Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda Eğitim Mayıs Ayı Takvimi Açıklandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Alıntı ilkervirlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitimlerin birincisi ve ikincisini arka arkaya almak istiyorum diyen arkadaşa bir şey söyleyim, eğitmenlerin tavsiyesidir; eğitim aldıktan sonra bir sonraki eğitime kadar şehir içi ve şehir dışı (daha çok şehir içi) en az 5000-6000 km. yapmalısınız.

Herkese kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.
    Bilgi duyduklarınız, ilim ise yaşadıklarınızdır.
    Dolayısı ile orada taklit edip, öğrendiklerinizin kullanıma aktarılması için tekrara ihtiyaç vardır.
    tekrar tekrar yapıla yapıla meleke haline gelir.
    Ondan sonra bir üst eğitime hazır olursunuz. Yoksa kayanın üstüne yağan yağmur gibi akar gider üstünüzden bilgi.
    Ben ilk eğitimimi GİS te aldım bundan 7 ay evvel. Şimdi 2. seviye için mayıs 1o-11 i bekliyorum.
    Sizlere de öğrendiklerinizi uygulamanızı ve hazım süresini tavsiye ederim.
    Hem bütçeye olan baskısını da zamana yaymış olursunuz.
    === Eğitim Şart ===

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Geçen ay gittim, 2 gün 425 tl. Servis kursiyerleri Taksim AKM nin önünden aldı, Anadolu yakasından da alıyor..Dileyen kendi imkanlarıyla gidebilir.Bir arkadaş scooter'ı ile geldi, vitesli motora geçiş yapacağım o yüzden geldim dedi. Bence gidilmeli, 2 gün de dolu dolu motor kullanıyorsunuz,işin püf noktalarını gösteriyorlar. Hocalar çok ilgili, 2.eğitim için 4000-5000 km yaptıktan sonra gelin ama uzun yol yapıp 2 ay sonra gelmeyin,çoğunu trafikte yapmaya çalışın dedi.. Kurs bittikten sonra hocalar kartvizitlerini verdiler,aklınıza takılan olursa çekinmeden arayın dediler.
    Bu arada ilk gün Honda fabrikasın da kısa bir tur yaptırıp araçların yapılırken hangi işlemlerden geçtiğini gösterdiler..

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    ben orada ciddi değildim arkadaşın yazısını saçma bulduğum için göndermeli yazmıştım ancak yanlış anlaşılmışım

Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    bugün ilk günü bitirdim bahçelievlerden motorla gittik gidiş dönüşte 1 kere nerdeyse kaza yapıyorduk onun dışında iyiydi. Dönüş kabiliyetini(virajlar ve kısa mesafe u dönüşleri), frende kombinasyon çalışmaları, gidon ve motosiklet hakimiyeti üzerine oldu. Gaz açma ve kapama üzerine sıkça duruldu. Yarın daha yorucu olacak dendi sabah 7 den akşam 6 ya kadar genellikle motor üstünde olduğumdan biraz ağrı var ama dinlenmeleri güzel ayarlamışlar diye düşünüyorum. Sorunuz varsa yardımcı olmaya çalışırım. Küçük bir hatırlatma babamın 100 bin küsür km tebrübesi olsada gs2 den başlaması tavsiye edildi bugün benle beraber katıldı.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Ikinci gun daha cok kuka daha kivrimli donusler seni bekliyor. Oradaki en kafa vatandas kukalari dizen arkadas.

Allah kolaylik versin yarin icin.

Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    teşekkürler yarın da detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağım isteyen arkadaşlar vardı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)