Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni Motosikletim (Kanuni Seha 150)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rebulls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z750R - Arora Cappucino - Kanuni Seha 150
    Yeni motorum kanuni Seha 150 elime ulaştı. 2 gündür kullanıyorum. Güzel güzel fotoğraflarını çektim, forumla da paylaşmak istedim. Sorusu olan varsa yardımcı olabilirim.

espresso, SuleymanE, MekoZeko ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Şükrü Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250/ Honda Dio 110
    Motoru bilmem ama fotoğraflar firmanın tanıtım fotoğraflarına taş çıkartıyor. Ellerinize sağlık güle güle kullanın.

Motosikleti
    Honda innova 125 wave 110i lifan emisol
    Allah kaza bela vermesin hayirli olsun kardesim güle güle eskit 🤗

Motosikleti
    Çok teşekkür ederim

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Keyifle kullanmanızı dilerim.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
    Hem de kırmızıymış. Çok güzel görünüyor.

Üzerinde gelen lastikler nasıl? Umarım iyi bir şeydir onlar da.
    Bir süre kullandıktan sonra yorumlarınızı da yazarsanız almak isteyip de internetten araştıranlara da faydası olur. Yeni alınmışken gıcır gıcırken hepsi iyi ama kullandıkça mutlaka yorumlayacak bir şeyleri çıkacaktır.

Motosikleti
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
    Hem de kırmızıymış. Çok güzel görünüyor.

Üzerinde gelen lastikler nasıl? Umarım iyi bir şeydir onlar da.
    Bir süre kullandıktan sonra yorumlarınızı da yazarsanız almak isteyip de internetten araştıranlara da faydası olur. Yeni alınmışken gıcır gıcırken hepsi iyi ama kullandıkça mutlaka yorumlayacak bir şeyleri çıkacaktır.
    Teşekkürler. Üzerinde cst lastiklerle geliyor. Birkaç defa hem virajda hem frende zorladım iyi tutuyor. Zaten ilk zamanlar tüm lastikler iyi tutuyor. 500 km sonra belli eder kendini
    espresso bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    güle güle kullan hoca,

motora şöyle baktım da o ne la öyle? şekil görünüyor motor? görünüş güzel yani ilk bakışta fena değil, yani kanuni markasına yakışmayan bir görüntüsü var... yanlış anlama ben son zamanlarda biraz cahil kaldım, kanuni markası üst düzey yada sağlam motorlar üretmeye başlamış olabilir bilmiyorum, ben bu markayı ucuz marka diye biliyordum... mondial gibi, asya gibi rks gibi.

neyse ne tevir, bende 90 model suzuki falan bakıyorum kendime, niyeti bozdum, son atımlık kurşunumla son sahibi olacağım tipi kayık bir 4 silindir suzuki alacağım. mermiye kafa atacam, battı balık yan gider... tip önemli değil, racing olsun 4 silindir olsun birde sesi güzel olsun tamam.

edit: abs falanda var vay arkadaş, kanuni markası böyle motorlar üretiyor muydu?
    espresso bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Tüm plastik aksamlari söküp,elektrik tesisatina,bağlanti yerlerini incelemek/kontrol etmek lazim,gerekirse vida,civata,somun,vb.yerleri uygun takim taklavatla elden gecirmek lazim.

Ileriki sureclerdeki durumlari guncel olarak paylaşirsaniz alacak kişilere faydasi dokunur.
    Motoseverrr, espresso ve retox70 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan hoca,

motora şöyle baktım da o ne la öyle? şekil görünüyor motor? görünüş güzel yani ilk bakışta fena değil, yani kanuni markasına yakışmayan bir görüntüsü var... yanlış anlama ben son zamanlarda biraz cahil kaldım, kanuni markası üst düzey yada sağlam motorlar üretmeye başlamış olabilir bilmiyorum, ben bu markayı ucuz marka diye biliyordum... mondial gibi, asya gibi rks gibi.

neyse ne tevir, bende 90 model suzuki falan bakıyorum kendime, niyeti bozdum, son atımlık kurşunumla son sahibi olacağım tipi kayık bir 4 silindir suzuki alacağım. mermiye kafa atacam, battı balık yan gider... tip önemli değil, racing olsun 4 silindir olsun birde sesi güzel olsun tamam.

edit: abs falanda var vay arkadaş, kanuni markası böyle motorlar üretiyor muydu?
    Bende 2011 model 4 silindir kawasaki z750r da var.

Evet kanuni o saydığın gibi tırt bir marka ama bu motor bayağı özellikli. Ön arka abs, star stop, anahtarsiz çalıştırma, su soğutma, ayarlı ön cam, vs vs
    fatih.met bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm plastik aksamlari söküp,elektrik tesisatina,bağlanti yerlerini incelemek/kontrol etmek lazim,gerekirse vida,civata,somun,vb.yerleri uygun takim taklavatla elden gecirmek lazim.

Ileriki sureclerdeki durumlari guncel olarak paylaşirsaniz alacak kişilere faydasi dokunur.
    Hocam bana kalırsa gevşemeye müsait tüm civataları komple loctite sürüp yeniden montajlamak gerek, dediğiniz gibide soket yerleri su ve oksitlenmeye karşı dahada dirençli hale getirmek çok daha iyi olur.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bana kalırsa gevşemeye müsait tüm civataları komple loctite sürüp yeniden montajlamak gerek, dediğiniz gibide soket yerleri su ve oksitlenmeye karşı dahada dirençli hale getirmek çok daha iyi olur.
    Açıkçası çok tuhaf şekilde motorda hiç titreşim yok. Aşırı sessiz çalışıyor ve hissiyatı yumuşacık motorun. Ama komple plastik illa ki gevşeme olacaktır. Öyle bir şey olursa bir formül bulmaya çalışırım

dogukan0823 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Hayırlı olsun öncelikle Allah kaza bela vermesin.Fotoğraflarda gayet güzel gözüküyor gün geçtikçe tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız çok memnun kalırım . Güvenli sürüşler ...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun yavru x adv
    espresso bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı Rebulls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası çok tuhaf şekilde motorda hiç titreşim yok. Aşırı sessiz çalışıyor ve hissiyatı yumuşacık motorun. Ama komple plastik illa ki gevşeme olacaktır. Öyle bir şey olursa bir formül bulmaya çalışırım
    Titreşim yoksa kolay kolay civatada gevşemez haliyle ve yumuşak bir hissiyatı olmasıda artı tarafta, uzun kullanıcı yorumlarınızı mutlaka okumak isterim, hayırlı olsun tekerinize taş değmesin.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Zamanında forumda Volta faciasını gördük, haliyle çin malı olup hem de türkiyede montajlanmış motor görünce merak ediyoruz. Umarım sorun yaşamazsınız, yaşamayın da. Bu devirde japon almak kolay değil, para olsa bile sıfır almak imkansız, haliyle çinliler seçenek oluyor.
    erensel bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir an katalog fotoğrafı zannettim. güle güle kullanın. hayırlı olsun. umarım en yakın zamanda lastik diye taktıkları naylon poşetleri çöpe atıp bir takım kaliteli lastik alırsınız.

konu dışı ama bende d7200 ve stok lens var. naptıysam tam net fotoğraf çekemiyorum. sürekli belli belirsiz bir bulanıklık var fotoğraflarda.

Motosikleti
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir an katalog fotoğrafı zannettim. güle güle kullanın. hayırlı olsun. umarım en yakın zamanda lastik diye taktıkları naylon poşetleri çöpe atıp bir takım kaliteli lastik alırsınız.

konu dışı ama bende d7200 ve stok lens var. naptıysam tam net fotoğraf çekemiyorum. sürekli belli belirsiz bir bulanıklık var fotoğraflarda.
    Hocam benim kamera da çok iyi değil. Canon 1100d stok lens. Çok eski. Ben lightroom uygulaması ile netlik, keskinlik, doku arttırıyorum.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Çok şekermiş güle güle kullanın kazasız belasız.
    Rebulls bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler.
    Rebulls bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler