Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda CBR 500R. Selamlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hayırlı olsun, güle güle kullanman dileğimle.

Video felan paylaşırsan hayır duamı alırsın Ya da evrene senin için iyi dileklerimi iletirim
    albayrak84 ve ccc67 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, güle güle kullanman dileğimle.

Video felan paylaşırsan hayır duamı alırsın Ya da evrene senin için iyi dileklerimi iletirim
    Teşekkür ederim,video konusunda yalan konuşmayayım kameram yok,almayı düşüneceğimide pek sanmıyorum.Hayır duasına herzaman açığım...

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Güle güle sür motorunu.Çok yakışıklı bir model.Şanslısın piyasada yaygın olmayan bir makinenin sahibisin tadını çıkar.
    Diğer motorcuların dikkatini çok fazla çekecek ve bir sürü eleştiri ,sorular alacaksın.Sen sadece dikkatli kullan yeter.Motorun seni fazlasıyla mutlu edecek zaten belli
    albayrak84, ccc67 ve MerhabaDunya bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle sür motorunu.Çok yakışıklı bir model.Şanslısın piyasada yaygın olmayan bir makinenin sahibisin tadını çıkar.
    Diğer motorcuların dikkatini çok fazla çekecek ve bir sürü eleştiri ,sorular alacaksın.Sen sadece dikkatli kullan yeter.Motorun seni fazlasıyla mutlu edecek zaten belli
    İyi dileklerin ve güzel mesaj'ın için teşekkür ediyorum.Mümkün olduğunca tadını çıkartmaya çalışıyorum ve kullandıkça daha fazla keyif almaya başladım.Eleştiriyede açığım ön yargı ve kasıt olmadıkça.
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Alıntı albayrak84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim,bende sizinle paralel düşünüyorum. 600cc motorlar genelde 110-120bg arası -(500cc 48bg)-250cc 26bg,en azından hondada durum bu yanılmıyorsam.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Teşekkür ederim...

aynı fikirdeyiz hayırlı olsun motorun. Duvara yaptığın kilidi bende beğendim daha doğrusu zincirini beğendim. Güvenlik önlemlerini yüksek tutmaya çalış. Valla çok yakışıklı motor fuardada inceledim maddi imkanlar doğrultusunda 3. motorum olabilir ileriki zamanlarda bakalım hayırlısı
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı fikirdeyiz hayırlı olsun motorun. Duvara yaptığın kilidi bende beğendim daha doğrusu zincirini beğendim. Güvenlik önlemlerini yüksek tutmaya çalış. Valla çok yakışıklı motor fuardada inceledim maddi imkanlar doğrultusunda 3. motorum olabilir ileriki zamanlarda bakalım hayırlısı
    Elimden geldiğince,kafamın bastığınca önlem almaya çalışıyorum,zincir nispeden kalın iyi gibi duruyor.Duvara yaptığımız benim fikrim arkadaşımın el emeği. Yakışıklılık konusunda arkadaşım motorumu kullanırken takip ettiğimde gerçekten gözüme bir kez daha güzel gözükmüştü.İnşallah isteğin doğrultusunda alman nasip olur.
    kemboo bunu beğendi.

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Hayırlı olsun motorun , cc konusunda da çok laf söyleyen çıkacaktır aslında kısmen haklılar da ama ne olursa olsun iş insanın kendinde bitiyor , bende 250 cc scooterdan 600 cc vitesli motora geçtim , kabul ediyorum ilk 1 ay çok zordu ama sınırları çok zorlamadan kullanınca gayet güzel alışılıyor : ). Allah kaza bela vermesin.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun motorun , cc konusunda da çok laf söyleyen çıkacaktır aslında kısmen haklılar da ama ne olursa olsun iş insanın kendinde bitiyor , bende 250 cc scooterdan 600 cc vitesli motora geçtim , kabul ediyorum ilk 1 ay çok zordu ama sınırları çok zorlamadan kullanınca gayet güzel alışılıyor : ). Allah kaza bela vermesin.
    Teşekkürler,illaki laf söyleyen olacaktır iyi niyetli hertürlü eleştirinin başımın üstünde yeri var.Bende kendini ve sınırlarını bilen biriyim ağır ağır kullanıyor öğreniyor ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Ben oldum tamam bu iş demek gibi bir niyetim yok,yüksek hız seven biriside değilim.Kazasız belasız sürüşler sizede...

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Herkese merhabalar,ilk motorum olan cbr 500r yaklaşık 1 ay önce telim aldım.Suan için 1500 km'de,motoru aktif olarak öncelikle iş gidip gelmek ve gezme amacı ile kullanmaktayım.Motor için şuan söyliyebileceğim yakıt olarak 3.5 ile 4.5lt arasında tüketmekde (kullanıma bağlı olarak). Frenleri fazlasıyla yeterli.Kesinlikle yorucu bir motor değil.Tecrübem dahilinde söyliyebileceğim bunlar,sorunuz olursa dilim döndüğünce cevaplamaya çalışırım,iyi forumlar...

http://<a href="http://tinyurl.com/n...al.jpg</a></a>
    http://<a href="http://tinyurl.com/l...al.jpg</a></a>
    plaka 67 mı yanlıs mı gordum usta zonguldak neresınden bende zonguldaktayım tanışalım kaynaşalım

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    albayrak84;

kardeşim hayırlı olsun öncelikle Allah kaza bela vermesin.Güzel motor.

Yaw şu muhabbet den sıkılmadınız mı artık ilk motor,son motor adam araştırmış almış,şimdi ki nesil biraz daha çabuk öğreniyor.Birileri illaki 125 cc ila başla sonra 250cc falan bırakın kardeşim bunlar eskiden di.Şimdi motorlar gaz tepkisi viraj kabiliyetleri ve frenlemesi bugün ki şartlar ve nesiller için üretiliyor.Kim bunun aksini söylerse yaş olarak ileri yaştadır.Onlara saygımız sonsuz ama bırakında kardeşim motoruna ısınarak binsin sevsin.
    Elbette ki tecrübe çok ayrı bir şey ona sözümüz yok.Bu sitede vardır eminim yüksek cc ile başlayan onlara bu muhabbet yapılmış.Adam motoru almamış olsa dersin ki biraz küçük cc ile başlarsan hem paran hem canın yanmaz ama kardeşim motoru almış 1500 km de yapmış.Ha demekki bu kişi akıllı, eline hakim.

Güzel kardeşim tekrar hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin...

Kanaatkârlık, fakiri zengin, tamahkârlık ise zengini fakir yapar.

Ayakkabılarım olmadığı için üzülürdüm, ta ki sokakta ayakları olmayan adamı görene kadar. Balzac

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    MotorunuZ çok güzel Hayırlı olsun. Yazılarınızdan da anlaşıldığı üzere yeni başlamış olan birisine göre oldukça biliçlisiniz Rabbim güle güle kullanmayı nasib etsin. Benim takıldığım nokta şu oldu ; o motor açıkta dışarda dururken nasıl gözünüze uyku giriyor

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Hayırlı olsun en güzelini yapmışsınız güle güle kullanın benimde planlarımda 500r var bakalım 1-2 sene içinde zaman ne gösterecek

Motosikleti
    SUPERDUKER
    motor hacimi gören ezbere konuşuyor
    sınıfına göre hiçte agresif değil.çok öngörülebilir bir motor
    millet 600cc ss lerden 100 cc az diye baya tehlikeli zannediyorlar heheheee

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Hayırlı olsun.
    Duvara montajladığın parçadaki civataların başlarını bozarak hırsızın onları sökmesini önleyebilirsin.
    Ayrıca zinciri sadece janttan değil de jant +şaseden geçirmelisin.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Teşekkürler.Apartman dairesinde oturuyorum,böyle bir arsa mevcut değil olsada 20 daireden ayrı ayrı izin almak biraz meşakatli ve pek bana göre değil.Ayrıca garajı hırsız için öneriyorsanız, uzaktada garajım olmasındansa camımım dibine bağlamayı tercih ederim.Resimde gözüken dairede oturuyorum.
    Madem giriş kat, neden motoru evin içine almıyorsun?

Bu arada hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın umarım. Bu motorun ilk testini izlemiştim sanırım, nc 700den daha canlı olduğunu söylemişlerdi güç olarak aynı gibi görünmelerine rağmen. Normal olarak fazla değil hatta gücü az bile ama yine de ilk motor olduğundan dikkati elden bırakmamanı tavsiye ederim. Bir de eğer grenajları cbr250 gibi ucuz değilse eğer, onlara da ufak da olsa bir koruma yarlamaya calısırsan iyi olur, ilk motor ne de olsa, olduğu yerde ya da çok yavaş hızda yere düşürme ihtimalin her zaman için var, en azından grenajlar zarar görmez.Ben olsam öyle yapmaya çalışırdım, acemisi olduğun motoru, hele ki biraz da ağır geliyorsa, sağa sola düşürme ihtimalin artıyor ne yazık ki, kendimden biliyorum

Bol bol teorik eğitim ve üzerine de bunları uygulama amaçlı bol bol kazasız km.ler yapman dileğiyle.
    xismailaydin bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka 67 mı yanlıs mı gordum usta zonguldak neresınden bende zonguldaktayım tanışalım kaynaşalım

Alaplida ikamet ediyorum,inşallah tanisiriz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

Alıntı sundowner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    albayrak84;

kardeşim hayırl
    Pı olsun öncelikle Allah kaza bela vermesin.Güzel motor.

Yaw şu muhabbet den sıkılmadınız mı artık ilk motor,son motor adam araştırmış almış,şimdi ki nesil biraz daha çabuk öğreniyor.Birileri illaki 125 cc ila başla sonra 250cc falan bırakın kardeşim bunlar eskiden di.Şimdi motorlar gaz tepkisi viraj kabiliyetleri ve frenlemesi bugün ki şartlar ve nesiller için üretiliyor.Kim bunun aksini söylerse yaş olarak ileri yaştadır.Onlara saygımız sonsuz ama bırakında kardeşim motoruna ısınarak binsin sevsin.
    Elbette ki tecrübe çok ayrı bir şey ona sözümüz yok.Bu sitede vardır eminim yüksek cc ile başlayan onlara bu muhabbet yapılmış.Adam motoru almamış olsa dersin ki biraz küçük cc ile başlarsan hem paran hem canın yanmaz ama kardeşim motoru almış 1500 km de yapmış.Ha demekki bu kişi akıllı, eline hakim.

Güzel kardeşim tekrar hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin...

Kanaatkârlık, fakiri zengin, tamahkârlık ise zengini fakir yapar.

Ayakkabılarım olmadığı için üzülürdüm, ta ki sokakta ayakları olmayan adamı görene kadar. Balzac
    Tesekkur ederim iyi dileklerin ve ilgili mesajin için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:20 ----------

Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MotorunuZ çok güzel Hayırlı olsun. Yazılarınızdan da anlaşıldığı üzere yeni başlamış olan birisine göre oldukça biliçlisiniz Rabbim güle güle kullanmayı nasib etsin. Benim takıldığım nokta şu oldu ; o motor açıkta dışarda dururken nasıl gözünüze uyku giriyor
    Tesekkur ederim,bilinçli olmaya ve geregi lgibi davranmaya azami özen gosteriyorum.Uykuya yapcak bisey yok alabildigim önlemlerimi aldim,tabi sunuda ekliyim küçük bir sehirdeyim ve 20 yili sakindir ayni mahalledeyim Allahin izniyle birşey olmaz inşallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

Alıntı Baraza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun en güzelini yapmışsınız güle güle kullanın benimde planlarımda 500r var bakalım 1-2 sene içinde zaman ne gösterecek
    Tesekkur ederim,inşallah sizde gonlunuzde olan motoru alabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

Alıntı zheroen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor hacimi gören ezbere konuşuyor
    sınıfına göre hiçte agresif değil.çok öngörülebilir bir motor
    millet 600cc ss lerden 100 cc az diye baya tehlikeli zannediyorlar heheheee
    Haklisiniz,500cc ibaresi direk safkan yaris ati muamelesi yaptirtiyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Duvara montajladığın parçadaki civataların başlarını bozarak hırsızın onları sökmesini önleyebilirsin.
    Ayrıca zinciri sadece janttan değil de jant +şaseden geçirmelisin.
    Teşekkürler,civara baslarini simdilik bozdum.1-2 gün içinde kaynakla saglamlastircam.Zinciri heśapta uzun
    almistim ama hesap tutmadi osekilde gecirmek icin bili motoru duvara yanastirmaya bayaga ugrasiyorum hatta ufak ufak egzostuda cizdim malesef.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:37 ----------

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem giriş kat, neden motoru evin içine almıyorsun?

Bu arada hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın umarım. Bu motorun ilk testini izlemiştim sanırım, nc 700den daha canlı olduğunu söylemişlerdi güç olarak aynı gibi görünmelerine rağmen. Normal olarak fazla değil hatta gücü az bile ama yine de ilk motor olduğundan dikkati elden bırakmamanı tavsiye ederim. Bir de eğer grenajları cbr250 gibi ucuz değilse eğer, onlara da ufak da olsa bir koruma yarlamaya calısırsan iyi olur, ilk motor ne de olsa, olduğu yerde ya da çok yavaş hızda yere düşürme ihtimalin her zaman için var, en azından grenajlar zarar görmez.Ben olsam öyle yapmaya çalışırdım, acemisi olduğun motoru, hele ki biraz da ağır geliyorsa, sağa sola düşürme ihtimalin artıyor ne yazık ki, kendimden biliyorum

Bol bol teorik eğitim ve üzerine de bunları uygulama amaçlı bol bol kazasız km.ler yapman dileğiyle.
    Tesekkur ederim keşke eve alabilmek mümkün olsa apartman dairesi ve giris uygun degil cok kafa yormustum bu fikre ama mumkunu yok
    Karenajlar icin baslarda dusunmustum ama sonradan pek ustune durmadim.motor 196kg ama garip bir sekilde agir gelmiyor,dengeli olmaya calisiyorum,dusuk surat dönüşlerde eğime gore ayak destegi ile domeye ugrasiyorum.pratik olarakta kontra ve fren calisiyorum firsat buldukca.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Özelden konusalim mi bazi sorularim olacak

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Hmşeri Sayılırız. CBR 250 R nın Azcık büyümüş Hali Hayırlı Ugurlu Olsun. Hiç yoktan kardeşim Bi kamera bağlat güvenlik açısından. Ben Garaja Bağladım Kamera o derece

Motosikleti
    600 rr
    kilit olayını iyi çözmüşsün mantıklı bir yaklaşım tebrik ederim sac çelik olasaydı bari

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duvara yaptığın kilit hoşuma gitti. benim motor da sürekli dışarda duruyor ve bağlayacak yer konusunda sıkıntılar yaşıyorum ara sıra.
    Ben de bahçe duvarına bağlıyorum. Bir seferinde dalgınlıkla arka tekere bağlı olan zinciri çıkarmadan gazladım. Sonuç: Ben yerde, duvar da yıkıldı. Bir dünya masraf çıktı. Dikkatli olmak lazım.

Bu arada motor çok güzel, güle güle kullansın arkadaş.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)