Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni makina yeni heyecan R1 :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafada kask yok tek teker?

Kime neyi ispatlıyorsunuz?

Yeni motorunuz hayırlı olsun umarım kaza görmezsiniz, çünkü bu kafayla son kazanız olur gibi.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hayırlı olsun.
    Allah kaza, bela vermesin inşallah.

onr ayaztuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    motorlar gelip gecer ilk önce kendi guvenlimiz ve herkeze örnek olucak davranıslar lutfen

Saygılar...

Hayırlı olsun,güle güle kullanın. Buarada herkeste bir ahkam kesme bilmişlik vs. Adam senelerce kullanmış motoru belli, bir kişi yazmış işte kaskını takf alan ne boş boğazlık yapıp duruyorsunuz hala.

Yok kaza yaparsan falan filan size ne kardeşim, adam bilmiyormu sanki 50km hızla kafayı çarpsa kafatasının parçalanıp öleceğini, o kadar motosıkle kullanmış, öyle poz vermekten hoşlanmış ve hatıra olarak çektirmiş ilk hatırası son hatırası ego tatmininizi arkadaşın üzerinde çıkarmayın.

Kaza oluncada ben dedimbak oldu durumuda şurada özetleniyor:
    Ben sana demiştim” cümlesini çok kullanan insanlar kendi hayatlarına karşı korkak ve sorumsuzken, başkalarının hayatlarına karşı ilgili ve müdahalecidirler. Eğer birine “ben sana demiştim” diyerek başlayan ve yaptığının yanlış olduğunu, sizi dinlemesi gerektiğini ima eden cümleler kuruyorsanız, bilin ki o sizden bir adım öndedir. Çünkü her ne kadar beğenmeseniz de, belli ki diğeri harekete geçmiş ve bir şeyler yapmıştır. Çok laf edip ahkam kesenin değil, cesaret edip harekete geçenin hayatı ileri doğru yol alır.
    Tülay KÖK
    www.tulaykok.com

İyice uyuz olmaya başladım bu tiplere, hadi bi gidin be başımızdan.

sinadra ve Ahmet Abi bunu beğendiler.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Kaskınız ne marka? Nasıl olsa kullanmıyorsunuz... İlk günkü gibi alayım.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    arkadaş yazmış zaten resim amaçlı kask takmadım diye uzatacak bi konu yok aslında laf vurmanın alemi de yok hayırlı olsun yeni makinanız suzuki ile yamaha yı kıyaslayıp + ve - lerini anlatır mısınız ?

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Hayırlı olsun kazasız belasız

Çok arayacaksınız gixxerı
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

hayırlısı olsun darısı başımıza ...

yeni motor heyecanı demiş zaten...azıcıkta görmeyin artık...normalde öyle kullanmaz(umarım)
    hayırlı olsun...allah kaza bela vermesin...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Attan inip eşşeğe mi bindiniz

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Allah güle güle kazasiz binmeyi nasip etsin cümlemize

SUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson 1200 Nightster
    Alıntı erdem999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,güle güle kullanın. Buarada herkeste bir ahkam kesme bilmişlik vs. Adam senelerce kullanmış motoru belli, bir kişi yazmış işte kaskını takf alan ne boş boğazlık yapıp duruyorsunuz hala.

Yok kaza yaparsan falan filan size ne kardeşim, adam bilmiyormu sanki 50km hızla kafayı çarpsa kafatasının parçalanıp öleceğini, o kadar motosıkle kullanmış, öyle poz vermekten hoşlanmış ve hatıra olarak çektirmiş ilk hatırası son hatırası ego tatmininizi arkadaşın üzerinde çıkarmayın.

Kaza oluncada ben dedimbak oldu durumuda şurada özetleniyor:
    Ben sana demiştim” cümlesini çok kullanan insanlar kendi hayatlarına karşı korkak ve sorumsuzken, başkalarının hayatlarına karşı ilgili ve müdahalecidirler. Eğer birine “ben sana demiştim” diyerek başlayan ve yaptığının yanlış olduğunu, sizi dinlemesi gerektiğini ima eden cümleler kuruyorsanız, bilin ki o sizden bir adım öndedir. Çünkü her ne kadar beğenmeseniz de, belli ki diğeri harekete geçmiş ve bir şeyler yapmıştır. Çok laf edip ahkam kesenin değil, cesaret edip harekete geçenin hayatı ileri doğru yol alır.
    Tülay KÖK
    www.tulaykok.com

İyice uyuz olmaya başladım bu tiplere, hadi bi gidin be başımızdan.
    Arkadaşım boş boğazlılık, ego fln döktürüyosun ama bu kask yüzünden kaç analar göz yaşı döktü ve kaç arkadaşımızı kendi ellerimizle toprağa verdik.

Arkadaş takmak istemiyorsa takmasın fakat bu foruma tek tekerdeyken öyle bir fotoğraf koyarsa tepkiyi hemen görecektir. Çünkü biz bu işe yeni başlayan taze sürücülerin full ekipmanla bu işe gönül vermelerini istiyoruz. Eğer bu işi seviyorlarsa bununda gerekli ve ciddi birşey olduğunu göstermeye çalışıyoruz.
    Ama çoğu kişi bu konuda bukadar hassasken senin gibi 2-3 kişi çıkıp bişey olmaz şimdilik , adam zaten tecrübe konuşturuyor gibi şeyler söylerse, bi çuval incir ziyan olur.

Yanlış anlama ama yakınlarını kask yüzünden kaybeden ve bu konuda gerçekten çok hassas insanlar var.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)