Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Aceminin günlüğü

Motovento
    REKLAM ALANI
    ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Sıfır lastiğin yaklaşık 200 km rodajı vardır. Alışma devresi sonunda fren performansını gösterir. Derler kitapçıklarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır lastiğin yaklaşık 200 km rodajı vardır. Alışma devresi sonunda fren performansını gösterir. Derler kitapçıklarda
    Sıfır değildi.Çıkma lastikti orta halli, ne çok iyi ne çok kötü.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Motosikleti
    Apache *11
    Motoru bilmediğiniz bir tamirciye götürdüyseniz,işiniz bittikten sonra her yerini kontrol edin.Takmadığı vidalar felan olabiliyor benim gibi egzozu kırmayın !
    rogget ve ozwizard bunu beğendiler.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru bilmediğiniz bir tamirciye götürdüyseniz,işiniz bittikten sonra her yerini kontrol edin.Takmadığı vidalar felan olabiliyor benim gibi egzozu kırmayın !
    evet bir önceki götürdüğüm ustaya tavsiyeyle gitmiştim motoru bıraktığımda gidon püskülleri dışında sarkan birşey yoktu aldığımda sarkan biton şey vardı aldım anahtarı tek tek sıktım takmadığı şeyleri taktım yağ deiştirirken kornayı aküyü niye sökmiş bir türlü anlıyamadım.umarım ı-phone dediği ve 170 lira aldığı yağ komili değildir.daha sonraki ustam güvenilir ama km rediktörü değiştirttim sonra bijonu kendim sıktım nasıl bir paranoya olmuşsa artık

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar lastiğiniz orta yada iyi değil çok iyi olsun elverdiğince. Onlar taşıyor sizi inanın 300 500 tl için kaza yapmaya değmez.
    hasanrs ve rogget bunu beğendiler.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alıntı Afyonlu_Cash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisi görünce Ters yola Gir Roketle..
    Üstünden Bayağı Geçmiş Ama, Bu Alıntı Yaptığım Arkadaşın Avatarındakileri Yapma + Olarakda Böyle Bir Avatar Koyan Kişiyi Sallama.
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

ozwizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Park ederken meğil olan yere baş aşağı park etme zira 250 kiloluk motoru geri geri çıkaramıyorsun. Haliyle garsondan yardım isteyip allah ne verdiyse itmeye çalışıyorsun inanın o motoru öyle araba gibi kafadan sokup, allah ne yaptım, dedikten sonra iş işten geçmiş oluyor.

Mutlaka kaskının kayışını tak, aksi taktirde 150 ile giderken, bu bilmem ne yaptığımın kaskı niye takırdıyo lan diye kafayı yiyip duruyosun.

Cüzdanını montun cebine koy, cüzdanla oturma, bütün geldiğin yolu tersten gitmek zorunda kalıyorsun tabi kafa yerde, berde lan bu cüzdan diye risk alıyorsun
    ahmetersoz1, ercan41 ve halilom bunu beğendiler.

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Arkanda yolcu varken yada yük 1. viteste yalnız gibi birden hızlı kalkayım diye çok gaz verme ön tekeri gök yüzünde görürsün .. Olursa böyle bişey abanın arka frene düzelir

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Ani Fren Yapmam Gereken Durumlarda Gazı Kapamadan Frene Basmak ve Motorun Enteresan Hareketler Yapması Sonucunda Düşeyazmak

Mucur yolda viraja hızlı girdim sonuç motorla beraber 2-3 takla attım nasıl kucaklamışsam sol ayağımı kırdım

Dalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor Daytona 250CC 6c
    Geçen hafta eğitime başladım ilk sürüş ve vitesliyle başladım ara ara motorda gariplikler oluyordu sonra stop etti tüh dedim stop ettim falan lakin göstereye bakınca yakıtın bittiğini gördüm ) yani göstergeye arada bakmak lazımmış ) birde yakıtı bitmek üzere olan motorla slalom falan iyi yapmışım gene ..
    soycan bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    bende geldim acemiler olarak yoldaki köpeklere cok dikkat bazıları çok cesur olabiliyor 4 sene önce başıma geldi kaçar diye bekledim ama kopeğe ortadan girmişim enson hatırladığım kopek ben ve motor yerde sürükleniyorduk
    ozwizard bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr250r
    yeni başladığınızda bu motor nasıl stop ediyor çok öne atıyor mu ? diye merak etmeyin. bilerek elimi debriyajdan çektim ve evet öne atıyor ama düşmedim ben
    ozwizard bunu beğendi.

F10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Lastik havalarınızı sık sık ve lastikler soğukken kontrol edin. Sonra benim gibi 15 km/h ile kavşağı dönerken asfalt ile yakın ilişkiler kurabilirsiniz
    ozwizard bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R-125
    Merhabalar,
    -Motoru çalışmaz halde iken elinizde taşırken dahi ayakligi kapatın kaldırımdan veya yüksek bir yerden indirirken yatabiliyor
    -Çift yönlü trafiğin aktığı bir yolda karşı yönde 4lüleri yanar halde park halinde bir araç varken sinyal verip U dönüşü yapamaya kalkmayın flaşörlerini kapatmadan direk üstünüze surebiliyor panikten motoru yatirabilirsiniz,
    - Rampa aşağı virajlı bir yolda çok yavaş gidin virajı kapamış gelen trafik canavarları birden ortaya çıkıyor, bankete düşüp sürüklenebiliyorsunuz,
    Keyifli sürüşler )
    ozwizard bunu beğendi.

supporter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    -ayaklık !
    - neyyyy?
    -ayaklık !!!
    - lan ne dıon
    ÇAAATTTTT
    olm ayaklık acık kalmıs kormusun !
    kngsze ve halilom bunu beğendiler.
    Kasksız gezen babam olsa yüzüne bakmam !
    Bizim evde son lafı ben söylerim ' Peki Hanım'

Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı supporter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -ayaklık !
    - neyyyy?
    -ayaklık !!!
    - lan ne dıon
    ÇAAATTTTT
    olm ayaklık acık kalmıs kormusun !
    İmza mükemmel
    supporter bunu beğendi.

supporter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmza mükemmel
    bakma sen asarım keserımlere cogu abıın bu sekıldedır emın ol
    halilom bunu beğendi.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)