Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Shark egsoz kullananlar yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    Arkadaşlar rks 150 titanic motorum var shark karbon egsoz taktırmak istiyorum İstanbul Avrupa yakasında yardım edicek yada yol gösterecek birisi varmı ?

https://www.google.com.tr/search?q=s...ay%3B480%3B360

http://www.youtube.com/watch?v=XRgUTB2ACc4

BU MODELDEN İSTANBUL AVRUPA YAKASI YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr250r
    Şimdi birisi buraya gelip takmayı bilmediğin egzozu kullanma. Çok komiksin çok cahilsin. Türkçen bozuk 150cc ile kesin ölürsün tarzında yorumlar yapabilir önceden uyarayım kardeşim..

Sorun hakkında bir bilgim yok keşke olsada yardım edebilsem
    ahtand123 bunu beğendi.

Motosikleti
    sözüm o kişilere artık boş muhabetlerini bence kıratanelerde yapsınlar zaten şu eğtim seviyelerini azıcık yükseltseler bu muhabetlerde olmicak insanlarla dalga geçmeyi aşağlamayı çok sever bir milletiz bunları aşmak gerek artık..... evet bu konuda biligisiz ve tecrübesizim evet yazım hatalarım var evet 150 cc kulanıyorum evet cahilim ama bu konuda bana yardımcı olucak insanlarada şimdiden çok teşekkür eder ve yardım severliği için minnettar olurum..

sizide uyarınız için teşekkür ederim emreaydın69
    emreaydin69 bunu beğendi.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Çoğu motorcuda bulabilirsin bu egsozu sahibindende 100 tl civarı ama tam uymayabilir, bunun için egsozcuya gitmen gerekebilir oda fazla uğraştırmaz.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Dostum bu egzozu arkadaşım 150cc scooter motoruna taktı...
    Bir bakşa arkadaşım ise 250cc çin croos motoruna taktı.
    Bu siteden Ninja 250 sahibi arkadaşta uzun zaman önce satın alıp motoruna takmıştı.

Sonuç ? Ses ciddi derecede çok tatlı tek silindirde. Fakat zaman ile şu uç kısımdaki plastik kısım bildiğin dondurma gibi eriyor.
    Paranı boş yere sokağa atmanı önermem. Egzoz eriyip sokağa akıyor çünkü

Edit: Arkadaşlarım arasından "Berk" berk_cglr'a ulaş. Bu egzoz ile ilgili macerasını anlatsın, cevabımdan tatmin olmadıysan.
    ahtand123 bunu beğendi.

Motosikleti
    bu konuyu buraya açmamın sebebide buydu sonuçta para kolay kazanılmıyor ve kulanan arkadaşlar gören şahit olan arkadaşların bilgilendirmesi doğrultusunda hareket edicektim zaten tr_select bilgilendirmen için çok saol şunu anlamış oldum plastik uçlu egsozdan uzak durucam araştırmalarıma devam edicem çok teşekkür ederim

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı ahtand123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuyu buraya açmamın sebebide buydu sonuçta para kolay kazanılmıyor ve kulanan arkadaşlar gören şahit olan arkadaşların bilgilendirmesi doğrultusunda hareket edicektim zaten tr_select bilgilendirmen için çok saol şunu anlamış oldum plastik uçlu egsozdan uzak durucam araştırmalarıma devam edicem çok teşekkür ederim
    Rica ederim. Bilgi paylaştıkça çoğalır...
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Arkadaşım hiç takma o eksozu bende aldım hiç bir işe yaramaz seside sonradan adamın canını sıkıyor , motorun orjinalliğini bozma hiç.
    ahtand123 bunu beğendi.

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R

4 ay kadar oldu taktıralı baya memnunum ben.. Görüntü ve ses için aldım, orjinal egzozu gerçekten fıtıfıtıydı.. Korna yerine ara gaz vermek daha hoşuma gittiğinden iyi oldu bence.. Sondaki tıpasını çıkarırsan tüm arabaların alarmlarını çaldırırsın, kafanda 2 dk sonra şişer.. Ben tıpayı kaybettim 1 hafta kafam şişti etraftakileri düşünemiyorum.. Takınca hoşuma giden bir ses aldım.. He tiger egzozlu bir arkadaşım var onun yanında tırt tabi.. Bassız olduğundan kaynaklı o da.. Erime tarzı birşeyle karşılaşmadım.. Düzgün bir lastik başlangıcı 250 tl iken 100 tl bana fazla gelmedi açıkcası..
    ahtand123 bunu beğendi.

Motosikleti
    aynı egsozu kullanan bir arkadaşla konuştum az önce oda 5 aydır kulanıyormuş ama ağzındaki tıpayı çıkarmamış erime falan olmamış çok kararsız kaldım benim egsozu takma sebebim orijinal halinin çok kaba ve rahatsız olması ses 2 ci planda

Oz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (2005) - Ybr125 (2012) Yzf125 (2012)
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/zRmPdg.jpg

4 ay kadar oldu taktıralı baya memnunum ben.. Görüntü ve ses için aldım, orjinal egzozu gerçekten fıtıfıtıydı.. Korna yerine ara gaz vermek daha hoşuma gittiğinden iyi oldu bence.. Sondaki tıpasını çıkarırsan tüm arabaların alarmlarını çaldırırsın, kafanda 2 dk sonra şişer.. Ben tıpayı kaybettim 1 hafta kafam şişti etraftakileri düşünemiyorum.. Takınca hoşuma giden bir ses aldım.. He tiger egzozlu bir arkadaşım var onun yanında tırt tabi.. Bassız olduğundan kaynaklı o da.. Erime tarzı birşeyle karşılaşmadım.. Düzgün bir lastik başlangıcı 250 tl iken 100 tl bana fazla gelmedi açıkcası..

Peki tiger sharka göre daha fazlamı ses veriyor. Yoksa tok bir sesimi var.?
    Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    arkadaşım buyur bunu ben yaptırdım incele soracağın bişey olursa cevaplarım.

2 aydır bende takılı hiç ısınma kapak düşme osrunu yaşamadım silencer takılıyken sesi hoş

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/128182-cift-cikis-karbon-egzoz-yaptirdim-nasil-olmus.html
    ahtand123 bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı Oz. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki tiger sharka göre daha fazlamı ses veriyor. Yoksa tok bir sesimi var.?
    Çok daha tok geliyor tiger ın sesi.. Ses miktarı olarak yakınlar.. Tiger 8/10 ise shark 4-5/10 denebilir.. Benim eski egzozumda 2/10.. İyi bir 250 cc yada 250cc+ bir alet olursa tiger tercihim olur ama 150cc lere gerekli değil..

Bu arada bu değerler uygun fiyatlı egzozlar arasında gidip de tiger 8 ise Akrapovič sistemler 15/10 falan olur herhalde..
    ahtand123 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)