Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

!!!!!!!!!!Fikirlerinize herkesin fikrine ihtiyacim var !!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Şuan lise 3. Sinif ogrencisiyim otomatik ve 100luk 30 defa surdum vitesli 10kez anca surdum ve buyuklerim iyi olduğumu soyluyor bu yaz sonu cbr 125r almayi düşünüyorum ve 18ay falan binicem sonra zaten universitem olur motor oraya gitmez. amacim görünüş olduğu için bunu istiyorum , 100ü buldurmam zaten , bodrumda yasiyorum buralarda motordan ölen çok korkmuyoda değilim yani bu motoruda küçük cc li olduğu , az yakıt, konfor verdiği, az titreşim,iyi görünüş , bana muhteşem gelen sesden dolayo istiyorum yani bu motor en sağlam ve mantikli göründü naapmaliyim abilerim arkadaslarim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kardeş cbr125 ile başlanır ama ses demişsin bu motor tek silindir.
    O dediğin sesler 4 silindir makinelerden çıkıyor.

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Ses kısık ama ilk motorun olucağından hoş gelir.
    Cbr125 seçimi doğru olur.
    100 geçmem diyipte yalan atma dostum şimdiye kadar motorunun gaz kolunu sonuna kadar çevirmeyen motorcu arkadaşım olmadı.
    xismailaydin bunu beğendi.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı Rus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan lise 3. Sinif ogrencisiyim otomatik ve 100luk 30 defa surdum vitesli 10kez anca surdum ve buyuklerim iyi olduğumu soyluyor bu yaz sonu cbr 125r almayi düşünüyorum ve 18ay falan binicem sonra zaten universitem olur motor oraya gitmez. amacim görünüş olduğu için bunu istiyorum , 100ü buldurmam zaten , bodrumda yasiyorum buralarda motordan ölen çok korkmuyoda değilim yani bu motoruda küçük cc li olduğu , az yakıt, konfor verdiği, az titreşim,iyi görünüş , bana muhteşem gelen sesden dolayo istiyorum yani bu motor en sağlam ve mantikli göründü naapmaliyim abilerim arkadaslarim
    Bende lise3.sinif ogrencisiyim bende yeni aldim Cbr 125i mutluyum fiziğin sağlamsa tavsiye ederim çünkü agir biraz

Sanmiyom abi hiz isinide 182 76 kiloyum , valla tek silindir olmasına karsin çok hoş bnce ses

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Ben de almadan önce 80-90 takılır, keyifle giderim diyordum ama daha ilk gün 110, 2-3.gün 130'u gördüm merak edip. Genelde yumuşak kullanıyorum ancak bazen gazı açmak gerekebiliyor.

Sanirim bende denerim ya 130 tam ayar bence üstü çok daha tehlikeli olabilir birde 10km yi geçmemiş 2el temiz bi mitor dusunuyom 6bine falan en fazla mantikli dimi

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Ehliyetin var mı ? Full ekipmanın var mı ? Eğitimin var mı ? Bunlardan herhangi birine evet diyemiyorsan boşa alma motorada sanada yazık. Az para değil cbr 125 de

Sosyete59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy s
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetin var mı ? Full ekipmanın var mı ? Eğitimin var mı ? Bunlardan herhangi birine evet diyemiyorsan boşa alma motorada sanada yazık. Az para değil cbr 125 de

125 cc motorla başlayıp eğitim alan çok azdır be dostum

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Rus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gücenme ama bence derslerine çalışmalısın kardeşim. dilbilgisine yoğunlaşmalısın.
    anlamak için iki kez okudum.

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    niye burdan onay bekliyorsun ki
    git al sonra aldım de :D

Ekipmani motordan hemen sonra alican, eehliyeti de büyük alcam yaşibekliyom

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)