Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni üye yeni kask almak isterse ustalar ne önerir :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf150
    yeni üyeniz yeni kask alma düşüncesinde orta halli 150 ila 250 arası çene açılır veya fullface vizörlü çok ses almayıp kafayı saran bir kask arıyorum benim gördüğüm bi model hoşuma gitti mds marka m13 solid kask sizce nasıldır tecrübeli ustalarım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Caracal 200
    Ls2 lere bak

Motosikleti
    cbf150
    ls2 ff370 easy güzel de daha iyisi var mı varsa hangi modeller rahat iyi veya ls 2 den daha rahat biraz pahalı ne var bildiğiniz fikirleriniz benim için önemli

İhtiyarbebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    çene açılır alma derim, güvenlik konusunda iyi değil. ayrıca 250 liraya kadar olan çene açılırların aç-kapa mekanizmaları çok kısa sürede gevşiyor, bozuluyor, kapanmıyor yada açılmıyor. fullface al. alırken, hafif olmasına, bol olma masına, çok sıkmamasına dikkat et. almadan muhakkak dene, online sipariş üzeri alma. biraz zor otursun başını iyice sıksın (zamanla gevşeyecek) taktıktan sonra tam karşına bakarak sağ ve sol tarafları görmeye çalış. görüşü çok daraltan kasklar türedi, onlardan uzak dur. en önemlisi her zaman tak. 100 mt gidip gelecem deyip takmadığı için alnına dikiş atılan arkadaşım var.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    ls2 nin ff370 miydi? Beko'nun kullandigi iste, fiyatina gore gayet memnundu..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    Caracal 200
    aynen çene açılır kask alma fullface al ve altın elbiseli adamın kask alırken neye dikkat edileceğine dair videosunu izle

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    LS2 FF370 aldım. Özellikle vizörü çok güzel işliyor. Şimdilik memnunum.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Cene acilirda iyidir kirmizi isiklarda aciyorum ceneyi ohh kendime geliyorum mis gibi ruzgar kalibi full faceye gore daha buyuktur ff 370 sol taraftan ruzgar alır

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ls2 nin ff370 miydi? Beko'nun kullandigi iste, fiyatina gore gayet memnundu..
    Yok eren abi
    Ben ff396 kullanıyorum.
    300 tl civarı.

Fullface . Ben gayet memnunum.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

loop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Usta değilim fakat, SHARP testine de bir bak derim:
    http://sharp.direct.gov.uk/
    İlim, irfan, teknik, mühendislik vs.

Motosikleti
    cbf150
    sharp testini izledim ancak kasklarının fiyatlarını satılan yerlerini bulamadım :( birde sormak istediğim şuydu 150-250 arasına hangi markalar en rahat kullanım sağlıyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

venom nasıl bir kask markası bilgisi olan var mı ? fiyatı ucuz güzel bişeye benziyor kullananızın veya bileniniz varsa yardımcı olabilir mi?

sailorpigeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VN 800 Vulcan Classic
    Motorsiklet eğitimi almış biri olarak tavsiyem çene açılır kask yerine tam kapalı kask almandır.Çünkü allah korusun kazalarda alacağın ilk darbe çene bölgesidir ve çene açılır kaskın pimi de o darbeyi kurtarmaz.Fiyat aralığına göre alınabilecek kask bence LS2 351.Sharp testinden 4 yıldızlı.

Motosikleti
    cbf150
    ANLADIM TEŞEKKÜR EDERİM

R@M@Z@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    walahı bende 4 aydır ls2 ff370 easy grı kask kullanıyorum cene acılır 250tl ye almıstım gayet memnunum tabı herkesın tavsıyesı full face guvenlık acısından ama nefes darlıgım var Tİme_shİft42 'nın dedıgı gıbı ısıklarda fılan acıyorum pöfür pöfür havamı alıyorum yesılde kapatıp dewam maddıyat olsada nolan cene acılır alabılsek keske )))

Recogss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125 r
    http://www.n11.com/gdr-motosiklet-kaski-hf-816-skull-grafik-siyah-kirmizi-P12933857

ben bu kasktan kullanıyorum 10 numara 5 yıldız tavsiye edilir

Motosikleti
    HONDA CBR125R REPSOL , KTM DUKE250 ABS
    Kasklardan gayet memnun olan abilerim, bu memnuniyetiniz kazada sizi çok iyi koruduğu için mi yoksa şekli şemali yerinde olduğu için mi ?? Bunu da belirtirseniz bize dahada yardımcı olursunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)