Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Çoook büyük trafik kazası geçirdim.Hayatınıza değer veriyorsanız lütfen okuyun.

Motovento
    REKLAM ALANI
    cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    öncelikle geçmiş olsun

ben de bursadayım motosikleti hem ulaşım hem hobi olarak kullanıyorum. alper topçu'ya katılıyorum kağıt üzerinde sen haklı olsan da motosiklette kazada her zaman sen suçlusundur. ben de kaza yaptım kağıt üzerinde ben haklıydım ama sonra oturup düşündüm aslında o riskli sollamayı yapmasaydım kaza yapmıycaktım ve sollanıcak yer değildi ve acele etmeye çalışıyordum anlamsız şekilde.

eğer önündeki araçla aranda daha büyük mesafe bıraksaydın ve şeridin ortasından gitseydin (ki ısrarla ben şeridimdeydin diyorsun fakat şeridin en solunda olduğunu düşünüyorum) bu kaza muhtemelen yaşanmazdı. ayrıca trilyenin yollarının ne kadar riskli olduğunu biliyorsundur diye tahmin ediyorum ve araçların hep o virajları geniş aldığını da biliyorsundur. bunun dışında viraj çalışmalarını pistte yapmak lazım.

lütfen beni yanlış anlama umarım hiçbirimiz kaza görmeyiz hayatımızda seni de yargılamıyorum fakat o kaza daha sakin bir kullanışla önlenebilirdi. tekrar geçmiş olsun. umarım yakında tanışırız oturup bir sohbet ederiz.
    ErknOzyurt, sardokar, nich@tine ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun

ben de bursadayım motosikleti hem ulaşım hem hobi olarak kullanıyorum. alper topçu'ya katılıyorum kağıt üzerinde sen haklı olsan da motosiklette kazada her zaman sen suçlusundur. ben de kaza yaptım kağıt üzerinde ben haklıydım ama sonra oturup düşündüm aslında o riskli sollamayı yapmasaydım kaza yapmıycaktım ve sollanıcak yer değildi ve acele etmeye çalışıyordum anlamsız şekilde.

eğer önündeki araçla aranda daha büyük mesafe bıraksaydın ve şeridin ortasından gitseydin (ki ısrarla ben şeridimdeydin diyorsun fakat şeridin en solunda olduğunu düşünüyorum) bu kaza muhtemelen yaşanmazdı. ayrıca trilyenin yollarının ne kadar riskli olduğunu biliyorsundur diye tahmin ediyorum ve araçların hep o virajları geniş aldığını da biliyorsundur. bunun dışında viraj çalışmalarını pistte yapmak lazım.

lütfen beni yanlış anlama umarım hiçbirimiz kaza görmeyiz hayatımızda seni de yargılamıyorum fakat o kaza daha sakin bir kullanışla önlenebilirdi. tekrar geçmiş olsun. umarım yakında tanışırız oturup bir sohbet ederiz.
    Abim yarısıyordu zamanında hala lisansı var.Bir yarışın 4.000.00 ile 5.000.00 TL arasında masrafı olduğunu unutmamak lazım.İşte İSTANBULPARK yani İNTERCİTY park koskoca dünyaca ünlü 20 dk sına 200 lira aldığı pist günlerini motosikletlere kapadığı için sansımı uludağ yollarında deniyordum. Trilye de viraj yapmamaktayım taşlı yol.Atmışlar tası geçmişler üstünden

Dostum öyle düşünürsen herkes hatalı sollama olmasa vs. geleceği görsek kaza olmaz zaten.Ben o gün 1 kırmızı ısıkta dursam belki kaza olmayacaktı.OOO bunlar boş işler onu yapsaydım bunu yapsaydım deme.Karsımdaki bebe oturduğu yerde kafeden vs 30 saniye daha geç çıksa kaza olmayacaktı.Böyle iş olmaz bu yüzden suç bizde olamaz.
    cemolos bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Çok geçmiş olsun, yakin zamanda iyileşmen dilegiyle..
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Geçmiş olsun Allah korumuş
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Allah tekrarını yaşatmasın. Büyük geçmiş olsun.
    ErknOzyurt bunu beğendi.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Geçmiş olsun erkan kardeşim Allah korumuş. Tez zamanda iyileşir gazlamaya başlarsın biraz daha dikkatli olmak şartıyla
    ErknOzyurt bunu beğendi.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Allah korumuş ve sizi ailenize bağışlamış. İnşallah bu son kazanız olur v e herkes bu kazadan kendisine ders çıkarır. Umarım en yakın zamanda eski sağlığınıza kavuşursunuz.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

dnndbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :((
    Çok geçmiş olsun. Allah korumuş.. Çok şey kattın bana bu yazıyı yazarak. Teşekkürler, acil şifalar.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Motosikleti
    Hornet 650
    geçmiş olsun
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf150
    geçmiş olsun allah acil şifalar versin birdaha yaşamaman dileğiyle annene babana allah sabır versin..
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar ns200
    büyük geçmiş olsun inşallah bir daha böyle üzücü bir olay yaşamazsınız ..
    ErknOzyurt bunu beğendi.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    geçmiş olsun
    ErknOzyurt bunu beğendi.

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu başlığı okuyunca kimi zaman "amaan o kadar da gerekli değil yahu" dediğim koruma ekipmanlarına karşı büyük bir sempati oluştu bende.
    Bundan sonra mottom "motorun nasıl olursa olsun ama koruma ekipmanın en kralından olsun"

ha bi de kasktaki ingiliz bayrağı orjinal mi sonradan mı yaptın?
    ErknOzyurt bunu beğendi.

90sdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw r25 koleksiyonluk
    ARKADAŞIM GEÇMİŞ OLSUN. Bu arada sigara ve alkole gönderme yaptığında iyi olmuş.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Çok geçmiş olsun kardeşim, Allah beterinden korusun.
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bir kaç yıl önce ben de seninkine benzer bir kaza yapmıştım.
    100 metre civarında sürüklenmem var ( polis kaydına göre ), motor da 115 metre sürüklenmiş.
    full koruma olmasam, asfalttan sıyırırlardı beni de...

koruma herşeydir...
    ErknOzyurt bunu beğendi.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Geçmiş olsun , diğer sürücüleri her an hata yapabilir diye düşünerek hareket etmek lazım.
    ErknOzyurt ve sardokar bunu beğendiler.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı fastturkish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu başlığı okuyunca kimi zaman "amaan o kadar da gerekli değil yahu" dediğim koruma ekipmanlarına karşı büyük bir sempati oluştu bende.
    Bundan sonra mottom "motorun nasıl olursa olsun ama koruma ekipmanın en kralından olsun"

ha bi de kasktaki ingiliz bayrağı orjinal mi sonradan mı yaptın?
    avrupada satılan speed-r reddingde ingiliz bayragı var anes motorun getırdıgınde yok sanırım
    ErknOzyurt bunu beğendi.

auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    geçmiş olsun bu konunun bi çok kişi üzerinde etkisi olacağını düşünüyorum. verilmiş sadakanız varmış çok üzüldüm böyle görünce sizi
    ErknOzyurt bunu beğendi.

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Öncelikle çok geçmiş olsun senin yaşlarında ve kaza yaptığın motoru kullanan biri olarak içim çız etti.Evet belki biraz daha yavaş gitsen bunlar olmayacaktı vs. ama bu ülkede spor motosiklet severlerin büyük sıkıntısı var hocam ben de senin gibi virajlara hastayım fakat ne yazık ki diğer çoğu ülkede yerel pistlere girmek sudan ucuzken, insanlar teşvik edilirken, burada intercity park için pist günlerine bir fiyatlar koyuyorlar ki genç yarışmak veya hızlı gitmek isteyen değil çoğunlukla zengin ihtiyarlara veya ünlülere iş yapıyor adı da pist günü.Motosiklet severler için ulaşabilir fiyatlarda ve sürekli olarak pist günleri yapılmadığı sürece bugün bu kardeşimizin başına gelen yarın benim sonra ki gün başkasının başına gelebilir. Tekrar geçmiş olsun.
    ErknOzyurt ve DusenAdam bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)