Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çok klasik ama Başlangıç motoru ne olmalı :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar ben bu güzel foruma yeni adım attım 17 yaşındayım ve motosikletim olsun istiyorum herkez gibi
    başlamışken zordan başlıyım kolaya alıştımmı çünkü zoru beceremiyorum o yüzden scooter önermeyin
    2500 tl bütcem var kask ve ekipmanı aldıktan sonra şimdi motor kaldı
    Mondial drift,Mondial vulture falan baktım ama bir türlü seçemiyorum hız yapmasınıda istiyorum iyice öğrendikten sonra değiştirmek istemiyorum daha hızlısını alıyım diye tabi okadarda uçmasın 140 işimi görür
    bide kaslı ve milleti vay dedirticek tipli bi motor istiyorum TVS APACHE RTR 150 gibi.
    ama oda 3750 tl falan 2. elleri onu alamam malesef .
    başka önerebileceginiz bi motosiklet varsa harika olur sizin kullandıgınız satıcak olanlarda buraya yazsın ben onlara ulaşırım
    şimdiden çok teşekkürler kazasız belasız inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2500 liraya hem kaslı, hem yüzgırk yapan hemide abboww dedirtecek motor alamazsın ama;

Drift alırsın 2250-2500 gibi, Hız göstergesi ile oynarsın 100 le giderken ibre sona dayanır, millet demezse de sen milletin yanında abbovvvv dersin anca bu olur.
    kemboo bunu beğendi.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Ben 2.800 e 2011 aldım.

Araştırırsan bulunur ama gelip tam yaz başlarken bakarsan normal

Aea nın bir üçgeni vardı sen tam ondan bahsediyorsun
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    Bir allahın kulu demiyor ki "ehliyet var mı ?" bari ben sorayım ehliyet var mı ?
    abeciMotoru bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    "140 işimi görür" kısmı harikaymış ama :D
    delorean mısın mübarek, zamanda yolculuk için saatte 88 mil'e ulaşması gerekiodu onun da ondan sordum :D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    125 liğin her türlüsü...

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    140 işimi görür
    3750 tl
    Rx135 on karakter

Motosikleti
    Sportster Iron883
    ybr 125 senin işini görür

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    140 değil ama 139 u düzde yapıyorsa getir hemen alacam

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Ehliyet varmı diye neden sorulur hiç anlamam devlet kanun koymuş adam kanunu dinlemiyosa sen ehliyetsiz binme dediğindemi aydınlanacak hep merak etmişimdir.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Gel sana 1250 liraya 2011 model Kanuni Ronny Scooter satayım sanada 1250 kalır ohh gezersin (nabayım yahuu elimde kaldı 3 aydır yatıyo apartman içinde) O değilde git mondial drifti al işte en azından parcası falan uygun. belliki sen motorun ağzını burnunu kırmaya niyetlisin .

kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    Alıntı Hedef_Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet varmı diye neden sorulur hiç anlamam devlet kanun koymuş adam kanunu dinlemiyosa sen ehliyetsiz binme dediğindemi aydınlanacak hep merak etmişimdir.
    sadece bilinçlendirmeye çalışmak ...
    Kaskını tak yoluna bak :D

Arkadaşımda Cup var onu sürdüm hoşuma gitti şimdi alıcagım motor hoşuma giderse kasım ayında ehliyetimi alıcam yani sürmek hoşuma giderse birde açık öğretimde okulum uzak biraz kaskımı takıp okuldaki kızlara havam olsunda istemiyor degilim ondan kaslı bir motor istedim 3 yıldır çalışıyoruz kendimize bi güzellik yapalım yani dimi

bisibisi bbf 19cc öneririm gardaş

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk adam ol aklını başına al ne yapmak istediğini bilmiyorsun buradan tavsiye verip haftasına kaza yapıcak gibi duruyorsun yok hoşuma giderse ehliyeti alıcam bu ne demek ya ehliyet yoksa motor da yok
    kotucocuk13 bunu beğendi.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Baddy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımda Cup var onu sürdüm hoşuma gitti şimdi alıcagım motor hoşuma giderse kasım ayında ehliyetimi alıcam yani sürmek hoşuma giderse birde açık öğretimde okulum uzak biraz kaskımı takıp okuldaki kızlara havam olsunda istemiyor degilim ondan kaslı bir motor istedim 3 yıldır çalışıyoruz kendimize bi güzellik yapalım yani dimi
    Fiat 126 Bis al, yeşil yada pembe. Öyle daha çok havan olur. Ben hiç 125'lik çinliye binen erkek görünce belden aşağısı boşalan kadına rastlamadım. Gel durağa kadar bırakayım desen bile kolay kolay gelip kimse artçında olmaz
    If you want to be happy for a day, Drink; If you want to be happy for a year, Marry; If you want to be happy for a life time, Ride a Motorcycle.

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk adam ol aklını başına al ne yapmak istediğini bilmiyorsun buradan tavsiye verip haftasına kaza yapıcak gibi duruyorsun yok hoşuma giderse ehliyeti alıcam bu ne demek ya ehliyet yoksa motor da yok
    Anladım tavsiye veriyosun da bir motor ne kadar zor olabilir , arabayı daha çok seviyorum bu hoşuma giderse motor ehliyeti alırım araba ehliyetini almam belki öyle dedim yanlış anlaşıldı galiba senin açından

90sdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw r25 koleksiyonluk
    Üçü bir arada olmaz(hızlı,güzel,ucuz) Ahmet Abi söylemiş rx135 veya rx 115

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    V-Strom DL 650 Kullanıyorum, 140 km hızı sadece otobanlarda ve trafik falan yoksa müsait ise görüyorum. Bütçe 2.700, çin malı motosiklet 140 km hız?

Nereye varmaya çalışıyorsun kardeşim?

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)