Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir hayrina bana lastik versin

Motovento
    REKLAM ALANI
    suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Bir çok arkadaşımız,ne yazık ki.Kendi ihtiyaç ve zevkine göre değilde.Millete ooo motora bak,dedirtecek seçimler yaparlar..
    shooter1 ve acayüp bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    valadeut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir çok arkadaşımız,ne yazık ki.Kendi ihtiyaç ve zevkine göre değilde.Millete ooo motora bak,dedirtecek seçimler yaparlar..
    +1 kesinlikle katılıyorum

Hocam istegin bir anlamda makul sayilir yani burasi forum ortami arkadasiz kardesiz hobidasiz amma velakin lastiklerini degistiremedigin motorun bakimlarini nasil yapiyorsun bu 1.daha 22 yasindasin neden 1000 lik motora biniyosun ne acelen vardi arkadasim bu 2.okula gidip gelmek icin belkide arabadan fazla yakacak motoru niye alirsin bu 3.genclik insana cok yanlislar yaptiriyor umarim kazasiz belasiz atlatirsin bu yillari.tum bunlara ragmen yardimlasmak guzeldir elinde olan bir arkadas eminim seni kirmayacaktir.ama sen sen ol dediklerimizi bir dusun sert cevap yazan arkadaslar bile emin ol senin iyiligin icin diyorlar kimseye kizma gucenme.

Motosikleti
    Gsx-R 600
    Kardeşim durumunu bilmiyormuydun alırken? Bu motor emin ol başka sorunlarda çıkaracak o zaman ne yapacaksın?
    Bana kalırsa motoru sat, 250cc hyosunguna geri dön. Artan parayla lastiklerini alırsın

jedilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150zc+mcx>Gt250R>954RR
    Bu forum camiasindaki bazi arkadaslar ust perdeden karsi tarafin secimlerini her zaman yanlis gorecek sekilde konusuyolar nedense, burada kardesce ve paylasimci bir topluluk olmamiz gerekir. Cogunuzun yasi benden buyuk, saygi gosteririm, ama halden anlamak da bir olgunluktur.

Sanal dilencilik gibi bir amacim yok, yardimci olan bir arkadas cikar, cope gidecek sey de benim isime yaramis olur diye dusundum. Ama demekki hata etmisim. Iki aya 2000tl borcum var onu kapaticam, sonra rahatim. Bu demek olmuyo ki o iki ay icin motorumu satayim, 250lik motorumu caldilar ben de artik makineye geceyim hevesimi alinca satarim diye cc buyuttum, gayet de memnunum tercihimden, tam aradigim seymis binlik. Sadece okula giderken surucem uzun yola cikmiycam, hic bir seyine param yetmiyo bana bagisda bulunun falan da demedim ki, hesabimi kitabimi yaptim ben de kendime gore. 5-6 aya 10.000km yapan bir insan olarak icmeye ayranimin olmadigini, o parayi da motora yatirdigimi sizlere gururla soylerim :D

Yardimci olmaya calisan abilerime tesekkur ederim sayenizde bu forumlara girerken zevk aliyorum, ve ustalardan cok sizden okuduklarima guveniyorum, ama bu konuda da cevabimi aldim, kendi yaginda kavrulacak demekki insan. Garip seydir ya, bi kovmadiklari kaldi pis fakir diye :D tabi burjuva arkadaslarimiz bilmez o yavas yavas motor buyutme heyecanini, hevesle para biriktirme hissini. Neyse gun gelir onlar da empati kurmayi ogrenirler, her insan farkli zamanda piser, bazilarinin hazimsizliklarina vermek gerek saldirgan tavirlari.
    mekan67 ve Osırıs bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Düşük ccden yüksek cc ye doğru koleksiyon yapmışsın şimdide parasız geziyorsun :d bu günler geçer bi şekilde ama motorlar gene sana kalır :d

Bence kımsenın hayatı kımseyı ılgelendırmez sacma sacma yazılar yazmayalım arkadas sadece fazla artık lastık varsa rıca etmıs olanda verebılır ama sende 1000lık motor var sat lastık al demek sacmalık herkezın zevkı kendıne bence

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Kimsenin kimseyi yargılamaya, hor görmeye, alay etmeye hakkı yoktur. Arkadaş gayet masum bir şekilde bir istekte bulunmuş. Adamı infaz etmeye gerek yok. Hepimiz zaman zaman sıkıntılı dönemlerden geçtik, bundan sonra da geçmeyeceğimizin hiç bir garantisi yok. 10 gün önce lastik değiştirdim. Çıkan lastikler aslında daha yeni gibiydi, değiştirdiğim yer; bunları ihtiyacı olan bir arkadaşa verebilirmiyiz diye sorunca, hiç tereddüt etmeden çok memnun olurum diye cevap verdim. Benim yanımda telefonla aradı. O arkadaş çok sevinmişti ve buna şahit oldum. Bunda ne kötülük var, o arkadaşın ihtiyacını bir şekilde hallettik. İnan bana etrafımda araştıracağım, o lastik ölçülerine uygun lastik bulursam seninle irtibata geçeceğim ve kargo parasını da ben ödeyeceğim.
    Hani motorcu motorcunun kardeşiydi, hani iyilik, hoşgörü, yardımseverlik. Bazen çok agresif arkadaşlar yüzünden bu forumdan soğumaya başladım inanın. Herkesi aşağılamalar, ukalalık yapmalar, kendini büyük görmeler, alaycı tavırlar. Güzel kardeşlerim buraları sizin kişisel egolarınızı tatmin edecek ortamlar değil. Ya gerçek hayatta hep eziliyorsunuz, hıncını buralarda çıkartmaya çalışıyorsunuz, yada ciddi psikolojik desteğe ihtiyacınız var. Beğenen beğendiği cümleyi alır, beğenilmeyen cümleler bana kalır. Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    sahin08, tr100a, Adventure58 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı jedilight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forum camiasindaki bazi arkadaslar ust perdeden karsi tarafin secimlerini her zaman yanlis gorecek sekilde konusuyolar nedense, burada kardesce ve paylasimci bir topluluk olmamiz gerekir. Cogunuzun yasi benden buyuk, saygi gosteririm, ama halden anlamak da bir olgunluktur.

Sanal dilencilik gibi bir amacim yok, yardimci olan bir arkadas cikar, cope gidecek sey de benim isime yaramis olur diye dusundum. Ama demekki hata etmisim. Iki aya 2000tl borcum var onu kapaticam, sonra rahatim. Bu demek olmuyo ki o iki ay icin motorumu satayim, 250lik motorumu caldilar ben de artik makineye geceyim hevesimi alinca satarim diye cc buyuttum, gayet de memnunum tercihimden, tam aradigim seymis binlik. Sadece okula giderken surucem uzun yola cikmiycam, hic bir seyine param yetmiyo bana bagisda bulunun falan da demedim ki, hesabimi kitabimi yaptim ben de kendime gore. 5-6 aya 10.000km yapan bir insan olarak icmeye ayranimin olmadigini, o parayi da motora yatirdigimi sizlere gururla soylerim :D

Yardimci olmaya calisan abilerime tesekkur ederim sayenizde bu forumlara girerken zevk aliyorum, ve ustalardan cok sizden okuduklarima guveniyorum, ama bu konuda da cevabimi aldim, kendi yaginda kavrulacak demekki insan. Garip seydir ya, bi kovmadiklari kaldi pis fakir diye :D tabi burjuva arkadaslarimiz bilmez o yavas yavas motor buyutme heyecanini, hevesle para biriktirme hissini. Neyse gun gelir onlar da empati kurmayi ogrenirler, her insan farkli zamanda piser, bazilarinin hazimsizliklarina vermek gerek saldirgan tavirlari.
    Kendi adıma açıklamamı yapayım,ben yorumumu genel yaptım.Direk sizi hedef almadım,dediğimi sizde yaptıysanız lafım sizede o zaman.Elimde istediğiniz lastik olsaydı,hiç düşünmeden.Adres bilgilerinizi alıp,gönderecek kadar cömertim de çok şükür.Bende hem öğrenci olup hemde motosiklete bindim yıllarca.Yeri geldi,motosikletime koyacak,benzin param olmazdı.Motosikletime bol bol binmek için,aylarca sadece makarnaya talim ettiğimde olmuştur..13 yıldır motosiklete biniyorum,elimden 34 tane motosiklet geçti.Bunların hepsini kendim aldım,hem okudum hem çalıştım.
    Dediğiniz tarif bana uymuyor yani,bahsettiğiniz davranışlarıda size sergilemedim.Bir çok insan,günümüzde kendi ihtiyaçlarından çok,etrfındaki insanların ne diyeceğini düşünüyor..Kendi bütçesine ve tecrübesine göre değilde,arkadaş ortamının vayy diyecekleri motosikletleri tercih ederler.Kendi tercihleri yanlışta olsa,Kendi kararları tabi.Kimseyi küçümsediğim yada ayıpladığım yok.Burjuvayla tek alakam o don'dan giymem.Kazasız sürüşler dilerim..

ya bu @yiqit Kardeşin sorunları var heralde geçen benim açtığım konuyada çok sert dalmıştı..

Ayıp kardeşim ayıp yeri geliyo 1 litre benzin alamıyorum motora binemiyoruz konuyu açan arkadaşa dilenci falan demişsiniz Gerçekten mt ye yakışmıyo..!
    ismeter, tr100a ve mete_han bunu beğendiler.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    banada bi tane 90 - 60 - 90

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kardeşim motorun nedir...İzmirden bi abimiz bakacak duruma ...motoru nedir diye soruyor...

bu arada ateş düştüğü yeri yakar...Allah bu klavye başında atan tutan ders veren arkadaşlara devranı bi döndürür felekleri şaşar...o yüzden ne oldum demeyecen ne olacağım diyeceksin...adam sizden para pul istemiyor...çoğunuzun evinde bi yerlerde depolarda kullanmadığınız o kadar ıvır zıvırlar var ki ihtiyac sahipleriyle paylaşabileceğiniz...ama yok akıl verme...hesap sorma...ukalalık...gırla...biraz mütevazı olun...en azından gölge etmeyin...

Allah kimseyi kimseye muhtac etmesin hep derim...bir elin verdiğinide öteki el görmesin...ama bu klavye başında ahkam kesenler herhalde yüzyıllarca varolacak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Borcunu ödemekte zorlanıyorsan motosikletini satabilirsin kardeş. Sanal dilenciliğin lüzmu yok.
    seni severim...ama bu yazdığını gerçekten yakıştıramadım...hatta bunu senin yazdığına inanmak bile istemedim...bir motorcu kardeşine zulüm ediyorsun bence...
    tr100a, HanzoLife, xanka ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

@yiqit inşallah ban yersin Amin
    HanzoLife ve xanka bunu beğendiler.

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Bu nasıl bir forum kültürüdür ? Motor süren birçok kişide bu ego mevcutmudur ? Bir fotoğraf forumu takip ediyorum . Ne aşağılayıcı nede hakaret edici yorum olmuyor.Burdaysa her başlık altında kesinlikle böyle yorumlar görüyorum. İnsanlar bu ekipmana ihtiyacım kalmadı , gerçekten ihtiyacı olana verebilirim diye konu açıyor diğer takip ettiğim forumda. Burdaysa bir ricanın altına yapılan yorumlara bakın.

''Motorlarınızla yol almak yerine bence ilk önce egolarınıza , ön yargılarınıza yol vermeyi deneyin.'' emin olun böylelikle hayattan daha fazla zevk alacaksınız.
    HanzoLife ve ccc67 bunu beğendiler.

Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Borcunu ödemekte zorlanıyorsan motosikletini satabilirsin kardeş. Sanal dilenciliğin lüzmu yok.
    Bu mesajı 5 kişi beğenmiş Gerçekten çok ilginç ..!
    Zaten mt de hastalık gibi birşey bu mt olarak birilerinin birilerine laf sokmasını bozmasını çok seviyoruz..Malesef.

Bu arada an itibariyle 400. mesajımı yazmışım Burdan almanyadaki dayımlara Belçikadaki halamlara Ve grönland kasabasında yaşayan Amcamlara saygı ve selamlarımı gönderiyorum
    xanka, ismeter, OFG ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı babaAkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mesajı 5 kişi beğenmiş Gerçekten çok ilginç ..!
    Zaten mt de hastalık gibi birşey bu mt olarak birilerinin birilerine laf sokmasını bozmasını çok seviyoruz..Malesef.

Bu arada an itibariyle 400. mesajımı yazmışım Burdan almanyadaki dayımlara Belçikadaki halamlara Ve grönland kasabasında yaşayan Amcamlara saygı ve selamlarımı gönderiyorum
    Senide banlamasınlar..)
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senide banlamasınlar..)
    @yiqit Gibi vicdanımı karartıp , acımasızca , karşımdakinin kırılacağını düşünmeden , Onu küçük düşürmek amaçlı bir mesaj yazarsam....

Ban yemeye hazırım hemde süresiz

HanzoLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @yiqit Gibi vicdanımı karartıp , acımasızca , karşımdakinin kırılacağını düşünmeden , Onu küçük düşürmek amaçlı bir mesaj yazarsam....

Ban yemeye hazırım hemde süresiz
    Senin tabirinle

Karşı atak bekliyoruzz)
    babaAkar bunu beğendi.

O değilde ban yersem harbi çok gülerim

@yiqit burdasın biliyorum aşağıda ismin çıkıyo kaçak dövüşme gel hadi Konuyu açan arkadaşa söylediklerinden dolayı özür dile Hatalarımızı kabul etmek erdemliliğimizden gelir.. Erdemde büyük insanlarda bulunur.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    O değilde ban yersem harbi çok gülerim

@yiqit burdasın biliyorum aşağıda ismin çıkıyo kaçak dövüşme gel hadi Konuyu açan arkadaşa söylediklerinden dolayı özür dile Hatalarımızı kabul etmek erdemliliğimizden gelir.. Erdemde büyük insanlarda bulunur.
    Burasını mahalleniz falan mı sandınız acaba kavgaya çağırır gibi çağırıyorsunuz?

Gaza geldiniz seyircileri görünce?Verecek lastiğiniz varsa konuşun yoksa konuyu şov meydanı bellemeyin lütfen..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)