Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Artçının rahat edeceği motor..?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abilerim ablalarım.. a2 ehliyetimi alalı birkaç ay oluyor.. biliyorum sıkıldınız bu konulardan ama artık motorumu almak istiyorum. korumalıklar,kasklar hariç max 4.500 liraya kadar motor düşünüyorum vitesli değil scooter istiyorum. başlarda çok marka takıldı kafama ama çin istemiyorum. Honda spacy,fizy gibi motorları da inceledim ama son olarak aklımda Sym Fiddle II , Sym Orbit II ve RKS Outlook 150 bu üçü arasında kaldım. boyum 1.75 kilom 65. artçımla beraber toplam kilomuz 130 - 140 civarında RKS outlook'un çok artısı var ama pek tanıdık gelmediği için güvenemiyorum. şehir içi kullanım olacak. sizinde görüşlerinizi almak istedim.. (off yine mi bu tarz konu dediyseniz içinizden özür dilerim)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Sym joyride. İki kişi içinde yazdıklarının hepsinden rahattır. Kullanımı kolay seri ve güçlü.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    SYM Joyride 200 kullanıcısı olarak acayüp arkadaşımıza katılıyorum. O parayla temiz ikinci el bu modelden bulabilirsin.

Hem kullanıcı hemde artçı rahat eder konforlu seyahat edilir ayrıca sele altı bagajı yeterli büyüklüktedir topcase takmana gerek kalmaz.

Tabii en son karar senin...

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    125cc motor artçılı kullanım için sıkıntı oluşturabiliyor.Ben fiddle'ın arkaya artçı alınca 50 km sonrası hızlanmalarda çok zorlanıyorum.Motorun devirlenmesi hissedilir derece azalıyor.
    O fiyatlara kymco like200i'de bulabilirsin.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Allah Allah benim 150 likde artci dusuk hizlarda zorluyor devir cok yukseliyor bende hemen 70e falan cikiyorum ondan sonra hissetmiyorum artciyi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler