Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yine Zam Yine Zam...

Motovento
    REKLAM ALANI
    sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    cbf 150 ........... 5570 nereye gidiyor bu fiyatlar..........plaka ruhsat derken 6000.Ben böyle fiyatları........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok musterinin alisini kontrol ediyorlar ;

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bende benzine gene zam geldi diye korktum
    F54 ve search16 bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2 elcilerin işine geliyor Hondanın fiyatlarının düşmesini çoğu kişi istemez

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    parayi zamaninda altin yapmadgim iyi olmus,cb daha cok prim yapti. Ulan bari kucuk cc de bukadar yerleştirmeyin ayiptir. 4.150 yapmislar cb yi, anahtar teslim 4600 u bulur.. tum markalar sapitti. Ikinci el satanlar şasirdi.. gerci cb lerin 2. Elde cok uygun fiyatlari var.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kenara 10 tane ata lira koyacağıma keşke bi cbf alsaydım daha çok para kazanırdım pühhh

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Üye olduğum zamanlarda honda zamlarından dolayı konu açıp ceza yemiştim Bu markanın fanatikleri çok,toz kondurmuyolar.Küçük cc motorlara bu fiyat fazla deyince topa tutuyolar beni.Halbuki benim herhangi bir markaya garezim yok.İstenen fiyatlara ve bu fiyatların normal olduğunu savunan insanlara garezim var.Forum sitesi motosiklet kullanıcılarının birlik olma yeridir,birbirlerini savunmaları ve birlik olmaları gereken yerdir ama fanatiklik o kadar fazla ki sanırsınki motoru onlar üretip para kazanıyor.Bu fiyat fazla denince bi dayak yemediğimiz kalıyor.Sonra da fiyatlar arttı gene diye de sızlanıyoruz.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hondanın fiyatları, rakiplerine göre ucuzdu önceden. diğer japonların neredeyse toplamı kadar satmasında da bunun payı büyüktü ama son zamanlarda pazarda istedikleri payı yakalıyıp fiyatları yükseltiyor. tüketicide piyasaya bakıyor honda çok, bu adamlar biliyorda alıyor demekki diye o da alıyor ya da fiyatı görüp, daha kaliteli diye düşünüyor. bir arkadaş vw-honda benzetmesi yapmış, çok doğru. vw'de aynısını yaptı, kuru arabaları 50ye 60a ittiriyorlar.

vw golf geçen sene mi ne yılın arabası seçilmiş, sonra bu seçimlerde hile olduğu söylentisi çıktı. çıkmadıysa da herneyse.

kuzenim öğretmen. 5 yıl önce atandı. geçen ay vw golf aldı 50000tl. bankada 5 kuruş parası yok, 20000borcu var, 1.2 motorlu düz vites, bomboş arabaya biniyor. el freni kollu değilde düğmeli diye hoşuna gidiyor. ah be hocam, emeğin bu kadar değersiz mi yahu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

turkish39 ve Red One bunu beğendiler.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Biz de aldığımız malı yere göğe sığdıramama hastalığı var.Bilhassa küçük cc motosikletlerde bu çok fazla.Zaten pahalıya almışsın ve inan onlara da bakmazsan arıza yapıyor,düşünce grenajı kırılıyor,yağı değişmeden olmuyor,fren balatası bitiyor vs.Firmalara karşı birlik olacağımıza burada fanatiklik yapıp duruyoruz.
    search16 bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bende sym wolf çüler gibi yapayim,sifiri madem 4.600 e geliyor e bide egzoz ve canta koydum 500 de onlar etti 5.100tl.. 5.000 tl ye ilan koyup "acil satilik!pazarlik teklif dahi etmeyin!" Yazayim )) önce öz eleştiri yapıcaz, cbr 250r,ktm duke200,sym wolf250,suzuki inazuma modelleri başlıca örnekler. Hepsi galerici mubarek! Bu modellerden birini dusunuyorsaniz 2. El yarine ayni paraya yada az ekleyerek sifir km alabiliyorsunuz.
    viper17 ve Red One bunu beğendiler.

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda motora bugun email attim bakalim ne yazacaklar zam hakkinda zam 1 nisandan itibaren guncellemis... sizinle paylasicam olmadi fax cekecegim

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    otv 250 cc de %8 ama fiyatlar yerinde.demekki neymiş ötv le alakalı değilmiş bizim gibi yabancının icadına binen ülkelerde bu böyle.enflasyonda durmadan artıyo ucuzlaması beklenemez

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    7 ay önce sıfırını 7000 liraya aldım.2. Elde kar yapcam demekki. Sıfır alacaklar düşünsün ne diyeyim :d

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    maşallah maşallah az gelmiş gene iyisiniz.gece gece demeyeyim diyorum ama nasıl bir ülke abicim burası böyle.1 tane yaa sadece 1 tane motorlu taşıta, alım gücümüz dahilinde sahip olalım.tamam üretemiyoruz,o kadar endüstriyel seviyeye ulaşamadık ama 1 tane ürün be 1 tane alırken yaşam standartlarımızı yerle yeksan eden seçenekler olmasın.devlet bir taraftan yerleştiriyor,distribitör diğer taraftan vuruyor.yazık vallahi yazık.

bir diğer mevzuuda 2.el piyasası.vatandaş böyleyken distribütöre de kızamıyosun çok fazla.bu ne abi allah aşkına.sıfır fiyatından fazla para isteyen insalar görüyorum.fizik kurallarına ters,insan haklarına ters.amacınız ne abi burdaki.özellikle suzuki inazuma kullanıcıları abi altınızda ki motor altın kaplama mı?'2.elinde bir ederi olur be abicim el insaf yaa.sistem oturmuş bence.kim kimi kıstırırsa..
    Red One bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Hani honda hayat ondaydı, hani aldımmı bikere alınıp sorunsuz kullanılacaktı. Bütün forum sitelerinde met ede ede bitiremediniz. Nabzın yoklandığını, sitelerden kullanıcı takipleri yapıldığını siz yazdınız. Buna göre fiyatın düşmesinimi bekliyecektik. Yaptınız ettiniz yazarken japon sevdalısı arkadaşları kastediyorum. Aynı durumu ençok satan çin motosikletlerinde niye göremiyoruz.CBR 250 yi yere göre sığdıramadık, sınıfında tek dedik rakibi yok dedik. Firma, bak bu Türk'ler çok memnun çok sattık fiyatını düşürelimmi diyecekler. Aklıma kendim ettim kendim buldum şarkısı geliyor.
    viper17 bunu beğendi.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Honda bomboş sıradan üretim balkon arka maşalı motorları tek bir motor bloğu ile ürettiği bir sürü standart modeli ve paso artan fahiş fiyat politikasıyla her geçen gün gözümde biraz daha küçülüyor.Servisinden başka ne teknoloji nede fiyat olarak bi artısını göremiyorum artık geri bile denilebilir
    viper17 ve Red One bunu beğendiler.

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Bu da demek oluyor ki habire motor degistirmemek lazim. Sadik bi atin olacak, o seni sen onu yillarca tasiyacak. Aksi halde artan talep karsisinda, firmalar fahis fiyatlarla arz yaparlar...

Motosikleti
    cf moto 400
    Hondacılar düşünsün valla CBR Lara 5 kuruş vermem bir ara yeltendim sonra yanlıştan dönüp doğru yolu buldum.

Recogss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125 r
    28.03.2014 tarihind aldım hondamı 6300 tlye

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Euro şu an Aralık sonu seviyelerine kadar geriledi. firmalar ise şubat ayında yeni fiyatlarını belirlediler. 2014 fiyatları belirlendiğinde euro 3,2 idi. şimdi 2,9 un altında. peki motosiklet fiyatları ucuzladı mı? hayır.

bu saatte motor almayın. kur daki bir kaç puanlık yükselişi hemen fiyatlarına ekleyenler bi zahmet kur düştüğünde de fiyatlarını düşürsünler.
    viper17 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)