Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

karaktersizler

Motovento
    REKLAM ALANI

geçmiş olsun ve kimsenin başına gelmesin inşallah çok üzücü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun , tanıdık polis varsa ona ulaş
    sinadra bunu beğendi.

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Gecmis olsun. O kadar bilincsiz sofor varki. Ne yapacagiz bilemiyorum..
    sinadra bunu beğendi.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    hep söylerim söylüyorum ve söyleyeceğim: hastasıyız, seviyoruz, bırakamayız ama bu ülkede motora binmek akıllı işi değil.
    sinadra bunu beğendi.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Geçmiş olsun. Çivisi çıkmış memleketin

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun, adaletin ........

Motosikleti
    yamaha rx 115 , MZ 251 , MZ 301
    bnde iskendrunluyum bnce direk plakasını alıp savcılığa suç duyurusunda bulunmalıydın maddi hasar var ortada ayrıca sürüklenmişsn falan mobese görüyorsa o anı.. git savcılığa peşini bırakma deli gibi tazminat alırsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

tabi senn bu davayı kazanablmn için hasar kaydı olşturmalydn fotograf falan cekmelydn tamir yaptrdysan yaptgn harcamanın fişi yada faturası olmalı. ama mobese de plaka falan görnysa bunlara gerek yok.

Motosikleti
    rks 150
    ya işte ilgisizlik gittim emniyet müdürlügüne dilekçe bile verdim bekliyoruz köşede itfaiye var dogru abi isteseler anında bulurlar ama nerde insanın kıymeti yok ülkemizde ya dikkatliyimdir hemde çok fazla ama adam durdugu için geçeyim dedim o bastı yola çıktı telefonla konuştugunu göremedim filimliydi camları hepinize teşekkur ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:48 ----------

abi hertarafa şikayet ettim plakayı nerden göreyim yan dan girdi yola kurtarım derken göremedim kurtuldm arabadan ama yatırdık işte

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

faturayı yaptırırım 100 lira bişe degil ama adamın canını sıkan para motor degil biz sag olalım en kıral motoru çekeriz istedikten sonra ama bişe oldumu acaba diye biryeri kırıldımı diye hiç içi sızlamadımı acaba yada

JackofSpades - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (2006)
    -Yaşadığın olay oldukça vahim. Bazen araç kullanan mağara adamları trafikte kasıtlı olarak böyle hayvanlıklar yapabiliyor. Polisler de, bi kazada motorsiklet var ise suçu direkt onda arıyolar. Sen ne kadar mağduriyetini dile getirsen de onlar seni suçlu olarak görüp ciddiye almazlar, olaydaki aracın plakasını aldıysan direkt savcılığa git. Başka da çözümü yok bu işin. Savcılık talebiyle kamera kayıtlarını incelerler ancak, olayın üstünden zaman geçerse kayıtlar silinir acele et.

Motosikleti
    rks 150
    şikayette bulundum savcılıga ama mobesa yok muş bulundugum yerde varda aslında bunların bakası yok abi anlıyacagın peki ben orda ölsem mobesa yok diye katil elini kolunu sallıya sallıya gezeçekmi merak konusu ya

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun polisten yana bişey bekleme adam hırsızı uğursuzu yakalasada maaş alıyor yakalamasada
    harleybaba bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA VARADERO
    GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM.UCUZ ATLATMIŞSIN. BEN ÖYLE TİPLERE HAYVAN DİYEMEM KÖPENGİME YAZIK OLUR...GARDIMIZI ALICAZ BAŞKA YOLU YOK...
    M.balibey bunu beğendi.

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Geçmiş olsun. Var abi öyle şerefizler.

Ben de ilk motorumda bir arabanın ani hareketinden kaza yapmıştım. Mahalle arası tenha bir yolda bu şerefsiz yolun ortasında çaprazlama durmuş. Ben de önünden geçeyim dedim. Eleman aniden kalkış yaptı ben de frenlere asıldım Allahtan hızım falan yavastı ama ani asılınca durmaya yakın ön teker kaydığından kendimi yerde buldum ve elemanın şöför kapısına 1 metre kalan falan durdu motor.

Bu şerefsiz ne yapsa beğenirsin camdan kafayı çıkarıp kapıya dokunmuş mu motor diye baktı, sonra çekti gitti. Ben yerde öylece izledim adamı. Bir özür, birşeyin var mı diye sorma falan nerde

Bana bir sol aynaya mal oldu tabi bu olay.

Motosikleti
    rks 150
    geçmiş olsun evet abi bundan sonra gardımı alıcam bende

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)