Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Fahiş trafik sigortaları!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Aksiliklerin olmadığı bir dünya düşünsene ne sıkıcı olurdu. Bu tip şeyler maalesef yaşanıyor ve yalan söyleyerek birini cezalandırmayı ben de doğru bulmuyorum. 6TLlik kesinti bence yeterli olurmuş. Bu arada vakit benim için en önemli şey demişsin ki çok doğru bence de ancak bir gününü düşünsene aslinda boşa geçen ne kadar zamanımız oluyor. Eger atomu parçalayan bir bilimadamı değilsen bence kalp kırmaya değecek bir mesele değil. Yanlış anlama lütfen bu benim tamamen şahsi fikrim.
    acayüp bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki XF-650
    Reverse arkadaşım sadece kendini kandırıyorsun. Ayrıca için hiç rahat değil rahat olsaydı şimdiye kadar unutmuştun. Sende yanlış yaptığını biliyorsun.
    acayüp bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Hayır arkadaşlar ben sadece durumu sizlere açıklamaya çalıştım. Gerçekten içim çok rahat. Siz kendi bildiğiniz gibi, ben de kendi bildiğim gibi yaşayalım.
    Umarım her zaman sizin gibi düşünen satıcılar, sigortacılar, bankacılar çıkar karşınıza.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:38 ----------

Ha bu arada, hep yanlış yaptığımı söyleyip duruyorsunuz. Uzun uzun mesaj yazıyorum, kimse okumuyor galiba var mı verecek yanıtınız?

Olaya dar bir bakış açısıyla bakıyorsunuz.
    Son bir soru daha sorayım da durumu daha iyi kavrayın:
    Peki o sigortacı ben poliçeyi oradan satın almak zorunda kalayım diye böyle bir şey yaptıysa?

@bikerboi size de bol aksilikli eğlenceli bir ömür dilerim. Ben almayayayım, sağolun.

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    turkiye'nin sorunu bu iste arkadas. profesyonel degiliz. reverse dogru olani yapmis. o an yalan soylemesi dogru degil lakin kadinin acemi bir sekilde police cikarmasi tamamen kendi hatasi. hicbir sekilde odeme yapmak zorunda da degilken, insafiyet gosterip odeme yapmis.

maalesef insanlarin isteyerek isine gitmedigi bir toplumda yasiyoruz. cogumuz calisirken kendini isine vermiyor. akli baska yerlerde oluyor. kadinin o an aklindan neler geciyordu kim bilir. bu belki ona bir ders olmustur. benzer bir durum basima gelmisti.

burada soz konusu olan para da degil. her seyi maddiyata indirip dusunmemek lazim. neden bir baskasinin hatasini biz odeyelim? o odemeyi yapacagima barinaktaki kopeklere mama alirim daha iyi.

konuya donersek gecen ay, ankara'da halk sigortada 186 tl ye yaptirdim. sifir ybr 125.
    reverse bunu beğendi.

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır arkadaşlar ben sadece durumu sizlere açıklamaya çalıştım. Gerçekten içim çok rahat. Siz kendi bildiğiniz gibi, ben de kendi bildiğim gibi yaşayalım.
    Umarım her zaman sizin gibi düşünen satıcılar, sigortacılar, bankacılar çıkar karşınıza.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:38 ----------

Ha bu arada, hep yanlış yaptığımı söyleyip duruyorsunuz. Uzun uzun mesaj yazıyorum, kimse okumuyor galiba var mı verecek yanıtınız?

Olaya dar bir bakış açısıyla bakıyorsunuz.
    Son bir soru daha sorayım da durumu daha iyi kavrayın:
    Peki o sigortacı ben poliçeyi oradan satın almak zorunda kalayım diye böyle bir şey yaptıysa?

@bikerboi size de bol aksilikli eğlenceli bir ömür dilerim. Ben almayayayım, sağolun.

derdini anlatmadaki sabrına hayranım. he he de geç bence.
    reverse bunu beğendi.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Vay arkadaş ergo sigorta bana fiyat vermiyor beni sakıncalı görüyormuş hey allahım ya saçmalığın daniskası.
    Sigortacı sana en fazla 70-80 tl civarı çıkar dedi ama fiyat veremiyor ergo maalesef 135 tl kekilecem 50 tl ye depoyu doldururdum hiç olmazsa...

Cekomastik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Zorlaya zorlaya 185'e anca buldum ve yaptırdım.

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Alıntı berkerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkiye'nin sorunu bu iste arkadas. profesyonel degiliz. reverse dogru olani yapmis. o an yalan soylemesi dogru degil lakin kadinin acemi bir sekilde police cikarmasi tamamen kendi hatasi. hicbir sekilde odeme yapmak zorunda da degilken, insafiyet gosterip odeme yapmis.

maalesef insanlarin isteyerek isine gitmedigi bir toplumda yasiyoruz. cogumuz calisirken kendini isine vermiyor. akli baska yerlerde oluyor. kadinin o an aklindan neler geciyordu kim bilir. bu belki ona bir ders olmustur. benzer bir durum basima gelmisti.

burada soz konusu olan para da degil. her seyi maddiyata indirip dusunmemek lazim. neden bir baskasinin hatasini biz odeyelim? o odemeyi yapacagima barinaktaki kopeklere mama alirim daha iyi.

konuya donersek gecen ay, ankara'da halk sigortada 186 tl ye yaptirdim. sifir ybr 125.
    YALANA GEREK YOK. Poliçeyi hiç almasaydı. 5 kuruş da ödemeseydi. Hata sizin karışmam deseydi daha onurlu bir davranış olurdu.

Yalan hiç bi zaman çözüm değildir. Gider amirine şikayet edersin, şikayetvar.com'a yazarsın seneye belki hiç ücret almadan yaparlar poliçeni.

Ya da kadına dürüstçe söyleseydi 50 lira kesiyorum diye. Zaten eli mahkummuş anlattığına göre neden yalan söylüyor peki doğru olanı yaptığını düşünüyosa? Yalancı olmak, dürüstlüğü kaybetmek bu kadar ucuz mu?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)