Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Biten Bir Aşkın Ardından Giden Yolun Hikayesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Aylar geçti üzerinden...
    Kimisi dediki çivi çiviyi söker, denedim..
    bakmaya kıyamayacağın güzellikler çıktı karşıma yada çok iyi niyetli insanlar.. 1 haftadan fazla devam edemedim.
    Kendine uğraş bul dediler..
    işime verdim kendimi, kafam bozuldukça gidip motor dağıttım topladım, yetmedi değişiklikler yapmak gerek dedim mesleğimi bırakıp yeni bir iş kurdum, uyum sağlamaya çalıştım..
    Kafanı dinle biraz diyenler oldu..
    Telefonu bile kaldırdım attım kenara kimseyle görüşmeden inzivaya çektim kendimi..
    Denedim denedim denedim..
    Güçlü durduğumu, yıkılmadığımı göstermek istedim..
    Olmadı yapamadım..
    Yenilgiyi kabul ettim, Allah kulunun önünde eğilmeyen ben yerle yeksan oldum..
    Sattım gururumu bir dilenciye bir duaya, döndüm 'yapamıyorum sensiz' dedim.. benlede yapamiyordun dedi...

Biliyorum hiçbir söz teselli etmeyecek, hiçbir fikir unutturmaya ne geri döndürmeye yaramayacak ama birilerine birşeyleri anlatmak istiyor insan..
    Kimsenin elinde bir damla su olmadığını bile bile söndürün la şu bağrımdaki ateşi diye bağırmak geliyor içinden...

İçim yanıyor ulan içim!
    Bir aşk için,için için!

(Bu konu moderatörler tarafından silinene kadar yada site kapanana kadar ara ara belkide yıllarca yazacağım.. verdiğim rahatsızlık için herkesten özür dilerim)
    [Turan], C.Kaan, Guven ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Yıllar da geçse ister toprak dök ister taş kardelen gibi çıkıveriyor buzzz gibi kar altından sıcacık renkleriyle.
    Yanıveriyor yürek,

Unutmak istesende unutulmuyor beee Abi.
    Hayatında biri olsa bile uzaktayken onun siması yüzü gülüşü geliyor aklına
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Yunus'um, Kasım ortası gibi kampa bekliyorum.

Motosikleti
    FZS 1000
    Dünya hayati bir imtihandan ibarettir, üzüntü olmasa sevincin kiymetini bilebilr misiniz ya da öfke olmasa huzurun!
    Inanan insanlar hayrin da serrin de yaraticisinin Allah oldugunu bilirler ve buna iman ederler.

Yasadigin hadise kolayca kafadan atip kurtulabilecegin bir sey degil gönül meselesi kolay kazinmiyor hafizalardan lakin
    caresiz de degil zamanla unutup rahatliyorsun degerli arkadasim. Zaman gecipte geriye baktikca biraz daha hafifledigini
    biraz daha huzur buldugunu hissediyorsun atiyorsun gecmisin izlerini zamanla ve hatirladikca kisa bir iclenme geciriyorsun
    ama artik etkilenmiyorsun.

Allah insanogluna unutma kabiliyetini vermistir düsünüldügü zaman bunun büyük bir nimet oldugunu anlarsiniz. Düsünün bir
    eger ki yasamis oldugunuz tüm olumsuzluklari, acilari, dert ve sIKIntilari keder ve hüzünleri, ölümleri, ayriliklari, hastaliklari unutmasaydiniz...
    yunusus bunu beğendi.

Motosikleti
    HD VS KTM
    Kardesim durumun icin gercekten uzgunum. Seni en iyi anlayabilecek kisi benim . Cunku bu yaz ben de motorla kilometrelerce yol yaptim sevdigim kiz icin. Gittigimdeyse seninkine benzer bi enkaz bekliyordu beni. Biz her seyimizi motorumuza alip - manevi olanlardan bahsediyorum- yola cikip saatlerce gitmisken sanki bu onlara yapilmis bi lutuf gibi geliyor. Ben ona surpriz yapip beraber bi yaz gecirmek istegindeyken o bahanelee uretip gorusmedi benimle. Hani kicina baka baka donmek derler ya heh iste o igrencligi yasadim hayatimda. Bir iki hafta sonra da sudan sebeplerden ayrildik.

Simdi sana nacizane tavsiye verebilirim o da kabul edersen. Yine olsa yine yapar miydin? Yaptigin bi seyden pisman misin yoksa gururunu ayaklar altina alip sensiz yapamiyorum demek bile seni gururlandiriyor mu? Cunku gururlandiroyosa abim sen dogru yoldasin. Ve sen dosdogrusun yapabilecegin baska da bi sey yok icini rahatlat birazcik.

Yazdan bu yana barisma tekliflerimi kabul etmedi hatta yuzume bile bakmadi gordugunde ama yaptigim hicbi seyden pisman degilim

Baska birini bul diyen arkadaslari da dinleme dostum. Ondan sonra hayatima giren cikanlar oldu ama inan hic biri bu yangini sonduremedi.

Seni iyi edecek ne varsa onlari yap. Onunla bindigimiz motoru sattim gecen hafta . Hicbi ise yaramadi cunku motoru satabildik de beraber gittigimiz yollari ne yapicaz. Alip benzini yollari mi yakicaz. Oturdugum evi degistiriyorum simdi telefon desen sadece dost muhabbetine acik. Bazi geceler icim icime sigmiyor basip evinin onune gidiyorum bi sigara yakiyorum ve penceresine bakiyorum belki diyorum pencereye cikar da beni aylar sonra bile orda gorur. Bos belki ama kalp avutuyor. Keske diyorum onlar gibi atlabilsek her seyi kolayca ama o kadar olmuyor iste.

Tek bi umut var bizim gelip yaralari saracak gecmise donup de uzulmeye imkan vermeyecek biri. Biraz hayal ama umut iste.

Dunyanin en degerlisi sensin bunu da unutma
    yunusus bunu beğendi.

Değerli kardeşim hayatta istediğin hersey kafanda tasarladığın gibi olsa nasıl olurdu düşünsene bu dünya imtahan dünyasıdır rabb im herkezi bir şekilde imtahan eder kimini sağlığıyla kimini malıyla kiminide gönlündekinle önemli olan isyan etmemektir isyan etmez ve yapman gerekenleri görevini bilirsen allaha karşı, o sana sabrınıda verir mükafatınıda rabbim kaldıramayacağın başka şeylerle imtahan etmesin inşaallah hem ayrılık olmasa birlikte geçirdiğin zamanın güzelliğini yada geçireceğin güzel günlerin kıymetini nasıl bilecektin ki, dünyada herşeyin bir karşıtı var iyinin karşıtı kötü soğun sıcak vs... gibi diyeceğim o ki herşey istediğin gibi olsa hayat olmazdı imtahan olmazdı görev olmazdı bunları düşün sana onu sevmekten vazgeç demiyorum sadece onu o yanında yokken sevebilmeyi öğren diyorum. Emin ol ilerleyen zamanlarda yüzünde geçirdiğin güzel günleri hatırladıkca güzel bir tebessüm olacak..

Rabbim sabır versin kardeşim
    yunusus bunu beğendi.

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    aynı sorun bendede var kaç ay oldu kafamı toparlayamadım, hatıra olabilecek hiçbirşey bırakmadım.facebook twitter vs.hiçbirşey kullanmıyorum telefonumu sınırlı kullanıyorum.ailem ve birkaç kişi dışında kimseyle görüşmüyorum . ama sorun bizde değil bence.ben sadece kmlerce yol değil iş ev çevre herşeyimi bırakıp şehir değiştirdim iş değiştirdim. ne bu kızlardan çektiğimiz arkadaş akıllısı denk gelmicekmi kardeşim sıkma canını biraz tatil yap. ben öyle yapmayı düşünüyorum.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Arkadaşlar böyle manevi acılar güç ve zor da, toparlayın kendinizi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus'um, Kasım ortası gibi kampa bekliyorum.
    Yenilenen kamp tarihinde kuvvetli muhtemel rusyada olacağım abi.. buralarda olursam katılmaya çalışacağım. Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Alıntı pelevenk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim durumun icin gercekten uzgunum. Seni en iyi anlayabilecek kisi benim . Cunku bu yaz ben de motorla kilometrelerce yol yaptim sevdigim kiz icin. Gittigimdeyse seninkine benzer bi enkaz bekliyordu beni. Biz her seyimizi motorumuza alip - manevi olanlardan bahsediyorum- yola cikip saatlerce gitmisken sanki bu onlara yapilmis bi lutuf gibi geliyor. Ben ona surpriz yapip beraber bi yaz gecirmek istegindeyken o bahanelee uretip gorusmedi benimle. Hani kicina baka baka donmek derler ya heh iste o igrencligi yasadim hayatimda. Bir iki hafta sonra da sudan sebeplerden ayrildik.

Simdi sana nacizane tavsiye verebilirim o da kabul edersen. Yine olsa yine yapar miydin? Yaptigin bi seyden pisman misin yoksa gururunu ayaklar altina alip sensiz yapamiyorum demek bile seni gururlandiriyor mu? Cunku gururlandiroyosa abim sen dogru yoldasin. Ve sen dosdogrusun yapabilecegin baska da bi sey yok icini rahatlat birazcik.

Yazdan bu yana barisma tekliflerimi kabul etmedi hatta yuzume bile bakmadi gordugunde ama yaptigim hicbi seyden pisman degilim

Baska birini bul diyen arkadaslari da dinleme dostum. Ondan sonra hayatima giren cikanlar oldu ama inan hic biri bu yangini sonduremedi.

Seni iyi edecek ne varsa onlari yap. Onunla bindigimiz motoru sattim gecen hafta . Hicbi ise yaramadi cunku motoru satabildik de beraber gittigimiz yollari ne yapicaz. Alip benzini yollari mi yakicaz. Oturdugum evi degistiriyorum simdi telefon desen sadece dost muhabbetine acik. Bazi geceler icim icime sigmiyor basip evinin onune gidiyorum bi sigara yakiyorum ve penceresine bakiyorum belki diyorum pencereye cikar da beni aylar sonra bile orda gorur. Bos belki ama kalp avutuyor. Keske diyorum onlar gibi atlabilsek her seyi kolayca ama o kadar olmuyor iste.

Tek bi umut var bizim gelip yaralari saracak gecmise donup de uzulmeye imkan vermeyecek biri. Biraz hayal ama umut iste.

Dunyanin en degerlisi sensin bunu da unutma
    Kendisi için yaptıklarımdan asla pişman olmadım. Çok kızdım zaman zaman kendime bu kadar emek verdigim için, sonra döndüm sevmeseydin bu kadar emek vermezdin dedim sustum.
    Şu yanan cigerimi söndüreceğini bileyim her seferinde sil baştan ne gerekiyorsa yaparım ama umut bitince güç de bitiyor.. her seferinde umudun kirildikca elin ayağın kırılmış gibi kala kalıyorsun.. biliyorsun işte ne söylesek boooş ne eylesek yavan..

O umutla beklediğin yaraları saracak biri de gelmeyecek hocam.. Kime bak yaram var basma üstüne desen sana değil o yaraya kaptırıp kendini canını çıkarana kadar deşmeye çalışıyor çünkü
    rogget bunu beğendi.

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Günün birinde geriye dönüp baktığında yüzünde bir tebessüme sebep olacak anılar oluşuyor sadece , sen sevdiğin için elinden geleni yapacaksın , sonunda elinden gelenin bu olduğuna kanaat getirip tekrar kendi yoluna döneceksin, her ne kadar seni tanımasam da az çok durumunu anlayabiliyorum, hepimiz ne kadar kafana takma desek de takacaksın bunu da biliyorum , diğer bildiğim şeyde zamanla her yara kapanıyor. anan,baban ölüyor ona bile alışıyorsun zamanla, sonra dönüp bakıyorsun ben ne kadar saçma şeylere bu kadar üzülmüşüm diye ve işte o zaman tebessüm ediyorsun : ))
    OxygenZ bunu beğendi.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    kardeş, bu acı hiç bitmeyecek.
    bu yaşananlar asla unutulmayacak,
    geçti bitti demek le olmuyor,
    o şarkıya daha önce ağlandı,
    o köşede daha önce öpüşüldü,
    belki ilerideki evliliğinde bile anımsayacaksın.

tek dileğim. Allah sana sabır versin.
    mutlu yol yeter sözünün bir kamyon yükü anlam taşıdığı günler..

zordur. bilirim.
    yunusus bunu beğendi.
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Nişan atmak, evlenipte boşanmaktan daha iyidir. hatta çok çok çok daha iyidir. Kimbilir belki de hayırlısı olmuş. Evliliği sorunlu giden , çocukları sebebiylede ayrılamayıp ömür boyu işkence cezasına çarptırılmış tanıdıklarım var.
    tanertc, iptaluyelik02 ve potasyum bunu beğendiler.

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    allah sabır versın ne desem bos senın fayda etmez ama hanı derler ya bı hayır vardır mısal arabanın lastıgı patlar senın yola cıkmana engel olur belkı o yola cıktıgnda basına bı kaza gelcektır ama o patlak lastık senı o kazadan korur belkı sızde evlencektınız evlendıkten sonra daha kotu seyler olcaktı olanları hıc kaldıramıcaktın ondan ıcını ferah tutmaya calıs yoksa cok sevmıssın cok sey yasamıssınız cok fedakarlık yapmıssın neden evlenmıyesınız

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    hatunun canı çeker
    şeytan aklını başından alır kaçar gider
    satar seni..........

Demiş Duman

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Allah kurtarmış bi daha bulaşma böyle şeylere
    tanertc bunu beğendi.

ilkerakdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF 125 R MAT GRi '14
    Yılmaz Güney der ki; Biz önceden küçük şeylerle mutlu olan insanlardık. Sonra aklımıza sevda diye bir şey soktular, toparlanamadık.
    yunusus, jemalizm ve potasyum bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Ben anlamıyorum,birini deli dolu sevip,ayrıldıktan sonra bir başkası hayatınıza girdiğinde onu unutamayacaksın,hep aklının bir kösesinde kalacak,başkası seni mutlu etsede sen yine de onda kalacaksın sözlerini. Tabiki de unutacaksın ve o şahıs artık senin için bir anlam ifade etmeyecek.Biliyorum ki,günün birinde seni gerçekten deli,dolu terkedemeyecek kadar seven biri ile sonsuz mutlu olacaksın.Aklına da zerre gelmeyecek bunlar,ha gelirse de vay be ne günlerdi diyecek gececeksin.

İnsan yöneten bir varlıktır,duygularını da yönetmeyi öğrenebilmeli,kendini kandırabilmeli aynı bir pamuk şekerle kandırılabilen çocuk gibi.. Testiyi bırakın kırılsın,kırılsın abi. Bir doktor, elinde testi ile gelmiş derse.Testi de hafifçe birşey değilmiş,öğrencilere kontrol ettirmiş. Ardından derse bir soru ile başlamış,testiyi sağ eliyle havaya kaldırarak. Sizce bu testiyi kaç dakika daha böyle tutabilirim.Aynı zamanda kaç dakika tutabileceğini ölçerken öğrencilerden de yorumlar alır,her bir öğrenci farklı farklı yorumlarda bulunmuş,demişler ki, bilmem kaçıncı tendon bilmem kaçıncı dakikadan sonra yorulmaya ve kasılmaya başlar,testiyi tutamaz düşürürsünüz.Kimi sizin kol kas oranınızıda dikkate alırsak bilmem şu dakikada testiyi düşürürsünüz. Herneyse , söylemler devam ederken hoca elindeki testiyii bırakıvermiş,kırılmış.Kıssadan hisse, bırakın testiniz kırılsın,biriktirmeyin içine acıları,üzüntüleri,yüklemeyin kolunuza.. Bırakın geçmişte kalsınlar..

Sen radikal bir karar al ve duygularını dinle-yönet ,evet deli dolu yedi yıl,ancak karşıdaki kimse için bir yolculuğa çıkmışsınız,tekrar siz olabilmek için.Karşındaki kişide geriye dönüş yok,yoluna devam etmelisin.Şu sıralar slow,duygusal müzikler dinleme,hobilerine yoğunlaş,spor yap,yemek yap,arkadaşlarınla daha çok vakit geçir.

Hayatının merkezinde öncelikle sen ol,merkezin ilk dairesinin hangi uzaklıkta,yakınlıkta olacağına sen karar ver ve oraya sen koy birini,sen koyma..Neden mutsuz olmaya devam edesin? Mutluluğu hak mı etmiyorsun ? Dünyanın en kötü insanı dahi olsan,mutluluğu hak ediyorsun. En çokta sen ediyorsun ,dünyanın en önemli şeyini yapmışsın,o kız için çıkıp gitmişsin,sizi kurtarmak , onunla olabilmek için ona koşmussun..Bunu yaşamak isteyen,böyle bir aşkı isteyen o kadar çok insan var ki..Ya bana biri böyle yapacak,dünyanın en büyük kavgasını yaşamış olsak, İskenderundan Ankaraya koşmussun ona,ben benimle evlenir misine verilen cevaplara göre evet evet evet diye bağırırdım heralde.. Seviyor olsaydı,hala seninle olmak istiyor olsaydı,başka sonuclanırdı.

Çok güzel birşey yapmıssın,son bir kez emin olmuşsundur.İçin aklın emindir umarım...Tamam onunla olsaydın çok mutlu olurdun ama artık onun peşinde hiç etme kendini,hiç etmesine de izin verme. Duygularını hiç ettirme..

Samimiyetin için teşekkürler,burada forumda paylaşman bunu gösterir, umarım samimiyetime de inanırsın .

Hoşforumlar
    yunusus ve musclegent bunu beğendiler.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    başta yazıyı okumaya başladığımda önce motosikletin ruhsat resmini görünce,kendi kendime dedimki bu adam aşık olduğu motorunu satıyor, ve ben ,motorundan ayrıldığı için methiyeler düzüyor sanmıştım,işn aslını yüzükleri görünce anladım,helal olsun! şair hane bir ruhunuz var saygılar.
    yunusus bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Derbi ETX
    konu yine hortlamış, o kadar zaman geçmemiş zamanla alışırsın, zaten ayrılmasaydınız sende ki bu divanelik olmazdı.
    çoğumuz da vardır heralde o his.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Sayın Yunusus gerçekten Delikanlı adamsın.Duygularını bu kadar açık ve net ifade eden adam gibi adam zor bulunur. Sevda olayında mantık yok ve olamaz,adamı çarptım mı toparlaması zor olur.İnan bana zaman ,sadece zaman senin ilacın.
    iptaluyelik02 ve yunusus bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)