Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

PULSAR200 vs DUKE200 benzerlikler.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt07'ye 17bin verene kadar 21bine xt660z tenere alınır.

xt660z tenereye 21 bin verene kadar 2006-2007 cbr 1000rr alınır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xt660z tenereye 21 bin verene kadar 2006-2007 cbr 1000rr alınır
    Cbr'a 23bin verene kadar 26bine zx10r alınır. D:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-temiz-bakimli-ekstrali-yesil-zx-10r-halilhayabusadan-98804123/detay

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr'a 23bin verene kadar 26bine zx10r alınır. D:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-temiz-bakimli-ekstrali-yesil-zx-10r-halilhayabusadan-98804123/detay
    Temiz ikinci el Hayabusa varken zx10 na laf düşmez üstüne biraz daha koy Hayabusa al 26-29 tl arasına ustaya göstermeden alma bu arada

En sonunda Hayabusa aldırdık arkadaşa :d

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Abicim hayırlısı olsun çok güzel bir şeçim yapmışsın.Hayırlısı olsun pulsar'ı kötüleyenleri inan anlamıyorum aynı motora Honda çıkarda ve 12000'den satsa kimseye pahalı gelmez.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...est-ettik.html
    Bu arkadaş Duke 200 kullanıcısı ve pulsara bayılmış bence daha birşey yazmayada gerek yok

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz ikinci el Hayabusa varken zx10 na laf düşmez üstüne biraz daha koy Hayabusa al 26-29 tl arasına ustaya göstermeden alma bu arada

En sonunda Hayabusa aldırdık arkadaşa :d
    Hayabusaya 30bin verene kadar 40bin civarına temiz s1000rr alınır :D

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Konu dağılmış sanırım. Açık artırmaya çıkılmış gibi bir hal almış. Konunun amacı ktm ile bajaj kıyaslamasıydı sanırım. daha önce yazmıştım tekrar buraya yazayım. KTM nin yüzde 47 lik hissesi bajaj'a aitmiş. KTM ile ve aynı zamanda diğer japon markalar ile bajaj'ın hem üretim, hem teknoloji, hemde parça anlamında ortak üretimleri varmış. Yılda 10 milyon motorsiklet üreten ve bu ürünleri gerek iklim, gerek yol şartları, gerekse de ekonomik düzey olarak dünyanın en zor coğrafyasında yani Hindistan'da kullanılan ve kendini kanıtlamış bir markadan bahsediyoruz. Takım tutar gibi ve fanatikçe motor markası ve modeli tutma alışkanlıklarımızı bırakıp fiyat/maliyet/performans/verim açısından olayları incelersek daha sağlıklı sonuçlara varacağımızı düşünüyorum.
    Piyasaya farklı marka ve modellerin girmesi, rekabetin artması, tüketici lehine olacaktır. Dolayısıyla bu farklılıkları desteklememiz ve cesaretlendirmemiz bizlerin lehine sonuçlanacaktır.
    designserhat ve arslan26 bunu beğendiler.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu dağılmış sanırım. Açık artırmaya çıkılmış gibi bir hal almış. Konunun amacı ktm ile bajaj kıyaslamasıydı sanırım. daha önce yazmıştım tekrar buraya yazayım. KTM nin yüzde 47 lik hissesi bajaj'a aitmiş. KTM ile ve aynı zamanda diğer japon markalar ile bajaj'ın hem üretim, hem teknoloji, hemde parça anlamında ortak üretimleri varmış. Yılda 10 milyon motorsiklet üreten ve bu ürünleri gerek iklim, gerek yol şartları, gerekse de ekonomik düzey olarak dünyanın en zor coğrafyasında yani Hindistan'da kullanılan ve kendini kanıtlamış bir markadan bahsediyoruz. Takım tutar gibi ve fanatikçe motor markası ve modeli tutma alışkanlıklarımızı bırakıp fiyat/maliyet/performans/verim açısından olayları incelersek daha sağlıklı sonuçlara varacağımızı düşünüyorum.
    Piyasaya farklı marka ve modellerin girmesi, rekabetin artması, tüketici lehine olacaktır. Dolayısıyla bu farklılıkları desteklememiz ve cesaretlendirmemiz bizlerin lehine sonuçlanacaktır.
    Ah be kardeşim öyle de yaptık...Fiyat/maliyet/performans/verim açısından da değerlendirdik.Kaça üretiyolar biliyomusun bize kaça ittiriyolar çok pardon satıyolar.Gerçi halâ fiyatta karar kılabilmiş değiller ama.Bizim de beklentimiz buydu aslında.Bajaj diğer iki markada güzel tutunacak ama Pulsarda anca muadillerinle karşılaştıranlar alacak.Bizim beklentimiz Pulsardan yana daha makul bir fiyattı ama olmadı.Kuralkanı anlıyorum ama bazı kullanıcılar bile bana kızdı.Pahalı motor kaliteli motor değildir.Motordan anlamayan,sırf hava atmak uğruna çinli alan ve bir sezonda dağıtan adama Pulsarıda versen hondayıda versen yamahayıda versen sonuç aynı olacak.Kullanıcı faktörünü kimse görmüyor.Bugün benim motorun aynısını gördüm içler acısı,daha plaka bile takmamış ama zangır zangır,kırılmadık çatlamadık yeri yok.O yüzden Kimse ne göklere çıkarsın ne yerin dibine soksun motoru.14 yıl bajaj kullandım çinlide de 8. yılım.Hiç öyle kıldan tüyden sorunlar yaşamadım.Motoru sadece benzinim bittiğinde taşıdım 8 yıl onlar beni taşıdı.Bir gün bile motosiklet tamirhanesinde yatmadı.Şu an kullandığım motorda 11 bin küsür km 2012 model.Pulsar uygun olaydı onu alacaktım ama kim köpürürse köpürsün bu motorun fiyatı 7300 küsür olamaz aga.Hiç motor kullanmamış olsam tamam,ama sırf kumanda düğmeleri ledli diye de teknoloji harikası diyemem motora kimse kusura bakmasın.Müşteri olan benim onlar beni memnun edecek ben onları değil.Ne reklama gerek var ne de başka bişeye.Ver uygun ve hakettiği fiyattan gör reklamı.10 satacağına 100 sat.Reklama para vermeyin,bizden iyi reklâm yapan olmaz.Firma İlla reklam diyosa buyur...

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    cbf 150 nin bile sıfır maliyeti 6000 tl yi buluyorsa bu motor neden 8000 tl etmiyor anlamıyorum.Yıllarca cbf150 kullandım,bajajı da yakından inceledim,cbf ten çok çok kaliteli bir motor olduğu aşikar.Sanırım sizler bajajı çin markalarıyla kıyaslıyorsunuz ama alakası bile yok.
    designserhat bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı nayken81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 nin bile sıfır maliyeti 6000 tl yi buluyorsa bu motor neden 8000 tl etmiyor anlamıyorum.Yıllarca cbf150 kullandım,bajajı da yakından inceledim,cbf ten çok çok kaliteli bir motor olduğu aşikar.Sanırım sizler bajajı çin markalarıyla kıyaslıyorsunuz ama alakası bile yok.
    O zaman bajajın fiyatlar üzerine tartışılan konularını okursan bizi daha iyi anlayabilirsin sanırım.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    hala kullanmadan pulsar iyi diyenlerde var.
    cool113 bunu beğendi.

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Şimdi bu yazıları okuyunca bir düşündüm.Ülkemizde hangi motosiklet fiyatını hak ediyor diye?Cevap veremedim.
    wolrath, cool113 ve agrasiwe bunu beğendiler.

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hondandan Baska Motor Tanimam Cbr 125 Var...
    125 Likler İçinde Nerdeyse En Cok Kuvvetli olan Diye bilirim...
    250 lik yukiden hizli kalkiyor...
    Eminim ki Pulsar200 dende seri kalkar fakat yol uzun olursa alir

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan ÇİNLİ makinelerinizin kilometrelerini dürüstçe paylaşabilirseniz o zaman çinliler hakkındaki fikirler belki değişebilir. Ama sıfır aldım 10.000 de sattım, 7.000 de sattım hiç bişi olmadı daşş daşşş muhabbeti yaparsanız 10-14 yaşında japon / alman 300.000 leri devirmiş takometre fotoları ile dolduruveririm burayı ona göre

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ceymier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondandan Baska Motor Tanimam Cbr 125 Var...
    125 Likler İçinde Nerdeyse En Cok Kuvvetli olan Diye bilirim...
    250 lik yukiden hizli kalkiyor...
    Eminim ki Pulsar200 dende seri kalkar fakat yol uzun olursa alir
    tabi canım hayabusa yı bile sollar

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    ben fuarda pulsarı inceledim
    ve sadece enayi denmesi eksik kalan bir ktm sahibi olarak diyebilirim ki cbfnin 6000 lira olduğu şu piyasada pulsar kesinlikle 8bin lira eder
    hindistanda da kendini kanıtlamış bir model diye biliyorum

0 motor vs 2. el karşılaştırması da yapılacaksa mt-07 alınana kadar aynı paraya bandit 1200 var en basitinden
    viper17 ve jackonbir bunu beğendiler.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu yazıları okuyunca bir düşündüm.Ülkemizde hangi motosiklet fiyatını hak ediyor diye?Cevap veremedim.
    Mt 07, mt 09..
    viper17 ve turkish39 bunu beğendiler.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Aslında bu benzerlik ktm kullananların lehine olabilir çünki çoğu parçalar özellikle motor , fren falan parçalarını pulsar parçasından daha ucuza kullanabilirler diye düşünüyorum. Ayrıca şu 3 buji meselesi bir bakıma buji bozulmasından dolayı yolda kalmayı engelleyebilir, biri bozulsa ikisi çakmaya devam eder, ikisi bozulsa biri bile motoru çalıştırır
    hector15 bunu beğendi.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Duke, Avrupa satış fiyatları bilen yazabilir mi ? Dün fiyatlarına baktım da Bana çok yüksek geldi 200 cc lik bir motor 16 bin TL çok fazla Ne var 16 Bin edecek anlamadım.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Pulsar 200 bu fiyata çok pahalı diyenler açık net söylüyorum bu işten anlamıyorlar. 7371 TL ortalama bütçeye hangi motor önerilebilir?

Duke 200 : 16000 TL
    GT250R : 13190 TL
    İnazuma : 12500 TL
    CBR 250 : 12400 TL
    Hyosung X5 : 11800 TL
    SYMWOLF250 : 11000 TL
    YZF-R125 : 9950 TL (Fıtı Fıtı
    Roadwin250 : 9500 TL
    CBR 125 : 8400 TL
    Pulsar200 : 7371 TL
    Apache-150 : 5390 TL
    YBR-125 : 4750 TL

Fiyatlar güncel ve sıfır KM fiyatlarıdır. Fiyat performans kıyaslamasını siz yapın. Performans/Yakıt ekonomisi kıyaslamasını siz yapın.

Bu listeyi tamamen ekonomisi kısıtlı arkadaşlar için yaptım. Ekonomik sorunu olmayan adam zaten en baba motoru da alır, yakıt tüketimini de düşünmez, parça fiyatını da düşünmez.

NOT: Ben bu motoru aylardır araştıran ve takip eden biriyim. Fuarda inceledim, aynı zamanda kuralkan fabrikasında test sürüşüne katıldım ve test ettim. Yerli forumlar kaynaklar dışında yabancı forumlar ve videolarda incelemelerini izledim araştırdım. Bilgilerinize...

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı motobug adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 200 bu fiyata çok pahalı diyenler açık net söylüyorum bu işten anlamıyorlar. 7371 TL ortalama bütçeye hangi motor önerilebilir?

Duke 200 : 16000 TL
    GT250R : 13190 TL
    İnazuma : 12500 TL
    CBR 250 : 12400 TL
    Hyosung X5 : 11800 TL
    SYMWOLF250 : 11000 TL
    YZF-R125 : 9950 TL (Fıtı Fıtı
    Roadwin250 : 9500 TL
    CBR 125 : 8400 TL
    Pulsar200 : 7371 TL
    Apache-150 : 5390 TL
    YBR-125 : 4750 TL

Fiyatlar güncel ve sıfır KM fiyatlarıdır. Fiyat performans kıyaslamasını siz yapın. Performans/Yakıt ekonomisi kıyaslamasını siz yapın.

Bu listeyi tamamen ekonomisi kısıtlı arkadaşlar için yaptım. Ekonomik sorunu olmayan adam zaten en baba motoru da alır, yakıt tüketimini de düşünmez, parça fiyatını da düşünmez.

NOT: Ben bu motoru aylardır araştıran ve takip eden biriyim. Fuarda inceledim, aynı zamanda kuralkan fabrikasında test sürüşüne katıldım ve test ettim. Yerli forumlar kaynaklar dışında yabancı forumlar ve videolarda incelemelerini izledim araştırdım. Bilgilerinize...
    Eğer öyle değerlendireceksek,14 yıl Bajaj chetak kullandım,2007 yılından beri Pulsarın takipçisiyim,yani benim dediğim doğru
    İşin şakası tabi yok öyle bişey ama,ben ve benim gibi düşünen arkadaşlar o yukarıdaki saydığın fiyat listesine göre motorun fiyatlandırılmasına karşıyız.Motorun ederi değil yani o fiyat.Şu anki mevcut fiyatta kâr+kâr+kârdan kâr yapılmakta.Pulsarı almayan arkadaşlar fiyat listesindekileri de almamışlardır zaten.2007 yılında pulsarı gördüğümde vay be adamlar ne güzel motor yapmış,milletine de ne kadar uygun fiyata veriyor düşündüm.Yani hem kalite hem uygun fiyat bir arada oluyor.Bizdeki zihniyet ise kalite=uçuk fiyat.Kuralkan da Türk firması olduğuna göre Türk insanını iyi tanıyor.Arada bizim gibi sivriler çıksa da yine onların borusu ötecek.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)