Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
51. sayfa BirinciBirinci ... 41495051525361 ... SonuncuSonuncu

Motosikletini Göster !

Motovento
    REKLAM ALANI

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

2015 model ama. Ben sıfır olarak 2016 ortalarında aldım. Kuba pars 145cc.
    Şuan 21000 km yi geçti. Yola devam ☺

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

fz6_fazer ve mesut hoca bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1

Çok uğraştırdı beni birlikteliğimiz devam ediyor. Satılırsa cf moto alma niyetim var
    Lazasker ve mesut hoca bunu beğendiler.

Alıntı A.Yaman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i64.tinypic.com/2mi2rn5.jpg

http://i65.tinypic.com/r8drt3.jpg

Çok uğraştırdı beni birlikteliğimiz devam ediyor. Satılırsa cf moto alma niyetim var
    Neden uğraştırdı arkadaşım. Mis gibi motor işte ☺

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    daha çalışıyoruz üstünde

RoofRoof, wing41 ve mesut hoca bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i64.tinypic.com/w0l18z.jpg

7 yillik motosiklet seruvenimin kendimce finalini yaptim, daha da degistirmem.600cc 4 silindir hayalimi gecen ay gerceklestirdim.En dogru tercihi yaptigimi dusunuyorum model konusunda.50.000 den km den fazla tecrubem olmasina ragmen hala alismaya calistigim noktalar var, direk 600cc ile baslayan arkadaslara gercekten bol sans diliyorum, ki bindigim alet diger ss lere gore agresif bi alet degil.Herkesin tekeri duz bassin
    hayirli olsun kardesim
    zamaninda cok cok memnundum fa dan. kesinlikle seni hicbir konuda uzmeyecegini dusunuyorum.
    Zippo's bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun kardesim
    zamaninda cok cok memnundum fa dan. kesinlikle seni hicbir konuda uzmeyecegini dusunuyorum.
    Cok sagol Baris abi,umarim oyle olur suan gercekten memnunum.İyi ki bi hata yapip 07-08 RR a filan girmemisim dedirtti bana.Allah herkese gonlundeki motoru nasip eder insallah
    wolrath bunu beğendi.

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    Siyahi, mesut hoca, bdrhngvnc ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    http://i64.tinypic.com/w0l18z.jpg

7 yillik motosiklet seruvenimin kendimce finalini yaptim, daha da degistirmem.600cc 4 silindir hayalimi gecen ay gerceklestirdim.En dogru tercihi yaptigimi dusunuyorum model konusunda.50.000 den km den fazla tecrubem olmasina ragmen hala alismaya calistigim noktalar var, direk 600cc ile baslayan arkadaslara gercekten bol sans diliyorum, ki bindigim alet diger ss lere gore agresif bi alet degil.Herkesin tekeri duz bassin
    vaaay abi hayırlı olsun... r25 i ne ara sattınız?
    Zippo's bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Kuba CR1
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden uğraştırdı arkadaşım. Mis gibi motor işte ☺
    Noterden çıktım yarım saate sonra akü bitti. Derse yetişmem lazım sinirlenip çıktığım kask olayında bana bi ketenpere çevirmeye çalışan dükkandan mecbur gittim akü aldım.
    Rizeye gittim köyden bi abim istedi motoru dayanamadım verdim 2 dakka sonra bi çocuk geldi abi zincirin atmış seni çağırıyolar gittik baktık zincir atmış göbek dağılmış. Eski sahibinin 4000 km boyunca temizlemeyi aklından bile geçirmediği hiç yağlamadığı zincir olayı bende patladı.Rize Kuba servisi yaptı motoru bayram arifesi diye salladılar büyük ihtimal rize çıkışı göbek gene dağıldı. Gergi paletinin zincir muhafazının içine ede ede geri döndüm. Tamam biz halledicez gel sen otur dediler.Yaptılar göbeği abi palet dedim o benlik değil dedi. Ordanda bi hışımla çıktım.
    Eski sahibinin söylemediği bizimde geç farketdiğimiz arka fren müşürü arızalymış gittim bi de onu değiştirdim.
    İncik boncuk o kadar şeye uğraştım ki artık bende sallamıyorum sinirden başka bişey yapmıyor çünkü

Noterden çıktım yarım saate sonra akü bitti. Derse yetişmem lazım sinirlenip çıktığım kask olayında bana bi ketenpere çevirmeye çalışan dükkandan mecbur gittim akü aldım.
    Rizeye gittim köyden bi abim istedi motoru dayanamadım verdim 2 dakka sonra bi çocuk geldi abi zincirin atmış seni çağırıyolar gittik baktık zincir atmış göbek dağılmış. Eski sahibinin 4000 km boyunca temizlemeyi aklından bile geçirmediği hiç yağlamadığı zincir olayı bende patladı.Rize Kuba servisi yaptı motoru bayram arifesi diye salladılar büyük ihtimal rize çıkışı göbek gene dağıldı. Gergi paletinin zincir muhafazının içine ede ede geri döndüm. Tamam biz halledicez gel sen otur dediler.Yaptılar göbeği abi palet dedim o benlik değil dedi. Ordanda bi hışımla çıktım.
    Eski sahibinin söylemediği bizimde geç farketdiğimiz arka fren müşürü arızalymış gittim bi de onu değiştirdim.
    İncik boncuk o kadar şeye uğraştım ki artık bende sallamıyorum sinirden başka bişey yapmıyor çünkü
    Sen motoru satma hurdaya ayır, yoksa başkasının başı yanacak. Ben 21430 km oldu çok şükür.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaaay abi hayırlı olsun... r25 i ne ara sattınız?
    Kardesim cok sagol daha iyisi senin olsun, tam ilandan kaldircagim sira sattim 1 ay once
    Salurbey bunu beğendi.

Omer Ugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    MrMud, zekeriyaimam ve mesut hoca bunu beğendiler.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Kardesim cok sagol daha iyisi senin olsun, tam ilandan kaldircagim sira sattim 1 ay once
    zippo , güle güle bin,allah kaza bela vermesin. çok güzel makina
    Zippo's bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Buda benden olsun. 2007 model siyah incim
    Hoş şu sıralar pek binemiyorum. Geçen hafta sürüşte de yağmura yakalandık. Ama çok zevkliydi

mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba CR1
    Sen motoru satma hurdaya ayır, yoksa başkasının başı yanacak. Ben 21430 km oldu çok şükür.
    Doğru senin ki daha kaliteli bizimki çöp. Öyle bi laf ediyosun ki bozuk mal millete çakmaya çalışıyoruz sanki. Yapılması gereken herşeyi yapmışım aksilikler hep bende oldu. Kıçı kırık kubaya yağından zincirine kadar herşeyde motulün ürünlerini kullanıyorum. Ne kadar titiz olduğumu bu siteye üye bi kaç arkadaş var onlara da sorabilirsin. Depoya çekemediğim için kaç kez ev sahibiyle kavga ettim.
    Daha çok şey yazarım da neyse sana uzun 21 binler tekerine taş değmesin.

Custom K7 Gsxr 600 motorum.

RoofRoof, Birkan07, Jemand ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Doğru senin ki daha kaliteli bizimki çöp. Öyle bi laf ediyosun ki bozuk mal millete çakmaya çalışıyoruz sanki. Yapılması gereken herşeyi yapmışım aksilikler hep bende oldu. Kıçı kırık kubaya yağından zincirine kadar herşeyde motulün ürünlerini kullanıyorum. Ne kadar titiz olduğumu bu siteye üye bi kaç arkadaş var onlara da sorabilirsin. Depoya çekemediğim için kaç kez ev sahibiyle kavga ettim.
    Daha çok şey yazarım da neyse sana uzun 21 binler tekerine taş değmesin.
    Güzel kardeşim ben seni sevdiğim için takılıyordum sana. Başkasına niye sorayım zaten seni görüyorum buralarda. Güven proplemi yok kardeşim.

Motosikleti
    Kuba CR1
    Güzel kardeşim ben seni sevdiğim için takılıyordum sana. Başkasına niye sorayım zaten seni görüyorum buralarda. Güven proplemi yok kardeşim.
    Hocam kusura bakma o zaman ifade falan koymayinca sinirlendim bi an.

svsmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    jackonbir ve mesut hoca bunu beğendiler.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    RoofRoof, caglar48, Birkan07 ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
51. sayfa BirinciBirinci ... 41495051525361 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler