o kadar uç olaylara şahit oldum ki...

Insanlar savaştan kaçarken,umut yolculuğunda canlarından oluyor yada çocuğuna yiyecek ekmek getiremiyor.

Durumunuz kolaydır demiyorum,yazınızı da çok okudum ama beni yabancı bayan bir gazetecinin,resmini çekicem diye kollarında çocuğunu taşıyan,savaş mağduru babayı,çelme takıp düşürmesi,yerlerde sürünmesine rağmen yavrusunu bırakmayan o baba kadar derin etkilemedi.
    Biz de dünya bu derdin ardında perişan oldu dememiştik aslında. Hatta bu durumun dünyanın sonu olmadığını adım adım göstermek istemiştik ama neeeeyse.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende eşimle ayrilma asamasindayim.7 sene birliktelik ardindan insana koyuyor. Degerini bildigimi sanirdim asil simdi anliyorum. Onu kirdigimi canini acittigimi simdi kavrayabiliyorum. Dahasi belki de onun yasadiklarinin hizlandirilmis olanini yasiyorum ve yasadikca anliyorum. Yaslandiginda gormek istedgim gozler kal derken dudaklarindan beni sevmedigini soyluyor gozleridnen yaslar daamlaya damlaya.
    Pes etmemeye onu tekrar kazanmaya cabaliyorum ama beni kendinden uzaklastirmak icin herseyi yapiyor. Geceler uykusuz gunduzler sarhoş hayat ise bos. Ne zor seymis sevdiginden ayri dusmek severken ayri kalmak... Allah kimseye yasatmasin. Eger sevdiginiz biri varsa gidin simsiki sarilin birakmayin sakin, kokusunu son kezmis gibi icinize doya doya çekin. En onemlisi sevdiginizi soyleyin beyler...
    Gidip ona sarilmak ... her gun cicekler alip ... yuvam ol demek zor değil.. tutun sikica bırakmayın eger bitmesin istiyorsaniz.
    Hubalahubhub bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidip ona sarilmak ... her gun cicekler alip ... yuvam ol demek zor değil.. tutun sikica bırakmayın eger bitmesin istiyorsaniz.
    Anlatacagim desem yasadiklarimi sozlukte kelime bulamam, kalemimin dili lal olur da yazamam.
    Ama sunu diyebilirim gozlerini omrumun sonuna dek gormek icin elimde bir firsat var artik, kaybetmeyecegim, pes etmeyecegim. Degil 7 yil ve ya 70 yil,inaniyorum ki esimle dunyanin en yasli motosikletli cifti olacagiz.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir ara bu başlığı okuyup evliliğin ne kadar boktan bir şey olduğunu kendime hatırlatayım 😀
    (Şimdilik yeterince farkındayım)
    yunusus ve mchi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)