Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Biten Bir Aşkın Ardından Giden Yolun Hikayesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anlamıyorum,birini deli dolu sevip,ayrıldıktan sonra bir başkası hayatınıza girdiğinde onu unutamayacaksın,hep aklının bir kösesinde kalacak,başkası seni mutlu etsede sen yine de onda kalacaksın sözlerini. Tabiki de unutacaksın ve o şahıs artık senin için bir anlam ifade etmeyecek.Biliyorum ki,günün birinde seni gerçekten deli,dolu terkedemeyecek kadar seven biri ile sonsuz mutlu olacaksın.Aklına da zerre gelmeyecek bunlar,ha gelirse de vay be ne günlerdi diyecek gececeksin.

İnsan yöneten bir varlıktır,duygularını da yönetmeyi öğrenebilmeli,kendini kandırabilmeli aynı bir pamuk şekerle kandırılabilen çocuk gibi.. Testiyi bırakın kırılsın,kırılsın abi. Bir doktor, elinde testi ile gelmiş derse.Testi de hafifçe birşey değilmiş,öğrencilere kontrol ettirmiş. Ardından derse bir soru ile başlamış,testiyi sağ eliyle havaya kaldırarak. Sizce bu testiyi kaç dakika daha böyle tutabilirim.Aynı zamanda kaç dakika tutabileceğini ölçerken öğrencilerden de yorumlar alır,her bir öğrenci farklı farklı yorumlarda bulunmuş,demişler ki, bilmem kaçıncı tendon bilmem kaçıncı dakikadan sonra yorulmaya ve kasılmaya başlar,testiyi tutamaz düşürürsünüz.Kimi sizin kol kas oranınızıda dikkate alırsak bilmem şu dakikada testiyi düşürürsünüz. Herneyse , söylemler devam ederken hoca elindeki testiyii bırakıvermiş,kırılmış.Kıssadan hisse, bırakın testiniz kırılsın,biriktirmeyin içine acıları,üzüntüleri,yüklemeyin kolunuza.. Bırakın geçmişte kalsınlar..

Sen radikal bir karar al ve duygularını dinle-yönet ,evet deli dolu yedi yıl,ancak karşıdaki kimse için bir yolculuğa çıkmışsınız,tekrar siz olabilmek için.Karşındaki kişide geriye dönüş yok,yoluna devam etmelisin.Şu sıralar slow,duygusal müzikler dinleme,hobilerine yoğunlaş,spor yap,yemek yap,arkadaşlarınla daha çok vakit geçir.

Hayatının merkezinde öncelikle sen ol,merkezin ilk dairesinin hangi uzaklıkta,yakınlıkta olacağına sen karar ver ve oraya sen koy birini,sen koyma..Neden mutsuz olmaya devam edesin? Mutluluğu hak mı etmiyorsun ? Dünyanın en kötü insanı dahi olsan,mutluluğu hak ediyorsun. En çokta sen ediyorsun ,dünyanın en önemli şeyini yapmışsın,o kız için çıkıp gitmişsin,sizi kurtarmak , onunla olabilmek için ona koşmussun..Bunu yaşamak isteyen,böyle bir aşkı isteyen o kadar çok insan var ki..Ya bana biri böyle yapacak,dünyanın en büyük kavgasını yaşamış olsak, İskenderundan Ankaraya koşmussun ona,ben benimle evlenir misine verilen cevaplara göre evet evet evet diye bağırırdım heralde.. Seviyor olsaydı,hala seninle olmak istiyor olsaydı,başka sonuclanırdı.

Çok güzel birşey yapmıssın,son bir kez emin olmuşsundur.İçin aklın emindir umarım...Tamam onunla olsaydın çok mutlu olurdun ama artık onun peşinde hiç etme kendini,hiç etmesine de izin verme. Duygularını hiç ettirme..

Samimiyetin için teşekkürler,burada forumda paylaşman bunu gösterir, umarım samimiyetime de inanırsın .

Hoşforumlar
    Birini deli dolu sevip de ayrıldıktan sonra unutamamak bir başkasıyla yapamamak... Çok da anlaşılmayacak bir durum değil be hocam. Belki bu ne kadar sevdiğinde ne kadar mücadele ettiğinle orantılı birşeydir. Hayatına bi başkasını sokmaya çalıştığında haala sevgine ihanet ediyorsun gibi gelir mesela. Hadi diyelimki avuttuk kendimizi vermeye çalıştık gönlümüzü bu kez oturup konuşurken bile bir an geliyor en basiti bi espiri yapiyorsun karşındaki anlamıyor çünkü o espiriyi bile eskiden sevdiğin hatuna yaptığında anlamlıydı, aranızda buna dair paylaşımlar vardı. Geçmiş vardı silip bi kenara atamadığımız, alışkanlıklar vardı yıllarca devam ettirdiğimiz vs vs vs..

30 yaşında bi hayvanım.. çok hatunlar geldi geçti universite zamanları ve hiçbirini sevmediğimi anladım bu insanla bir araya gelince. Unutulur mu diyorsun? Gülüp geçilir mi diyorsun? Ailenden kanından canından biri kaza geçirdiğinde umursadığından çok umursadığın biri oldumu bi grip oluşunda? Telefonda tartışınca canı sıkıldı diye atlayıp yüzlerce km yol yaptınmı hiç? Yada sana böyle davranan kimse oldumu?
    Şimdi unutalım unutalım da nasıl?
    Kendimi kandırayım eywallah ama sıkıntı bu zaten. Avutamıyorum aklımı söz geçiremiyorum gönlüme..
    Psikolojiden hayattan düzenden dem vurarak karşımdaki nice arkadaşlarımı toplamışımdır ki hala sıkıntısı olan gelir akıl danışır ama terzi kendi söküğünü dikemezmiş hikayesimidir neyse artık yapamıyorum.
    Zaman diyorum tamam zaman zaman da ne kadar zaman? Aralık 28 de Iraktaydım bu nişanı attığımda. 2 ay bıkmadan usanmadan çevremdeki herkes düzelsin diye araya girmeye çalıştı kabul etmedim. Sonra yokluğu koymaya başladı ve nisan ayında düstüm yollara bu hikaye çıktı ortaya.
    Hobilerle farklı işler güçlerle bir sürü sacma sapan dünya işleriyle fazlasıyla meşgul oldum bu yolculuğun ardından geçen 6 ay boyunca ve hep kendime direktifler verdim. Bir daha dönüşü yok bunun dedim, aklımda kurup kurup kötülemeye çalıştım gönlümdekini ama olmuyor aga olmuyor. Olur bir yanı olsa ne bileyim atıyorum bunun bi ameliyatı olsa bu kadar acıyı çekeceğime kesin alın la şunu kurtarın beni diyeceğim zamanlar oluyor. Ama yok varsa da ben bulamıyorum başaramıyorum başedemiyorum..

Ayrıca çok teşekkürler içtenliğin için
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Abi naptın sen bizi gece gece ya

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    vallahi yunusus dostum doğru diyorsun.

tabii ki kişiden kişiye ve iradeye göre değişen mevzular fakat, genelleme yaparsak çokta unutulmuyor.

sonuçta bu hafıza denilen illet, Hardisk gibi değil ki format atasın.
    bırakın kız arkadaşınızı, çok daha eskileri anımsar.

ve ben hala 2009 da köpeği olduğum bir kızı ara sıra rüyamda görüyorum. şimdi görmek istiyor muyum? hayır.
    ona dair içimde bir şey kaldı mı? hayır.
    evliyim, mutluyum.

velhasıl, Beşamel soslu makarnasını özlüyorum. mesela..,
    didim'e giderken bu otelde kaldım, onunla diye aklımdan geçiyor,
    Kuşadasına gittiğimde,
    burda ne çay içerdik be, diyorum

taşındıkları evin önünden geçerken bir yan gözle o eve bir bakıyorum, çünkü 3 yıl özlemle baktığım bir evd, o ev yıkılsa ne olacak?
    Beyninden gelde sil silebilirsen.

o günler aklımdan geçerken tebessüm ediyorum. yapabildiğim en iyisi bu.

kanımca yunusus un anlatmaya çalıştığı şey,
    yunusus bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    güzel bir gezi olmuş.
    Maslak ve yunusus bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birini deli dolu sevip de ayrıldıktan sonra unutamamak bir başkasıyla yapamamak... Çok da anlaşılmayacak bir durum değil be hocam. Belki bu ne kadar sevdiğinde ne kadar mücadele ettiğinle orantılı birşeydir. Hayatına bi başkasını sokmaya çalıştığında haala sevgine ihanet ediyorsun gibi gelir mesela. Hadi diyelimki avuttuk kendimizi vermeye çalıştık gönlümüzü bu kez oturup konuşurken bile bir an geliyor en basiti bi espiri yapiyorsun karşındaki anlamıyor çünkü o espiriyi bile eskiden sevdiğin hatuna yaptığında anlamlıydı, aranızda buna dair paylaşımlar vardı. Geçmiş vardı silip bi kenara atamadığımız, alışkanlıklar vardı yıllarca devam ettirdiğimiz vs vs vs..

30 yaşında bi hayvanım.. çok hatunlar geldi geçti universite zamanları ve hiçbirini sevmediğimi anladım bu insanla bir araya gelince. Unutulur mu diyorsun? Gülüp geçilir mi diyorsun? Ailenden kanından canından biri kaza geçirdiğinde umursadığından çok umursadığın biri oldumu bi grip oluşunda? Telefonda tartışınca canı sıkıldı diye atlayıp yüzlerce km yol yaptınmı hiç? Yada sana böyle davranan kimse oldumu?
    Şimdi unutalım unutalım da nasıl?
    Kendimi kandırayım eywallah ama sıkıntı bu zaten. Avutamıyorum aklımı söz geçiremiyorum gönlüme..
    Psikolojiden hayattan düzenden dem vurarak karşımdaki nice arkadaşlarımı toplamışımdır ki hala sıkıntısı olan gelir akıl danışır ama terzi kendi söküğünü dikemezmiş hikayesimidir neyse artık yapamıyorum.
    Zaman diyorum tamam zaman zaman da ne kadar zaman? Aralık 28 de Iraktaydım bu nişanı attığımda. 2 ay bıkmadan usanmadan çevremdeki herkes düzelsin diye araya girmeye çalıştı kabul etmedim. Sonra yokluğu koymaya başladı ve nisan ayında düstüm yollara bu hikaye çıktı ortaya.
    Hobilerle farklı işler güçlerle bir sürü sacma sapan dünya işleriyle fazlasıyla meşgul oldum bu yolculuğun ardından geçen 6 ay boyunca ve hep kendime direktifler verdim. Bir daha dönüşü yok bunun dedim, aklımda kurup kurup kötülemeye çalıştım gönlümdekini ama olmuyor aga olmuyor. Olur bir yanı olsa ne bileyim atıyorum bunun bi ameliyatı olsa bu kadar acıyı çekeceğime kesin alın la şunu kurtarın beni diyeceğim zamanlar oluyor. Ama yok varsa da ben bulamıyorum başaramıyorum başedemiyorum..

Ayrıca çok teşekkürler içtenliğin için
    ben şu yaşıma kadar kimseyi sizin gibi deli dolu sevip, aşık olup sevgili olmadım..Bir çocukluk aşkım vardı,yıllarca platonik olarak sevdiğim, yaklaşık 9 sene sevdiğim,beklediğim.. 10. sene bana benden hoşlandığını,sevdiğini söylediğinde çok mutluydum havalara uçmuştum.Ertesi gün bana telefonda facebook hesabın var mı diye sordu, var hayırdır dedim,öylesine sorduğunu söyledi.Bende adını aratıp profil hesabına baktığımda kızla beraber resimleri, kırmızı rujla isimleri de cama yazılıydı.Yani hayatında zaten bir sevgilisi vardı,oymuş olay.Bu olaydan sonra tam dört sene geçti.

Ne deseniz haklısınız,elbette yaşamadığım bir bağlılığı anlamam çok zor. Mutsuzluğu hak etmiyorsunuz sadece,kimse mutsuz olmayı hak etmez.Bir zamanlar deli dolu zamanlar geçirdiğiniz,umursadığınızdan çok umursadığınız biriydi ve o gitmeyi tercih etti.O gitti,siz hala ordasınız. Acı çekiyorsunuz.

Zaten hemen hayatınıza biri de giremezki,elbette unutulmaz ama alışacaksınız,çünkü zaman unutmayı değil alışmayı öğretiyor.İnsanın doğasında var alışmak..Var çevremizde görüyoruz,hayatına birini almaya karar veriyor,oturup konuşuyorlar,tamam mı tamam..denemeler falan buna ben inanmıyorum..Hayatınıza biri girecek belki,zamanla bir bakacaksınız ki sevmişsiniz,hiç beklemediğiniz bir şekilde..

Ben annenizi de düşünüyorum,anneciğiniz sizin için ne kadar üzülüyordur,bunu düşünmekte bir duygu yönetimi yapmayı gerektirir hissine kapılıp belki güçlü olmayı denersiniz,istersiniz,bilmiyorum..anneler çok başkadır,manen ayakta durmanız gerekiyor, öncelikle biri için olmalıysa bu kesinlikle anneciğiniz içindir.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şu yaşıma kadar kimseyi sizin gibi deli dolu sevip, aşık olup sevgili olmadım..Bir çocukluk aşkım vardı,yıllarca platonik olarak sevdiğim, yaklaşık 9 sene sevdiğim,beklediğim.. 10. sene bana benden hoşlandığını,sevdiğini söylediğinde çok mutluydum havalara uçmuştum.Ertesi gün bana telefonda facebook hesabın var mı diye sordu, var hayırdır dedim,öylesine sorduğunu söyledi.Bende adını aratıp profil hesabına baktığımda kızla beraber resimleri, kırmızı rujla isimleri de cama yazılıydı.Yani hayatında zaten bir sevgilisi vardı,oymuş olay.Bu olaydan sonra tam dört sene geçti.

Ne deseniz haklısınız,elbette yaşamadığım bir bağlılığı anlamam çok zor. Mutsuzluğu hak etmiyorsunuz sadece,kimse mutsuz olmayı hak etmez.Bir zamanlar deli dolu zamanlar geçirdiğiniz,umursadığınızdan çok umursadığınız biriydi ve o gitmeyi tercih etti.O gitti,siz hala ordasınız. Acı çekiyorsunuz.

Zaten hemen hayatınıza biri de giremezki,elbette unutulmaz ama alışacaksınız,çünkü zaman unutmayı değil alışmayı öğretiyor.İnsanın doğasında var alışmak..Var çevremizde görüyoruz,hayatına birini almaya karar veriyor,oturup konuşuyorlar,tamam mı tamam..denemeler falan buna ben inanmıyorum..Hayatınıza biri girecek belki,zamanla bir bakacaksınız ki sevmişsiniz,hiç beklemediğiniz bir şekilde..

Ben annenizi de düşünüyorum,anneciğiniz sizin için ne kadar üzülüyordur,bunu düşünmekte bir duygu yönetimi yapmayı gerektirir hissine kapılıp belki güçlü olmayı denersiniz,istersiniz,bilmiyorum..anneler çok başkadır,manen ayakta durmanız gerekiyor, öncelikle biri için olmalıysa bu kesinlikle anneciğiniz içindir.
    Çevremdeki neredeyse hiç kimse özellikle ailem bu konu hakkında üzülmüyor çünkü yansıtmıyorum içimde kopan fırtınaları.. alır elime kağıt kalemi yazarım bunaldıkca.. içindeki zehri mürekkep edip kağıda dökenlerdenim anlayacağın.
    Ve dediğim gibi bazen insan hiç tanımadığı birilerine anlatmak, içindekileri dışarı vurabilmek ister. Bu başlığı burada açıp derdimi dökmeye çalışma sebebimde tam olarak budur. Burada derdime ortak olan herhangi biriyle bile yüzyüze görüştüğümde konuyu hakkında en fazla 3 5 lakırtı döner efkar basar bi sigara döner sonra kapanır mevzu. Kimsenin canını sıkmaya hakkımız yok elbet
    ceydamer bunu beğendi.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Her okuyan bilse de hikayenin sonunun nasıl biteceğini, yazar son cümleyi yazmadan hikaye bitmezmiş..

Hikayenin büyük ihtimal sonunu yazmak için yarın yine sakaryada olacağım..

Bir umut düşmüştü içime yaptım hiç zaman kaybetmeden yol hazırlıklarını ama karşıma bile çıkmayacak belki..

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    dicek tek kelime birşeyim yok... valla ALLAH sabır versin ama ne olursa olsun her işte vardır bir hayır derler belkide daha hayırlısı karşına cıkacagı ıcındır bu ayrılıgınız... herneyse bu konuda pek yorum yapılmaz... lütfen kafanızı toplayana kadar motora binmeyin...

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Eveet, sevda uğruna tüketilmiş bir yolculuk daha bitti..
    Normal şartlar altında istanbula yapacaktım bu seyahati. Dahası istanbulda buluşup bir büyüğün hakemliği ile yapacaktık bu görüşmeyi. Pazar sabahı içimde bir umutla yola çıkmayı planlarken cumartesi akşamı hakemliği üstlenen büyüğümüzden telefon geldi 'gelme kardeşim kız çok ters konuşuyor, gelipte kendini zora sokma kendisi istanbula gelmeyeceğini söyledi zaten' diyordu.. tabiiki dinlemedim düştüm yola. Uçakla istanbula inip ordan ver elini sakarya dedim. Giderken arayayım dedim bi şansımı deneyeyim. E malum engelliyiz telefonunda arayamadık. Mail attım 'uyandıysan beni ararmısın' ama hiç umudum yok cevap vereceğine dair. Aradı 'ben görüşmek istemediğimi söylemiştim ne şimdi bu senin yaptığın emri vaki şeklinde gelişin' dedi söylendi kapattı. Tamam dedim aklımdan geçtiği gibi ilerliyor. Bugünü bir otelde geçiririm yarın iş yerinin kapısında beklerim akşam için oturup konuşalım diye razı etmeye çalışırım.. derken whatsappdan bir mesaj. Açtım konum göndermiş buraya gel diyor. Şöföre diyorum sür hacım bas biraz.. velhasılı vardık gideceğimiz yere haberleştik geldi yanıma.. Ne zor şeydi karşıma geldiğinde yabancıymışızcasına değil sarılmak tokalaşmadan bi hoşgeldin-hoşbuldukla öylece baka kalmak..
    sonra kahvaltı için yine önceki gittiğimiz yere kampüs yakinlarinda bi kafeye gittik manzarası güzel olsa da aklıma son konuşmaları getirdiğinden sevemediğim yer.. Kahvaltı ve ufak birkaç muhabbetten sonra bi sessizlik anında aradı tanıdığı bi taksiyi gelip beni alsana şurdan eve gideceğim dedi. E ama daha gözlerinin içine bile bakamamıştımki birkez. Daha anlatamamıştımki içimdeki ateşi, 'sensiz olmuyor yapamadım yenildim ben sensizliğe' diyemedim hemen nereye? Akıl bunları söylerken ağızdan 'aşağıda daha sıcak bi kafede falan otursaydık burda üşüdüysen' diye bi bahane çıkıyor.. ve öyle bir cevap geliyorki ben algılarımı zorluyorum 'tamam işte eve gidelim orda konuşuruz ne işimiz var kafede' bana yeni taşındığı ev adresini bile göndermezken bunca zaman şimdi evde gidip oturur konuşuruz diyor. Aptallaştım resmen. Eve gidene kadar da inanmadim işin aslı. Gittik velhasılı oturduk saatlerce konuştuk. Bir tamam kabul sözüne nelerden vazgeçeceğimi anlattım. Herkes kendi yaptığı hataları anlattı bazen, bazende suç yükledi karşı tarafa.. Öyle dimdik durmayla rol kesmelerle olmuyor ne yazıkki ve ne güzel ki eziliyorsun sevdiğin insan karşısında..
    Bir söz ediyor umudun yine kırılacakken
    Biliyormusun diyor, ben bu gelişinden her ne kadar istemiyorum desem de umutluydum. Seni görünce sana kızmayacağıma dair belki birşeylerin düzelebileceğine dair.. Tamam diyorum yerleşeyim buraya, daha çok görüşelim, tamam kızgınsın lakin bu uzakta kaldıkça geçmeyecek diyorum ama biliyir yakında yurtdışında bir projeye dahil olacağımı ve bu sebeple kabul etmiyor. Gitmezsem karşılaşacağım tüm cezai şartların sorumluluğu bende desemde kabul etmiyor. Birazda dağılmış görüyor beni ki ele alınır yanım kalmamış dağilmak ne kelime..
    Bahsi geçen projeye gitmemi ve kendimi toparlamamı istiyor. E tamamda beni dağıtan zaten sensizlik..

Bir an geliyor araya şebeklik karıştırıp başımı dizlerine koyuyorum.. nasıl bir hasretlik nasıl bir huzur.. tarifi yok! Aklım huzurevini bulmuşcasına uysallaşıyor dizginleniyor. Geçmişin sıkıntısı geleceğin kaygısı yok sadece o an var.. Bunun kendisini üzmeyeceğini bilsem orada o an hayatımın son bulmasına razı gelirim.
    Velhasılı bitiyor koca bir gün, ardından uykunun odama uğramadığı koca bir gece.. gün doğuyor rüya bitiyor. Kendisi işe gidiyor bense şehirde anlamsız yürüyüşlere.. Ardından annesi arıyor istanbulda olduğunu yurtdışına çıkacağımdan haberdar olduğunu gitmeden önce görmek istediğini söylüyor.. Ver elini istanbul.. Annesini annemden ayırmam ne çok özlemişim ne kadar kırılmasına sebep olsamda.. Gerekli görüşmeler yapıldıktan sonra ver elini tekrar hatay..
    Bu kez telefonundan engellemedi beni 'henüz' ama çok da birşey değismedi bu defada çağrılarıma yanıt vermiyor
    Bir yolu olmalı bunu düzeltebilmenin ama.. Şimdilik herzaman olduğu gibi dualara sığınıyoruz.. "Allah'ım hayırsızsa da hayırlı eyle"
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    nietzsche reis "umut sadece acıyı uzatır" der.
    Maslak, ceydamer, spectre ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Her düşünür birşeyler söylemiştir elbet umut hakkında.. Ancak benim için, umut;hayat demektir. Umudumu kaybettiğim bir dünya pek de yaşanılası gelmiyor

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    http://www.youtube.com/watch?v=T37ZjjD6xtE

Bu şarkıyı anımsadım ilk sayfada yazdıklarınızı okuyunca duygulu bi şarkıdır.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    bu 8 sayfanın tamamını okudum,yazayım mı yazmayayım mı çok düşündüm,ahanda yazıyorum:
    kardeşim aşk meşk işlerinde zorlama pek hoş sonuçlnmaz,bence fazla zorlamamalısın ki zorlama bi ilişki yeniden doğmsın,ben senin mutlu olmnanı isterim,sevdiğin insanıda karşı cins olduğu için,başımdan böyle bi olay geçtiği için dahası seni üzdüğü için hoşgörmem mümkün deil ve ne yalan söyleyim bundan sonra bi ilşkiniz olsada senin tekrar üzüleceğini düşündüğüm için hoşgöremem,ancak sen seviyorsan ki seviyorsun ve mutlu olcağını düşünüyorsan ısrarla devam et,ama ne olur yazdıklarım için bana kızma,ewet 7 yıl çok uzun bi süre ancak bu 7 yılın içerisinden hatırlyabildiğin herşeyi bana en ince ayrıntısına kadar anlat desem inan 7 gün anlatamazsın,aslında yazdığın 7 yıl bi zaman dilimi deil,senin bu ilişki için harcadığın emek ve özverinin büyüklüğüdür,bence elinden gelen,gelecek ve gelmiş olan herşeyi yapmışsın bence bundan sonra bir müddet dinlen,zaten telefonlarında açılmıyormuş,geri dönüş yapılana kadar bekle,
    sana,aşkına,sevdana,adamlığına,emeğine saygılarımla...............
    bu arada ben evliyim,ve hayatımızda maddi ve manevi sıkıntılarımız olmamasına rağmen eşimle 2 gündür şiddetli kavga ediyoruz,eşim galiba depresyonda,ve sebebinin benim olduğumu öne sürüyor,ne desem boş ne yapsam boş,bazen hanımların kafa gidiveriyor işte,psikolojileri öyle durduk yere ya da 2 sene önce olmuş bitmiş bişey için bile bozulabiliyor,bu arada şunu da diyim sen onlara ne verirsen ne kadar verirsen ver hep daha fazlasını istiyorlar,canları hemen sıkılıveriyor herşeyden,napcaz işte idare ediyoz etmeye çalışıyoruz bizde,
    kendinize çok iyi bakın hayırlı geceler,
    yunusus bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Zorlamaktan ziyade tekrar tekrar şansımı deniyorum aslında. Allahım beni o kadar aciz duruma düşürmesin ama yapacak olduktan sonra bunun muskası var şuyu var buyu var..
    Bundan sonra bir ilişkimiz olacak olsa tekrar üzülürmüyüm? E illaki çok fazla üzerime oynayacaktir, illaki sınırlarımı zorlayacaktır ama yanımda olursa aşılamayacak sorunlar olarak görmüyorum ben bunları..
    Beklemekten başka yapabilecek birşeyim yok ki zaten.. Şimdi bugün tekrar çıkıp gitsem yine aynı şeyler olacak, döneceğim değişen tek bir şey olmayacak.

Bana düşmez belki ama eşiniz ne derse desin nasıl sorun/kavga çıkarmaya çalışıyorsa çalışsın yarın kaybedecekmişsiniz gibi düşünüp öyle davranın ve böyle düşünmesini sağlayın. Nitekim hayat; kendimizi avutacağımız kadar güzel olsada aslında kötü sürprizlerle dolu.
    Saygılarımla..

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Muska mı? abi kendine gel muska mı kaldı bu devirde çip programlattırıp ensesine yapıştırabilirsiniz. Şaka bi yana bu tür bi iş yapmak bencillik cahillik olur bizde aşık olduk kötü günler geçirdik 3 yıl geçti hala her aklıma geldiğinde göğsüme iğneler saplanır, ben inançlı biride değilim bu yüzden muska gibi saçmalardan seçmelerin işe yaramayacağını düşünüyorum.

grottobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600RR/CB125E
    Söylenecek kelime yok.Zamanın durduğu anlardır bunlar.Sabır en büyük ilaç olacak sana.Ama sakın yıkılma kendine yapabileceğin en kötü şey bu.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Ve yine ve yeniden! Akşam saat 19.00 da tekrar yola çıkıyorum!
    yol= hız/zaman mış hassssittir ordan!
    bu yollara ömrümüzü verdik haala niye aynı noktadayız o zaman diyor ve yine yola çıkıyorum!

CT.ATC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture(30k) > X-Treme Max 150
    Merhabalar, yaşıdıklarınızı yeni okudum, Öncelikle şunu belirtmek isterim, Adamsın. Benimde yakın zamanda(4 ay önce) 2.5 yıllık en uzun ve en çok fedakarlık ettiğim ilişkim bitti. Hissettğimiz şeyler ortak. Senin her şartta denemeye çalışman ama karşındakinin hayır demesi, kestirip atması ve bir yandan da umut vermesi... Ne desem boş ki, çok şey yazmak istiyorum sana ama elimden hiç birşey gelmez. Aradan 1 yıl geçecek neredeyse, sana ihtiyacı olsaydı zaten seninle görüşmek isterdi sana ulaşmak isterdi. Umudunu son 1 ay daha tut ama sonrası için hayatın için gerçek anlamıyla zaman kaybı, şu ana kadar senin için üzülürüm ama ondan sonrası için haline acımaya başlarım, çünkü sen haddinden fazla beklemiş oldun daha ne kadar bekleyebilirsin... Sen 28 aralığı ben 27 aralığı bekliyorum, doğum günüm eğer beni ararsa sorarsa hala umudum var demektir eğer aramazsa zaten o gece kendimi epey kaybedeceğim ertesi günde benden kalanlarla artık yeniden doğarak hayatıma arkamda bakmadan devam edeceğim.. 28 aralıkta buraya yazacağım görüşmek üzere, kendine ister iyi ister kötü bak çünkü kendinden başkasına yaramaz bunu da hep hatırla.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı CT.ATC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, yaşıdıklarınızı yeni okudum, Öncelikle şunu belirtmek isterim, Adamsın. Benimde yakın zamanda(4 ay önce) 2.5 yıllık en uzun ve en çok fedakarlık ettiğim ilişkim bitti. Hissettğimiz şeyler ortak. Senin her şartta denemeye çalışman ama karşındakinin hayır demesi, kestirip atması ve bir yandan da umut vermesi... Ne desem boş ki, çok şey yazmak istiyorum sana ama elimden hiç birşey gelmez. Aradan 1 yıl geçecek neredeyse, sana ihtiyacı olsaydı zaten seninle görüşmek isterdi sana ulaşmak isterdi. Umudunu son 1 ay daha tut ama sonrası için hayatın için gerçek anlamıyla zaman kaybı, şu ana kadar senin için üzülürüm ama ondan sonrası için haline acımaya başlarım, çünkü sen haddinden fazla beklemiş oldun daha ne kadar bekleyebilirsin... Sen 28 aralığı ben 27 aralığı bekliyorum, doğum günüm eğer beni ararsa sorarsa hala umudum var demektir eğer aramazsa zaten o gece kendimi epey kaybedeceğim ertesi günde benden kalanlarla artık yeniden doğarak hayatıma arkamda bakmadan devam edeceğim.. 28 aralıkta buraya yazacağım görüşmek üzere, kendine ister iyi ister kötü bak çünkü kendinden başkasına yaramaz bunu da hep hatırla.
    Geçen bunca zamanda anladığım şey şu oldu; gönül verdiğin kişiye ulaşıp ulaşamaman yada kavuşup kavuşamaman konuyu çok da etkilemiyor. Tamam belki gururun zedeleniyor belki onurun kırılıyor ama asla içindeki sevgiyi değistirmiyor(en azindan bendeki durum tam olarak bu). Evet işte tam da bu sebeple herkes vazgeç artık dese de, ne bileyim dediğin gibi birileri bana acımaya kalksa da ben bundan vazgeçmeyeceğim. Kimine göre aptallık olur kimine göre abdallık..

Haberini bekliyor olacağım..

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen bunca zamanda anladığım şey şu oldu; gönül verdiğin kişiye ulaşıp ulaşamaman yada kavuşup kavuşamaman konuyu çok da etkilemiyor. Tamam belki gururun zedeleniyor belki onurun kırılıyor ama asla içindeki sevgiyi değistirmiyor(en azindan bendeki durum tam olarak bu). Evet işte tam da bu sebeple herkes vazgeç artık dese de, ne bileyim dediğin gibi birileri bana acımaya kalksa da ben bundan vazgeçmeyeceğim. Kimine göre aptallık olur kimine göre abdallık..

Haberini bekliyor olacağım..
    Anlamamakta ısrar ediyorsun adaş,
    sen sürekli yanına gittiğin kişiyi değil;
    Kendindeki "O" nu seviyorsun aslında,
    Ve bu öyle güzel...
    Yolun düşerse görüşelim, haberleşelim, hasbıhal edelim..
    yunusus ve spectre bunu beğendiler.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)