Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Biten Bir Aşkın Ardından Giden Yolun Hikayesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Dedigim yoldan gidin gittigim yoldan gitmwyin demis ya adamin biri.. benimkide oyle olacak ama caniniz cok sıkkınken motora binmeyin bineceksenizde uzun yol yapmayin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    ağlattın ama abi yaa, benimde 5 sene oldu martta kendimmiş gibi okudum ama ağlattın be abi

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    gözlerim doldu ağladım. benimde başımdan geçti 16 kilo verdim 3 gün bir şey yemediğim zamanda oldu hayattan koptum hala toparlayamadım kendimi ama klasik olacak belki sıkma canını kafana şapkadan başka bir şey takma. zaten kısacık hayat o üzülmezken sen niye kedere boğasın kendi. olduğu kadar boşver...

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Abi sanki aldın bıçağı girdin bana...
    Deştin bıraktın yüreğimi be.
    barodi bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    diyecek söz yok değişik duygular yaşattın bana

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Gerçekten paylaşımın içine dokundu,cız etti hatta.
    Ben de hafta sonu diz çöktüm ağladım.2010 yılında kanser hastalığından 47 yaşında kaybettiğimiz Anneciğimin mezarı başında.
    Sevdiklerimizin değerini bilelim,onlar yanımızdayken....

Sosyete59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy s
    sonuna kadar okudum ağlayasım çıktı bi ara
    yanlız şunu söylemek istiyorum senin gibi aşk acısı çekmek isterim
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    bir hafta öncede ben her an intihar edebilirim diye konu açmıştım buna benzer bir hikayeden dolayı
    şuan acın taze yaran taze tuz bas yaraya illaki unutumassın ama zaman herşeye en iyi çare karşına daha hayırlı biri çıkar geride bıraktıklarında mazide tatlı bir anı olarak kalır. ben senin yaşadığın ayrılık aşk acılarının 2 ile çarpılmış 4e katlanmış katmerli hallerini yaşadım halada hafiften yaşıyorum unutulmuyor ama hayat devam ediyor !!! yolumuz açık bahtımız aydın gelecek günler mutlu ve herşeyin hayırlısı olsun !!!

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aglattin harbi diyorum aglattin kardesss

EFEKAN09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e, Yamaha MT 7
    Her yıkım yeniden dirilmenin tohumlarını taşır. Dik dur ve yeniden yeşer, hayata umut aç. Allah yardımcın olsun. Kavuşamamak sevginin kusiyetini öldürür mü?
    yunusus bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Geçmiş olsun yüreği yanık adam...
    Kimbilir, belki birgün yüreğindeki yangını söndürecek rüzgarla karşılaşır yüreğin...

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Insan kendi yangınını sadece içine akıttıgı gözyaşları ile sondurebilirmis.. bizimkide söner elbet birgun..

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    hayat bazen ağır bir sınav oluyor insanoğlu için sen kaybettiğini zannetsende kazanmışsın aslında zamanla göreceksin bunu.İnsanların mutlu olmak için bir sürü sebebi vardır ama biz takılı kalırız bizi üzecek şeylere bence mutlu olacağın şeyleri düşün.Her şeyin hayırlısı...

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Herkese günaydın ve sevgili arkadaşım ve dert ortağım Yunusus.

Seninkine çok benzer 8 yıllık bir ilişkiyi 5 ay oldu arkamda bırakalı. İnan ara ara hala aklıma gelir maziler ve ona çok kızarım. Ama ne fayda!
    O çoktan bulmuş yanına birini!
    Sonradan öğrendim ki o ilişkisi aslında benimle ayrılmaya karar verdiği günlerde başlamış... Bana ''seni seviyorum'' diyen, kocam diye hitap eden, koynumdan çıkmayan kadın şimdi başkası ile beraber. Bazı bahaneler ile bitirdi mutlu bir berberliği!Bazı kadınlar böyle işte!

Benim yaşadığım şoku hayal edebilirsiniz herhalde? Burada bazı tespitlerim var daha önce de yaşadığım ilişkilerin tecrübeleri.

Sana bir sorum: Kız arkadaşın nereli?Hangi inanca mensup?
    Senden ayrılmayı berberliği bitirmesinin nedeni, nedenleri nelerdi?

Özel sorular olabilir ama istersen özelden de yazabilirsin?

Tekrar çok geçmiş olsun.İnan bende senin gibi hatta tam 18 sayfa yazdım gönderdim ama ne fayda!Zamanla illa ki acın hafifleyecek hatta yerine biri koyduğunda unutması da kolay gelecek ve inşallah tekrar daha mutlu olacaksın.

İnşallah bizim gibi seven adamlara yine bizler gibi adam gibi kadınlar düşer!!!

Kal sağlıcakla.
    yunusus ve musclegent bunu beğendiler.

Oldukça zor durum benimde kesik kesik 6 yılımı geçirdiğim biri oldu. Debraj ile Frenin yerini karıştırıp düştüğüm oldu motorda ki düşük hızlardaydım.En son virajda patladık. Allah'ın cezası durum öyle ki insanın sevdiği ölür unutursun. Çünkü bir daha onu hatırlatacak bir şeyler görsen de hiçbir şey hissetmiyorsun.En azından benim için öyle.Hele ki şu teknolojide unutmanın 1 hafta olduğunu bile söyleyebilirim.Bu durum öyle ki bir yerlerde yaşadığını bir yerlerde onun nefes aldığını bilmek o kadar zor ki. Telefondan okudum elim titredi yemin ederim sinirden.Bir insan daha ne ister ya bu kadınları anlamak harbiden zor, insan insana bunu yapmamalı. Eskiyi hatırlayıp hatırlayıp sinirleniyorum.

Yaz yaz bitmez bu dostum.Unut daha iyilerini bulursun diyerek yalandan moralde veremeyeceğim.Belli de olmaz ben kendimden söylüyorum sadece geçici olarak unutabildim o anlık o gece ! çünkü başka işlerle uğraşarak kafanda o an düşünce kalmıyor. Ne yapman gerektiğini söyleyecek olur isem inan bende bilmiyorum.7 Yıl çok uzun bir süre

Umarım bir çaresini bulursun bana da söylersin. Gerizekalı kızlar :@ gitmesini istiyorsan sadece sana DEĞER VERİYORUM SENİ SEVİYORUM demek yetiyormuş. Boşuna kıskandırıyormuş millet yıllardır.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oldukça zor durum benimde kesik kesik 6 yılımı geçirdiğim biri oldu. Debraj ile Frenin yerini karıştırıp düştüğüm oldu motorda ki düşük hızlardaydım.En son virajda patladık. Allah'ın cezası durum öyle ki insanın sevdiği ölür unutursun. Çünkü bir daha onu hatırlatacak bir şeyler görsen de hiçbir şey hissetmiyorsun.En azından benim için öyle.Hele ki şu teknolojide unutmanın 1 hafta olduğunu bile söyleyebilirim.Bu durum öyle ki bir yerlerde yaşadığını bir yerlerde onun nefes aldığını bilmek o kadar zor ki. Telefondan okudum elim titredi yemin ederim sinirden.Bir insan daha ne ister ya bu kadınları anlamak harbiden zor, insan insana bunu yapmamalı. Eskiyi hatırlayıp hatırlayıp sinirleniyorum.

Yaz yaz bitmez bu dostum.Unut daha iyilerini bulursun diyerek yalandan moralde veremeyeceğim.Belli de olmaz ben kendimden söylüyorum sadece geçici olarak unutabildim o anlık o gece ! çünkü başka işlerle uğraşarak kafanda o an düşünce kalmıyor. Ne yapman gerektiğini söyleyecek olur isem inan bende bilmiyorum.7 Yıl çok uzun bir süre

Umarım bir çaresini bulursun bana da söylersin. Gerizekalı kızlar :@ gitmesini istiyorsan sadece sana DEĞER VERİYORUM SENİ SEVİYORUM demek yetiyormuş. Boşuna kıskandırıyormuş millet yıllardır.
    Hocam eminim cok anlamlı şeyler anlatmaya calismissin ama yazında da belirtigin üzere ne kadar sinirlendiysen artik konuyu pek toparlayamamissin. Sakinles sen biraz boşver düşünme bu konuları.
    GaCCaLL bunu beğendi.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam eminim cok anlamlı şeyler anlatmaya calismissin ama yazında da belirtigin üzere ne kadar sinirlendiysen artik konuyu pek toparlayamamissin. Sakinles sen biraz boşver düşünme bu konuları.
    Kızdığım nokta nedenini bilmediğim bir şeyden, başıma bir şey gelmesi en çıldırası durum benim için.Polisin gelip hey sen motorcu emniyet kemeri takmamıssın sana ceza yazıyorum. Bu bile bir açıklamadır.Böyle açıklama bile almadım ben saçma olsun ama yine bir açıklmasının olması lazım. Umarım aradıkları neyse bulurlar.Yine sinirlendim aklıma geldikçe böyle olur.

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiç ayrılamam derken, kavuşmak hayal oldu...

Abi benim de böyle bir ilişkim oldu ve nedenini bilmeden ayrıldım. Benimkisi senin kadar uzun bir ilişki değildi ama yine de etkiledi beni fazlasıyla. Hayır yani bu kızlar daha ne istiyor anlamıyorum ? Zamanla acısı hafifliyor ama onu hatırlatan bir olay olduğunda insanın içi cız ediyor. Böyle yüreğine bir şey oturuyor insanın. Demek böylesi hayırlıymış demekten öteye gidemiyorum. Çoğu kişinin dediği gibi hayat devam ediyor. Acı da olsa bi tecrübe oldu...

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Allah der ki;
    Kimi benden çok seversen onu senden alırım.
    Ve ekler;
    Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım.
    Ve mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur,
    Sabır taşar,
    Canından saydığın yar bile bir gün el olur.
    Aklın şaşar, dostun düşmana dönüşür.
    Düşman kalkar dostun olur.
    Öyle garip bir dünya,
    Olmaz dediğin ne varsa olur.
    Düşmem dersin düşersin.
    Şaşmam dersin şaşarsın.

En garibi de budur ya;
    Öldüm der durur yine de yaşarsın...
    ekspermesut, hyanax100, fatek95 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Herkes bi şekilde yaşıyor aynı şeyleri, kendini teselli etmek istiyorsan kendine bikaç şey söylebilirsin sağlığım yerinde, sevdiklerim yanımda,

Kendi hikayemi anlatmicam ama sana tavsiyem unutmaya çalışmaya, unutmaya çalıştıkça daha çok hatırlıyorsun, bırak yaşasın bi kenarda, benim kendi tesellim ulen insanlar boşanıyor çoluklu çocuklu haldeyken diye olmuştu, hep daha fenalarını düşünmüştüm falan

Ama unutmayacaksın onun yeri hep ayrı olacak, hayatına başkaları da girse, başkaları seni çok daha mutlu bile etse sen yine onda kalıcaksın ama zamanla hafifler bu zamanda epey bi sürebilir

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)