Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sonunda Alıyorum TVS APACHE 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba sevgili abilerim babamı sonunda ikna ettim ve apacheyi aldırıyorum ama 2012 mi 2013 mü alsak karar veremedim aralarındaki farklar neler abilerim açıklarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
    hasanrs bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Hayırlı olsun şimdiden, aralarında teknolojik olarak motor gücü olarak, titreşim olarak en ufak bir fark yok sadece far ve karenajlarda azıcık fark var birde arkateker 2012 ve öncesinde 18 2013 te 17 cant.

Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şimdiden, aralarında teknolojik olarak motor gücü olarak, titreşim olarak en ufak bir fark yok sadece far ve karenajlarda azıcık fark var birde arkateker 2012 ve öncesinde 18 2013 te 17 cant.
    teşekkür ederim abicim 2012 model alıcam geri kalan parayada korumamı alıcam ve sizden öğrendiğim kadar ilk lastikleri değiştirmeliyim ne önerirsin

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    2013 al bak sonrada neden 2013 gibi şekil değil dersin zarara girersin satarken

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    yenı kasa al eskısı elınde patlar satarken cok zarar edersın hem daha yakısıklı
    www.erkakurye.com

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Commuter lerin en hızlısı en apaçi si Apache.. Yeni kasasıyla gerçekten göz dolduruyor ybr ve 2013 yeni kasa modelinin arasında o mu bu mu diye mekik dokuduğum Tvs nin göz bebeğidir kendisi. İri cüssem nedeniyle bir türlü beni ybr almaya yanaştırmayan model. Bana kalırsa 2013 al derim görünüş açısından eski kasaya göre daha cezbedici özellikle yeni renk kombinasyonu çok hoş. Eski modelde de yeni modelde de kısa (5 er km) artçılık tecrübelerim oldu bana 2013 olan daha rahat geldi. (psikolojik de olabilir) Benim oyum 2013 kasayadır ama zevkler renkler mukayese edilmez sonuçta kullanacak olan sensin hoşuna gideni al ayrıca imkanın varsa kesinlikle üstlerine bin birkaç tur at karar vermende fazlasıyla yararına olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Eğer kullanma deneme fırsatın varsa denemeden alma 2013 kasanın göstergelerın ordan yani ön kafadan zangır zungur titreme sesi gelio henuz 650 km de bıktırdı beni..

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim 2012 model alıcam 2013 alırsam lastiklerini değiştiremem ve en önemlisi koruma alamam kask mont dizlik koruma almak için 2012 model alıcam hepinizr tekrardan teşekkürler

Sosyete59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy s
    2013 çok iyi görünüyo

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Güzel seçim. Hayırlı olsun.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)