Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda NC 750 S vs Yamaha MT 07

Motovento
    REKLAM ALANI
    ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Aprilia shiver ile kıyaslayaydın bari nc700s ne ola ki, motosiklet diye mi satıyorlar onu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Arkadaşlar alla için konuşmak için konuşmalar başlamış hemen ya.

Inandığınızı, şahsi düşündüğünüzü falan değil bildiğinizden emin olduğunuzu konuşun bari

He sen çokmu biliyorsun demeyin hiçbişey bildiğim yok ama az da olsa emin olduğum bazı şeyler var işte sonuçta 2006 dan MT ciyiz biz

NC S te, X te, Integrada naked değil zaten. Bu konuda atıp tutturanlar var ewala yakışır.

Amaaaa bu bakış açısıyla MT 07 mi Naked alla aşkına

Yani yardırarak pistte yarışan motosikletlerin sağ sol leğen plastiklerini sökünce soymuş oluyoruz bunun adı da çıplak olmuyor mu

MT 07 pata pata ekonomi sınıfı az yakan turlama motosikleti değilmi, tipide supernaked gibi değilmi.

Yani tasarımsal anlamda verdiği mesajı tutarsız olan yanlış tasarlanmış bir ürün değilmi.

Gerçi bizim milletimiz Doğan gibi görünsünde isterse Şahin olsun önemli değil kafasında sırf gösteriş olduğundan bukadar şaşırmamam lazımdı da sırf boş boş sallanmasın diye güzelim motosikletin tüm kirli çamaşırlarını ortaya sermek zorunda kalıyoruz

MT serisi bi deney, süpermotomsu enteresan bloğu ( TEK büyük silindir) yola uyarlayıp atla zıpla işinde kullansak ama tipinide beğenseler gibisinden ortaya çıktı, sonra daha ağır babalar kükretsin etsin ama o da tekere gelsin diye aileye ağır abi ama korku salan bişey eklendi... sonra la millet malı yakıt ekonomisinden, malzeme ucuzlatarak falan götürüyor bizde bişey yapalım bu konuda dediler
    yeni nesil MT leri piyasaya sürmeyi halen düşünüyorlar. Yakında görürüz artık inanmaya başladım.

Hey allaım ya doğmamaış motosiklet kıyasta kaybetti ya la, hemde farklı sınıftan yarışa sokulup kaybetti

mugurludag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt-07
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-mt-07-sahibinden-203105468/detay/

yamaha mt07 satıyorum..17500tl

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    konudaki diğer yorumları okumadan yazıyorum kısaca görüşüm nc şasesine takılmış mt motorlu bir motorsiklet iyi olurdu fiyatıda ikisini ortası olsun

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ikisi arasında mt-07. AMA ben olsam mt-01 alırdım

MT-07 alırdım

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Yine bir elma ile portakal karsilastirmasi ile birlikteyiz...Arkadaslar sen taze elmayi seversin ben eksi portakali... NC ile yaptigin uzun yolu hadi MT ile yap ne oluyor... Mt ile girdigin yogun trafige hadi NC ile gir bakalim...NC uzun yol motoru, Mt azgin cadde motoru, nasil bir tutulabilirki...
    motörcü bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    mt 07 ile nc yi kıyaslamak pek doğru bir kıyaslama değil 700 lük diye kıyaslıyorsanız tamam birşey diyemem. mt daha genç işi nc daha baba işi bence. fakat mt 07 - duke 690 ile kıyaslanır. sınıfları aynı 700 cc ye sahip iki motor vs vs. mt07 güzel bir motor ama duke 690 ile performans olarak çok boy ölçüşebilicek bir motor değil.tabi aralarında 10 bin tl gibi bir fiyat farkı var bu gerçeğide unutmamak gerekiyor.
    motörcü bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ama herşeyi forum üyelerine de bırakma araştırmanı yap nc hakkında yapılan yorumları da oku

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)