Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Otopark Ücreti Ne Kadar Veriyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul da Yaşamak da pahalı..

Bu arada İstanbul Avcılar Kapalı Otopark 50TL,

Mehmet bey istanbul da yaşamak pahalıda en uygun otopark ücretini siz ödüyorsunuz galiba!
    edim1234xxx bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

otoparklara güvenmeyin arkadaşlarlar, çok ilgisizler biri girer kamyonete atar motoru götürür kimsenin ruhu duymaz. üye olduğunuz yerde mutlaka üyeliğinize belirten kart vs. birşeyiniz olsun. ayrıca motoru sabit bağlayabileceğiniz bir yer olmasıda avantajınıza olacaktır.

yasoyaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf250L
    45 lira veriyorum bir de açık otopark zırt pırt brandayla uğraşıyorum.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    ben cbr 250 r ı 1200 e kaskolattım bi düşün...

Motosikleti
    Duke 200
    Kadıköy'deki başkent otopark 140TL + KDV istiyor motorlar için :S

Motosikleti
    Duke200
    Yer:Nisantası
    Fiyat:225 TL

Cok mu pahalı evet ama motora haftanın 7 gunu binen bir bagımlı olarak sabah motorumu bıraktıgım yerde bulacagımı biliyorum.O yuzden varsın olsun diyorum

Motosikleti
    Duke 200
    Alıntı Ucka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yer:Nisantası
    Fiyat:225 TL

Cok mu pahalı evet ama motora haftanın 7 gunu binen bir bagımlı olarak sabah motorumu bıraktıgım yerde bulacagımı biliyorum.O yuzden varsın olsun diyorum
    hocam duke200 için iki ay önce 1000 lira civarında kasko teklifi almıştım. senin için daha ekonomik olabilir.

Motosikleti
    Duke200
    Alıntı astikevihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam duke200 için iki ay önce 1000 lira civarında kasko teklifi almıştım. senin için daha ekonomik olabilir.
    Motorun kaskosu var zaten.1000 tl ye groupama ya yaptırdım ilk aldıgımda.ama bu demek degil ki evin onune koyabilirim motoru rahatca.Motor gitse ne olacak kaskodan parayı alana kadar 2 ay motora binemeyecegim.Parasını da gectim.Her aksam yattıgımda motor yerindemi dusuncesiyle uyanmak istemiyorum.Yinede tesekkurler onerin icin.

Motosikleti
    Regal Raptor Spyder 350
    gecen gece bi kahve içmek için indiğim kadıköyde arkadaşlara takılınca bira içmiş bulundum. eve motorla dönemeyeceğim için otoparka bıraktım. 12 saat için 20 tl ödedim. oturduğum sitede motor park yeri olduğu için sıkıntı yaşamıyorum

edim1234xxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj discover 125 st
    İstanbul kağıt hane ilçesi Gül tepe Harman tepe mahallesinde ikamet eden müstakil

kapalı motosiklet garajı arayan arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler 0553 496

07 31

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

İstanbul Kağıt-hane ilçesi Gül-tepe Harman-tepe mahallesin de ikamet eden müstakil kapalı motosiklet garajı arayan arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler 0553 496 07 31

asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    motorsikletin çalınması riski yüzünden pahalı bir motorsiklet almak istemedim, kasko fiyatları 1.000 TL den başlıyor bildiğim kadaryıla..motorsiklet koyacak yerim yok, onun için mondial 150 mr aldım.. yakınlarda otoparkta yok..binanın yola bakan bahçesinde bir ağaca zincirle bağlıyorum, bir de alarm taktırdım, dokununca ötüyor, branda örtüyorum, sonra Allah'a emanet..otoparka aylık 70-100 TL para vermek abartı, 15 bin liralık motorum olsa belki diye düşünürüm ama 3-5 bin TL'lik motorlar için çok

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    O fiyata kasko niye yaptırmazsınız hiç anlamış değilim.

bir arkadaş paylaşmıştı yine bu forumda,
    turkcell in araç konumu için bir hizmeti de var

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/turkcell-tam-burada#Aciklamalar

Motosikleti
    bajaj discover 125 st
    İstanbul Kağıthane ilçesi Gül tepe Harman tepe mahallesinde ikamet eden müstakil kapalı motosiklet garajı arayan arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler 0553 496 07 31

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Beşiktaş şair Nedim caddedinde aylık 130 liraya anlaştım az önce ve bıraktım. Kazık mı yedim arkadaşlar? Buralarda bi öneriniz var mı? Fulya da yakın sayılır?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı emiliosantos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş şair Nedim caddedinde aylık 130 liraya anlaştım az önce ve bıraktım. Kazık mı yedim arkadaşlar? Buralarda bi öneriniz var mı? Fulya da yakın sayılır?
    İyi bence Teşvikiyede aylık 250 liradan az değil motosiklet için otopark. Şair nedim de teşvikiyenin bittiği cadde.

Motosikleti
    bajaj discover 125 st
    evimin altında ki müstakil otomobil garajını motosiklet garajına çevirdim yıllık 500 tl ye bir arkadaşa verdim aylık 41 tl ye geliyor ama sizin oralar lüks semt olduğu için fiyatlar normal midir değil midir bilemem
    sçs_alara

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    yav otoparkların adreslerinide tam açık adres yazında gelip çalalım olurmu ?

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    Arkadaşlar ben şöyle bir taktik düşündüm şimdi kışın motosiklet kullanmayan arkadaşlar var onlar için bu taktik. Bi taşımacılık firmasıyla anlaşın asansörlü sistemi olan. Asansörle balkonunuza çıkarın motosikleti. Bende yaza doğru bi motosiklet alıcam ve öyle yapıcam. Günlük kullanım/saklama içinde samimi olduğunuz bi esnafın falan dükkanına koyabilirsiniz kabul ederlerse belli bir ücret karşılığı falan.

ibrahim61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r 25-cb650f-z1000
    En sağlamı kapalı otopark bende hem kasko var hemde otoparka bırakıyorum her gün giriş çıkış yapıyorum ayda 75 tl veriyorum üstelik ayda iki kerede motorumu yıkıyor para almadan
    edim1234xxx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)