Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

buyrun 30 dakikada kapınızda servisinin kötü ve acı sonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Alıntı cbfhastası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ŞAHSEN BEN DOMİNOSTA MOTOKURYEYİM BİLDİĞİNİZ ÜZERE 30 DK OLAYI VAR Kİ İNSANLAR O KADAR BEDAVA MERAKLISI Kİ 31. DAKKADA GÖTÜR ÜCRETSİZ İSTİYOR BENİM GÜNLÜK VERDİĞİM PARA DÜKKANA 650 700 LİRA İKEN ALDIĞIM NET MAAŞ 900 TL 1 GÜNDE MAAŞ ÇIKARIYOLAR NİE HERKEZ 30. DAKKADA PİZZAYI ALSIN ELİNE DE ELEMANIN S..KLEYEN KİM NE HALDE GİTTİĞİMİZİ NELER YAPTIĞIMIZI İSTEMEYEREK DE OLSA HIZLI GİTMEMİZİN TEK SEBEBİ BU İNSANLAR DİCEK VE YAPÇAK BİŞEY YOK PATRONUN GÖZÜNDE ELEMAN ÖLDÜKTEN SONRA 3 GÜN YAŞAR HATIRLANIR 4.GÜN YENİSİ GELDİĞİNDE UNUTULUR GİDER
    Pizza kavramı böyle ışte. Bu gavur yiyeceğini bir türlü sevemedim zaten.
    Allah c.c. yardımcınız olsun kazasız günler ve lütfen yavaş gidin sokayim parasına size bişey olmasın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    elantronikçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    Bende paketçiyim. Üzüldüm şimdi zaten 3 kuruş para kazanıyoruz. Hayatının baharında çok yazık olmuş. Tabi kask takmamasıda kendi hatası.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı cbfhastası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ŞAHSEN BEN DOMİNOSTA MOTOKURYEYİM BİLDİĞİNİZ ÜZERE 30 DK OLAYI VAR Kİ İNSANLAR O KADAR BEDAVA MERAKLISI Kİ 31. DAKKADA GÖTÜR ÜCRETSİZ İSTİYOR BENİM GÜNLÜK VERDİĞİM PARA DÜKKANA 650 700 LİRA İKEN ALDIĞIM NET MAAŞ 900 TL 1 GÜNDE MAAŞ ÇIKARIYOLAR NİE HERKEZ 30. DAKKADA PİZZAYI ALSIN ELİNE DE ELEMANIN S..KLEYEN KİM NE HALDE GİTTİĞİMİZİ NELER YAPTIĞIMIZI İSTEMEYEREK DE OLSA HIZLI GİTMEMİZİN TEK SEBEBİ BU İNSANLAR DİCEK VE YAPÇAK BİŞEY YOK PATRONUN GÖZÜNDE ELEMAN ÖLDÜKTEN SONRA 3 GÜN YAŞAR HATIRLANIR 4.GÜN YENİSİ GELDİĞİNDE UNUTULUR GİDER

Böyle konular çok üzücü Allah hepinize kolaylık versin ben kurye değilim ama motosiklet delisi olduğum için şehir içinde çok gezerim o kadar çok insan bile denmeyecek sürücüye rastlıyorum ki insanın çekip silahı hepsini indiresi geliyor trafiğe silahla çıksam her an katil olacak seviyeye geliyorum neredeyse o derece kaç kişiyle dalaştım ben bilirim döv söv döv söv bitmiyorlar her geçen gün çoğalıyorlar .......lar.

Aman arkadaşım çok geç olmadan ya başka bi işe geç yada bilemiyorum aşırı dikkatli davran kazasız sürüşler.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkada "A2 ehliyetli eleman araniyor" yaziyor.. daha cok eleman lazim ölenlerin yerine koymak için.
    kaç tane suçlu var? Ökuz gibi yola firlayan adam? Yada 62 yasinda adamin trafikte dolanmasina koşulsuz izin veren devlet? Teslimat icin sure koyan şirket? Bunu bilerek o firmalardan sipariş veren insan? Maaşindan kesilmedigi halde canı pahasına acele eden kurye? Bence tek bir suclu yok,bu ekip işi.. organize cinayet.
    öyle...
    cezası da 3-5 ay!
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    cbf150
    TEŞEKKÜR EDERİM BİZDE ARTIK OYLE YAPIYORUZ ZATEN TAKMIYORUZ PEK FAZLA PATRONUN LAFLARINI DUALARIN VE TEMENNİN İÇİN TEŞEKKÜRLER TEKRARDAN
    Alıntı halilom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pizza kavramı böyle ışte. Bu gavur yiyeceğini bir türlü sevemedim zaten.
    Allah c.c. yardımcınız olsun kazasız günler ve lütfen yavaş gidin sokayim parasına size bişey olmasın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle konular çok üzücü Allah hepinize kolaylık versin ben kurye değilim ama motosiklet delisi olduğum için şehir içinde çok gezerim o kadar çok insan bile denmeyecek sürücüye rastlıyorum ki insanın çekip silahı hepsini indiresi geliyor trafiğe silahla çıksam her an katil olacak seviyeye geliyorum neredeyse o derece kaç kişiyle dalaştım ben bilirim döv söv döv söv bitmiyorlar her geçen gün çoğalıyorlar .......lar.

Aman arkadaşım çok geç olmadan ya başka bi işe geç yada bilemiyorum aşırı dikkatli davran kazasız sürüşler.
    BENİM ÇALIŞTIĞIM MEVKİDE SÖYLEDİĞİNİZDEN O KADAR ÇOK VARKİ SAYMAYI UNUTURSUN MATEMATİĞİN YETMEZ BİR GÜN BUGUN HİÇ KÖTÜ SÜRÜCÜYE DENK GELMEDİM DESEM BİSKÜVİ DAĞITICAM O DERECE BİR ARALAR DÜŞÜNÜYORDUM SİLAH ALAYIM ÜSTÜMÜZDE YÜKLÜ PARA OLUYOR HIRSIZLIĞA KARŞI KORUNURUM DİYE DE ŞİMDİ TRAFİKTE SİLAH ALIRSAM HIRSIZDAN ÖNCE ÇOK SÜRÜCÜ ÖLÜR DİYE VAZGEÇTİM GERİ ALLAH İZİN VERİRSE MÜDÜRLÜĞE YÜKSELİCEM 3-5 AYA KADAR HAZIRLIKLARA SINAVLARA BAŞLADIM İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA BIRAKMAYI UMUT EDİYOR SİZE DE DUALARINIZ İYİ NİYETLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM

ALLAH TÜM MOTORCULARIMIZA KAZASIZ BELASIZ CEZASIZ KEYİFLİ SÜRÜŞLER NASİP ETSİN
    SAYGILARIMLA..

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eğlesin, geride kalan acılı insanlara da sabır versin.

Bir firmanın yaptığı böyle saçma promosyonun bedavası bir gencin hayatına mal oldu, bugüne kadar pizza yemedim kazanmasın şeref...ler.

Motosikleti
    hd200 evo
    Arkadaşlar kardeşimiz kaskı yoktu bu arada ( KASK TAKMAYI İHMAL ETMİYELİM KASK CANDIR GERİSİ HEYACANDIR)

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapılan hatalar
    Maskesiz korumasız motora binmek
    Cadde üzeri ara sokaklardan araç çıkabilir gibi bir ön yargı ile hereket etmeliydi
    Sağ şeridin soluna yaklaşık gitmeli kamyonu görünce fren yapmayıp fazı açıp in sola geçip getmeliydi
    Türkiye deke kasapları eğitemezsiniz siz bulunduğunuz kurtlar sofrasında yaşamak için tüm tedbirleri almanız gerek
    İşe iidup geldiğim yıl dört şeritli oldukça sakın bir yol. Ama ismi lazım olmayan sürücüler 3 şeridi bırakıp tam sıfırından geçiyor p.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)