Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hgs'den tek teker geçmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gsx-R 600
    Aklıma ne zamandır bir soru takılıyor. Mt sakinlerine sorayım dedim
    Hgs'den geçerken plakayı katlamasak ama teker yaparak geçsek plaka yere doğru bakıcak otomatik olarak
    Bu şekilde kameralar plakayı okuyabilir mi?
    mhmtesk, ulkerhan ve nabukat bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    adam buluş yaptı beyler dağılın
    ulkerhan, sdirer, ccc67 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Adı üstünde 'Hızlı geçiş sistemi'.

Sen hızlı giderken tek teker yapabilecek kabiliyete sahipsen bu kabiliyetini böyle haksız işlere kullanma derim

Git pisste dizlik erit, en iyi tur zamanı yap falan. Biz de tebrik edelim
    glock, Motorcu Abi ve metinkilic bunu beğendiler.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R

Şöyle birşey olmasın sonra

Motosikleti
    Gsx-R 600
    Pist falan bana göre değil
    Teker yaparak 30 sn ve daha fazla gidebiliyorum.
    Merak ettiğim soru plakayı okuyabilirler mi?

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı Motorcu Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denemek lazım

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    caizdir
    sdirer bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    plaka yere bakacağından " noh " okurlar
    videosunu koyarsan olur

ama 3-4 mesaj yukarıdaki videodaki gibi olma aman sonra olur :(

Motosikleti
    rks 150
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/130106-coook-buyuk-trafik-kazasi-gecirdim-hayatiniza-deger-veriyorsaniz-lutfen-okuyun.html bunu okudunmu
    SolidRider bunu beğendi.

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    saçmalamayın arkadaşlar

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Tek teker 30 saniye gidiyosun, motor yağsız kalıyo hımm...

maxiscooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teker yapınca motor yağsız kalır diye biliyorduk demek 30 sn civarında yapınca beyinde yağsız kalıyor arkadaştan gördüğümüz gibi...senin kafa yatak sarmış git düşüncelerini rektefiye ettir...Ordan para ödeyerek geçen insanlar salak değil yada bu şekilde salak yerine koymaya çalışma...Bu tür haksızlıkların vergi olarak tüm halka yansıtıldığının farkına var..
    SolidRider, esc, Gundogdu ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    Herşey bir kenara olaya bilimsel olarak bakarsak.Her defasında tekteker sıkar ve...

Motosikleti
    Tvs Apache
    Senin gibilerin bu sitede ne işi var anlamış değilim..

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Abilerim kardeşlerim bu kadar abartilacak bi şey yok gir gir olsun diye sormuş bence umarim yani

Motosikleti
    Gsx-R 600
    Alıntı maxiscooter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teker yapınca motor yağsız kalır diye biliyorduk demek 30 sn civarında yapınca beyinde yağsız kalıyor arkadaştan gördüğümüz gibi...senin kafa yatak sarmış git düşüncelerini rektefiye ettir...Ordan para ödeyerek geçen insanlar salak değil yada bu şekilde salak yerine koymaya çalışma...Bu tür haksızlıkların vergi olarak tüm halka yansıtıldığının farkına var..
    Teşekkürler ama bilmediğin şey, bizde arabalar ile aynı şekilde ücret ödüyoruz. Teker yapmazsam plaka katlarım.
    Hiç para vermiyorum demiyorum 1 kez para vererek geçiyorsam 2. seferde plakayı katlıyorum.
    Motosiklet sence diğer araçlar gibi mi? Farkı var diğer araçlardan.

Alıntı SolidRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin gibilerin bu sitede ne işi var anlamış değilim..
    Ne varmış bende? Şuana kadar hiç trafiğe açık alanda teker yapmadım. Tanımadığın biri hakkında böyle konuşmaman gerektiğini öğretmediler sanırım.

Alıntı ertoros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşey bir kenara olaya bilimsel olarak bakarsak.Her defasında tekteker sıkar ve...
    Her defasında yapamam, yapmam. Başka insanların hayatını tehlikeye atamam.
    Ayrıca motorum içinde yapmamalıyım

Alıntı sinadra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/130106-coook-buyuk-trafik-kazasi-gecirdim-hayatiniza-deger-veriyorsaniz-lutfen-okuyun.html bunu okudunmu
    Okudum hocam. Arkadaşa acil şifalar diliyorum.

Motosikleti
    düşünüyor
    dostum plakanı okumazsa bile otomatik olarak kameraya takılıp ekiplere anons geçilip seni ilerde durdurup cezanı eline veriyorlar

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    muhtemelen plakayı okuyamazlar ama tek tekerle gişeden geçersen seni şiddetle merak ederler... o yol üzerinde diğer kameraları arar bulurlar yaklaşık olarak kaç dakika önce-sonra oradan geçtiğini tespit eder ondan sonra hay dililililili lili yar

"Teşekkürler ama bilmediğin şey, bizde arabalar ile aynı şekilde ücret ödüyoruz. Teker yapmazsam plaka katlarım.
    Hiç para vermiyorum demiyorum 1 kez para vererek geçiyorsam 2. seferde plakayı katlıyorum.
    Motosiklet sence diğer araçlar gibi mi? Farkı var diğer araçlardan. " bu da süper bir mantık... bu mantıkla sıradan bir ürünü normalden pahalı satan bir marketten birini parayla alıp diğerini de çalabiliriz değil m?
    SolidRider, Gundogdu, RAMİREZ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

maxiscooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler ama bilmediğin şey, bizde arabalar ile aynı şekilde ücret ödüyoruz. Teker yapmazsam plaka katlarım.
    Motosiklet sence diğer araçlar gibi mi? Farkı var diğer araçlardan.

Ben o uygulamayı savunmuyorum ama eğer o uygulamadan rahatsızsan ki biçok kişi rahatsız toplu şekilde ve kurallar dahilinde ne yapılabileceği kararlaştırılıp ona göre haklı yollara başvurarak sorunun çözülmesine uğraşılır. Ama sen öyle geçersen ben öyle geçersem olan yine sana bana olur.. Elde edemedikleri o gelirden ve benzeri tüm açıklar yüzünden vergiler bu durumda..Türkler olarak zeki bir milletiz ama bunu hep legal değilde illegale kullanıyoruz. Benim demek istediğim bu. Bugün 3-5 lira kar edicem derken yarın daha fazlasından olma..Ne sen ne de başkası..
    SolidRider ve ccc67 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gsx-R 600
    Alıntı maxiscooter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben o uygulamayı savunmuyorum ama eğer o uygulamadan rahatsızsan ki biçok kişi rahatsız toplu şekilde ve kurallar dahilinde ne yapılabileceği kararlaştırılıp ona göre haklı yollara başvurarak sorunun çözülmesine uğraşılır. Ama sen öyle geçersen ben öyle geçersem olan yine sana bana olur.. Elde edemedikleri o gelirden ve benzeri tüm açıklar yüzünden vergiler bu durumda..Türkler olarak zeki bir milletiz ama bunu hep legal değilde illegale kullanıyoruz. Benim demek istediğim bu. Bugün 3-5 lira kar edicem derken yarın daha fazlasından olma..Ne sen ne de başkası..
    Arkadaşım sen sömürülmekten hoşlanıyorsun heralde.
    Sesimizi çıkartmaya çalıştık susturdular. Sonuca ulaşmadı.
    Eğer motosiklet kullanımı artarsa açık falan kalmaz kardeşim. Motosiklet arabanın harcadığı benzinin yarısından azını harcıyor. Buda petrol alımını azaltmak demek. Petrol alımı azalırsa ülkenin sermayesi daha çok gelişir, vergiler azalır ama devlet ne yapıyor? Basıyor ötv'yi basıyor zammı. 3300 tl olan motor burada oluyor 7300 tl. Adamda 5000 daha koyar araba alır rahat ederim diyor ve devleti git gide çıkmaza sürüklüyor. Trafiğin artmasıda cabası. İnşallah anlatmak istediğimi anlamışsındır

Alıntı azizsele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhtemelen plakayı okuyamazlar ama tek tekerle gişeden geçersen seni şiddetle merak ederler... o yol üzerinde diğer kameraları arar bulurlar yaklaşık olarak kaç dakika önce-sonra oradan geçtiğini tespit eder ondan sonra hay dililililili lili yar

"Teşekkürler ama bilmediğin şey, bizde arabalar ile aynı şekilde ücret ödüyoruz. Teker yapmazsam plaka katlarım.
    Motosiklet sence diğer araçlar gibi mi? Farkı var diğer araçlardan. " bu da süper bir mantık... bu mantıkla sıradan bir ürünü normalden pahalı satan bir marketten birini parayla alıp diğerini de çalabiliriz değil m?
    Abi motosiklet diğer araçlardan küçük az yer kaplıyor, az benzin yakıyor, her şeyi ile ülkeye yararlı ama diğer araçlar gibi muamele göreceksin diyor devlet. Ben bunu kabul edemem.

Alıntı Davinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum plakanı okumazsa bile otomatik olarak kameraya takılıp ekiplere anons geçilip seni ilerde durdurup cezanı eline veriyorlar
    Desene yaparsak hem trafiği tehlikeye atmaktan hemde kaçak geçişten ceza yeriz

Yanlış anladığınız bir konu var. Eğer plaka okunmuyorsa yarın aynen bu şekilde geçicem demedim. Sadece aklıma takılan soruyu merak edip sordum yapmışım veya yapıcam gibi algıladınız.
    Her türlü tek teker stoppie gibi hareketleri trafiğe kapalı alanda yapıyorum. Hayatımda hiç trafiğe açık alanda kimsenin canını tehlikeye atacak şekilde sürmedim. Kul hakkı var.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)